Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 36 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 714

Thread: Game of Thrones

  1. #41 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    "Here Lies Good Old Ned, A Great Big Sword Fell on His Head"

  2. #42 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Whaa! nu-mi vine sa cred ca actorul meu preferat din serial a murit...I was like...no way, something has to happen to stop this madness, but then...
    Ultimul episod m-a lasat gura casca...superb...ce bine imi pare ca nu am citit cartile si nu stiu ce se va intampla Best show at the moment fara indoiala

  3. #43 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cand incepe sezonul 2?


    Sent from Romania!

  4. #44 SP
    Senior Member boga's Avatar
    La anu, cam tot pe vremea cand a inceput si primul sezon

  5. #45 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Damn!

  6. #46 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cred ca am citit cam 4% din prima carte, dar imi este de-ajuns sa-mi dau seama cat de apropiat cartii este serialul. 90% din ce am citit a fost si pe micile ecrane, foarte frumos ca respecta asta. De la replici la gesturi si la ordinea intamplarilor, majoritatea sunt exact ca in carte. Desi am vazut primul sezon, tot nu ma pot dezlipi de carte m-a prins 5:30 dimineata cu ea in mana.

  7. #47 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am terminat si eu de vizionat primul sezon acum ceva timp si acum ma pregatesc sa citesc si cartile . BTW nu stiu cati dintre voi stiati, dar A Game of Thrones RTS launches September 29 - Shacknews.com - Video Game News, Trailers, Game Videos, and Files

  8. #48 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    New season 2 trailer


  9. #49 SP
    Junior Member randomguy's Avatar

  10. #50 SP
    Junior Member randomguy's Avatar
    scuze de double post,dar a mai aparut un trailer

  11. #51 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Un scurt recap la sezonul 1 din perspectiva actorilor:

    Cei care au HBO GO, luni pot vedea in avanpremiera primele 20 de minute din sezonul 2 (cu o saptamana inainte de lansare)!

  12. #52 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  13. #53 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Noul sezon a inceput destul de promitator (primul episod - The North Remembers). E un pic ciudat pentru ca am citit cartile inainte si acum stiu ce se va intampla, dar asta nu ma opreste sa ma uit la serial pentru ca sunt curios cum sunt puse in scena toate intamplarile. Deocamdata actorii cei noi se potrivesc destul de bine cu personajele pe care le interpreteaza (poate pe Craster trebuiau sa-l faca putin mai salbatic). Oricum astept cu nerabdare urmatorul episod!

  14. #54 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Cred ca am citit cam 4% din prima carte, dar imi este de-ajuns sa-mi dau seama cat de apropiat cartii este serialul. 90% din ce am citit a fost si pe micile ecrane, foarte frumos ca respecta asta. De la replici la gesturi si la ordinea intamplarilor, majoritatea sunt exact ca in carte. Desi am vazut primul sezon, tot nu ma pot dezlipi de carte m-a prins 5:30 dimineata cu ea in mana.
    Prologul cărţi nu prea se potriveşte cu �nceputul serialului...Au scos destul de multe evenimente.

    Oricum, am văzut şi eu primul episod din sezonul 2 şi sunt dezamăgit de alegerea actorului ce-l joacă pe Stannis, şi Light Bringer nu e doar o simplă sabie, cum au arătat �n serial...Destul de dezamăgit de primul episod

  15. #55 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Episodul 2 se gaseste deja pe siteurile "de specialitate", pentru cei interesati.

  16. #56 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Episodul 2 se gaseste deja pe siteurile "de specialitate", pentru cei interesati.
    Already?! But it officialy airs on sunday

  17. #57 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Pre-air (probabil PPV) la episodul 2. A fost valabil de marti :\.

  18. #58 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Vesti bune:
    Game of Thrones was renewed for a third season on April 10, 2012. The season will be ten episodes long and will adapt approximately the first half of A Storm of Swords. Series creator George R. R. Martin will write the seventh episode, tentatively titled "Autumn Storms."

  19. #59 SP
    Senior Member Csander's Avatar

  20. #60 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    If any of you dies with a clean sword, I will rape your ****ing corpse.

    also: melodia c�ntată de hound ? ****ing amazing.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 36 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Game of Thrones By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 108 Last Post: 22-11-2015, 21:41
  2. Replies: 0 Last Post: 16-03-2012, 11:38
  3. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:16
  4. Replies: 0 Last Post: 25-12-2011, 06:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts