Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 25 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 496

Thread: Anime Fans Thread !

  1. #201 SP
    Junior Member thegamer's Avatar
    @Strike105X waw ce lista mare ai .
    Uitati lista mea : TheGamer's Anime List - MyAnimeList.net

  2. #202 SP
    Junior Member comandantu666's Avatar
    Cel mai mult mia placut Dragon Ball Z si One Piece.

  3. #203 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bai tot aud de One Piece asta, cum ca ar fi foarte bun. Chiar asa e?

  4. #204 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Dap, este interesant. Depinde de ce chef ai, ca ti-as recomanda Makai Senki Disgaea.

  5. #205 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Bine ca mi-ai amintit acela nu l-am adaugat la in lista de anime-uri vizionate IoI (Makai Senki Disgaea). Apropo am vazut ca ai obsevat ca am pomenit de Wangan, nu pare cine stie ce... daca te astepti ceva la fel de bun ca si Initial D o sa fii ca mine dezamagit ....

  6. #206 SP
    is the man! trickz's Avatar
    L-am revazut recent. Este decent, mai ales ca nu am avut asteptari. Povestea este axata mult pe masini si iubirea pe care o dezvolti pentru un vehicul. Initial D, chiar si acum ma intreb de ce nu l-au continuat

  7. #207 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Manga a continuat... anime-ul din pacate nu, nici eu nu inteleg fanbase avea.... si totusi...

  8. #208 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Wow ce lista. Respect. Anul asta cand am fost la Nijikon ma simteam inferior rau de tot, eram un nooooob pe langa ceilalti . Ma voi revansa anul asta.

  9. #209 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Uff, am citit acum pe net ca ar urma in curand un Stage 5 si Stage 6. Asteapta sa fie gata amandoua, ca sa le poata lansa impreuna.

    Astept cu nerabdare sa ma joc pe noul arcade, de il lanseaza in Martie :X

  10. #210 SP
    Member carcru's Avatar
    Dragon Ball Z & GT. Naruto, am vazut doar cand e,el mic nu m-am uitat la shippuden. Fav anime : POKEMON. <3 daca pierdeam un episod cand eram mic ce scandal faceam.

  11. #211 SP
    Junior Member thegamer's Avatar
    Astazi o sa termin Devil May Cry..cred ca o sa ma apuc sa continui One Piece sau o sa incep Wolverine .

  12. #212 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Wrong section IoI. PS: still enjoying Galaxy Angel (daca tot am facut postul acesta):





  13. #213 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Mersi mult Devil de recomandare, mi-a placut mult Freezing ! (pacat ca are doar 8 episoade)
    Attached Images Attached Images b423f_zmbz-7001.jpg

  14. #214 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Mersi mult Devil de recomandare, mi-a placut mult Freezing ! (pacat ca are doar 8 episoade)
    mie deaia nu imi place sa ma apuc de un anime/serial care abea a inceput... dupaia in fiecare saptamana asteti sa apara urmatorul episod ca sa vezi cum se termina lupta sau nu stiu ce. I hate that stuff... Deaia aleg un anime care are cel putin 2-3 sezoane.

    Recent m-am apucat de Black Lagoon. Motivul? Revy lol. Is la mijlocul sezonului 2 si pana acuma mi s-a parut destul de ok. Multumesc strike pt recomandare

  15. #215 SP
    Member slabunator's Avatar
    Puteti sa imi recomandati ceva care sa fie foarte interesant, chiar cu teme filozofice?

  16. #216 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by slabunator View Post
    Puteti sa imi recomandati ceva care sa fie foarte interesant, chiar cu teme filozofice?
    Full Metal Alchemist ? Eu recomand ala simplu, nu brotherhood. Interesant ii in orice caz si are destul de multe momente de cugetare. Oricum eu am ales sa ma uit la el din cauza luptelor nu a temelor filozofice . Mie mi-a placut f mult lol

  17. #217 SP

  18. #218 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Full Metal Alchemist ? Eu recomand ala simplu, nu brotherhood. Interesant ii in orice caz si are destul de multe momente de cugetare. Oricum eu am ales sa ma uit la el din cauza luptelor nu a temelor filozofice . Mie mi-a placut f mult lol
    Personal am gasit Brotherhood mai bun, dar sunt deacord ca trebuie inceput cu prima serie si aceasta lasat la urma.

    Criminal am ras de unul singur incontinuu :

    Galaxy Angel 13 | Watch Galaxy Angel 13 Stream

    (Este scurt nu strica seria daca vrea cineva sa o vada si cam de la min 05:20 incepe distractia dar recomand sa fie vazut totul (in total 13 min) pentru a stii ce se petrece).

  19. #219 SP
    Member slabunator's Avatar
    FMA am vazut. nu atat filozofic da interesant de vazut. eu ziceam de ceva in genul star trek daca cunoaste cineva nu atat pentru partea sf cat pentru abordarea unor probleme de viata, conceptuale, si diversitate culturala.

    Pe o alta nota, de Ah my Goddess ce ziceti? o sa regasesc ceva din Spice and Wolf in el? Interactiunea si dialogurile din serialul ala-s grozave.

  20. #220 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Nu as putea zice ca are ceva filozofic dar este un fantasy/comedy/romance reusit unul din anime-urile ce mi-a placut cel mai mult. Trebuie sa-l revad acesta bine ca mi-ai reamintit .

    PS: Avand in vedere ce ai zis in ultimul post as zice incearca Code Geass si daca nu este exact ce cauti de placut sigur o sa-ti placa. Shiki iara ar fii interesant avand in vedere ce descriere ai facut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 25 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-04-2014, 13:18
  2. Replies: 0 Last Post: 04-10-2011, 14:50
  3. Dragon Age va fi anime By naz in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 07-06-2010, 21:47
  4. Ghiceste personajul - Anime By Devergo in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 42 Last Post: 05-04-2009, 15:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts