Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 25 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 496

Thread: Anime Fans Thread !

  1. #1 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar

    Post Anime Fans Thread !

    Nu prea stiu la ce sectiune as putea sa pun acest thred.Sper sa fie bine acuma unde este.
    Aici se vor putea discuta tot felul de lucruri legate de anime(naruto,bleach,.......etc.) !

    Bun venit Tuturor
    Attached Images Attached Images anime.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    singurele anime pe care le-am urmarit si inca le mai urmaresc sunt Dragon Ball (Z si GT). acestea sunt desenele cu care multi dintre noi am copilarit. aaa si cand eram mic (pe la 4-5 ani) urmaream impreuna cu verisoara mea Sailor Moon .

  3. #3 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Naruto All za way \m/ pardon Sasuke

  4. #4 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Dupa cum a inceput va fi un thred foarte bun.Am fost azi la conferinta anime.Foarte tare .A fost si o prezentare de costume din serialele anime.Mi-am luat si un lant cu Konaha Leaf Village(Naruto).Pentru cine vrea sa mearga mai este deschis si maine.Intrarea este 5 Lei.Are loc la Casa Studentilor din spatele Operei Nationale!

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu sunt un fan mai vechi (old school).

    Aici �n Cluj, este un club Anime, Hentai (secret), Manga, numit Yume.

    Yume: Homepage

    E nebunie

  6. #6 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Foarte tare.Cred ca exista si un club de acest gen in bucuresti dar nu stiu eu unde !

  7. #7 SP
    Member dogdan's Avatar
    sunt si eu fan anime de vre-o 2-3 ani am vazut cateva la viata mea .acum urmaresc Dragon Ball pentru ca nu l-am vazut nici o data cap-coada .

  8. #8 SP
    Member klausn's Avatar
    Nu stiu dece,dar eu nu ma pot uita la anime nici macar 2 minute.Habar nu am dece.Nu pot pur si simplu.

  9. #9 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Dpinde de la ce varsta te-ai apucat si la ce anime te uiti.Eu momentan am inceput sa urmaresc seria Bleach.Sper ca o sa mai am timp dupa sa ma uit si la DragonBall dar doar cand ma candesc cate serii si episoade mi se face rau.Dar merita cu adevarat.Prima data cand am vazut DragonBall a fost la tara si mi s-a parut genial.Stiu ca era in fiecare zii la ora 2 !

  10. #10 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    singurele anime pe care le-am urmarit si inca le mai urmaresc sunt Dragon Ball (Z si GT). acestea sunt desenele cu care multi dintre noi am copilarit. aaa si cand eram mic (pe la 4-5 ani) urmaream impreuna cu verisoara mea Sailor Moon .
    Am avut aceeasi soarta ca si tine . Urmaream Sailor Moon , imi amintesc ca pe tvr1 , dar aveam vreo 6 ani pe atunci deja . Dupa aceea a urmat dbz, iar dupa pokemon , dupa aceea , nu prea mai urmaream. Aa si mai urmaream si beyblade pe protv.


    Ronan, hentai nu e cumva ... ?

  11. #11 SP
    Senior Member huber's Avatar
    ma uitam inainte la DBZ , Yu-Gi-Oh si naruto acuma urmaresc asa cand am chef shippuden ..

  12. #12 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Dpinde de la ce varsta te-ai apucat si la ce anime te uiti.Eu momentan am inceput sa urmaresc seria Bleach.Sper ca o sa mai am timp dupa sa ma uit si la DragonBall dar doar cand ma candesc cate serii si episoade mi se face rau.Dar merita cu adevarat.Prima data cand am vazut DragonBall a fost la tara si mi s-a parut genial.Stiu ca era in fiecare zii la ora 2 !
    Dragon Ball merita sa te uiti cap coada. tu vrei sa vezi si seria Dragon ball sau te uiti direct la Dragon Ball Z? ca sa intelegi mai bine fenomenul dragon ball ar trebui sa te uiti si la prima seria dragon ball chiar daca e un pic mai plictisitoare dar mai tarziu nu vei regreta. eu Am vazut Dragon Ball Z cap coada de 4 ori . o data l-am vazut in germana ca nu aveam subtitrare .

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Ronan, hentai nu e cumva ... ?
    Ba da -

  14. #14 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by klaus View Post
    Nu stiu dece,dar eu nu ma pot uita la anime nici macar 2 minute.Habar nu am dece.Nu pot pur si simplu.
    credema ca si eu pur si simplu le detestam mi se pareau niste "desne chinezesti ieftine " si am facut frumoasa greseala de a ma uita la cateva episoade din full metal panic de atunci bag anime la greu ...cand am vreme.sunt unele anime incredibile din punct de vedere grafic,artistic,al conceptului,complotului....etc.

  15. #15 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Singurele Anime-uri la care m-am uitat vreodata au fost Yu-Gi-Oh,Dragon Ball (nu mai stiu exact care dintre GT si Z,eram prea mic ) si Naruto

  16. #16 SP
    Member Devergo's Avatar
    Momentan ma uit la Shippuuden (desi a devenit plictisitor) si revad Rurouni Kenshin (best samurai anime eva.).Mai am X si Gungrave prin pc dar nu prea am timp...

    ---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------



  17. #17 SP
    Member dogdan's Avatar
    recent am vazut wolf's rain ,la vazut cineva? mi-sa parut un anime bun dar parca i-a lipsit "ceva " care-l putea face FOARTE BUN.

  18. #18 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Dragon Ball merita sa te uiti cap coada. tu vrei sa vezi si seria Dragon ball sau te uiti direct la Dragon Ball Z? ca sa intelegi mai bine fenomenul dragon ball ar trebui sa te uiti si la prima seria dragon ball chiar daca e un pic mai plictisitoare dar mai tarziu nu vei regreta. eu Am vazut Dragon Ball Z cap coada de 4 ori . o data l-am vazut in germana ca nu aveam subtitrare .
    Deja am inceput sa ma uit la primele episoade din DragonBall si le alternez cu Bleach.Seria Naruto am terminat-o de mult(+shippuden).

    ---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:55 AM ----------

    A si la conferinta de la casa studentilor a fost si un cosplay.Genial.Au venit si niste chinezi cu costume din Naruto care au fost geniale.Eu am prins custumul lui Sasuke din shippuden.Dupa asta ne-a pus sa ne prezentam si ne-a pus cateva intrebari legate de serie ca si cum noi am fii personajele.

  19. #19 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Recomand aceste două anime-uri:

    Armored Trooper Votoms - Wikipedia, the free encyclopedia
    Attached Images Attached Images 222.jpg 111.jpg

  20. #20 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    deocamdata ma uit doar la Naruto Shippuuden Anime & Manga

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 25 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-04-2014, 13:18
  2. Replies: 0 Last Post: 04-10-2011, 14:50
  3. Dragon Age va fi anime By naz in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 07-06-2010, 21:47
  4. Ghiceste personajul - Anime By Devergo in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 42 Last Post: 05-04-2009, 15:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts