Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 94

Thread: True Detective

  1. #41 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Da, pentru mine personal a fost Super WOOW. Povestea, atmosfera, muzica ️, de actori ce sa mai zicem, 10 e cam putin.

    E greu, foarte greu pt cei care joaca in sezonul 2, sa ajunga la nivelul primului sezon.
    Un adevarat Masterpiece.
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1411599962.854966.jpg imageuploadedbytapatalk1411599983.204856.jpg

  2. #42 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Se stie ceva de sezonul 2? Cand incepe?

    Mi-e teama ca o sa ma dezamageasca, primul sezon e intr-adevar o capodopera!!

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Rasko eu am inteles ceva de genul "mid 2015"... dar n-am idee de o data exacta. Intr-adevar, va fi greu de depasit primul sezon, dar cu siguranta nu imposibil.

  4. #44 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Ce mi se pare absolut incredibil sunt numele protagonistilor celui de-al doilea sezon: Colin Farrell si Vince Vaughn! Ok, Colin Farrell stim cu ce se mananca (dincolo de preferintele personale) dar va aduceti aminte de un singur film cu Vince Vaughn la care sa nu va umfle rasul?

  5. #45 SP
    Member theusher's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Se stie ceva de sezonul 2? Cand incepe?

    Mi-e teama ca o sa ma dezamageasca, primul sezon e intr-adevar o capodopera!!
    While attending the Edinburgh TV Festival (via THR) Lombardo commented on HBO’s production timeline for season 2, revealing a window for when the series is scheduled to return: “We’re going to start shooting in September for it to air next summer.”

    La vara, dar nu se stie exact cand.

  6. #46 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Ce mi se pare absolut incredibil sunt numele protagonistilor celui de-al doilea sezon: Colin Farrell si Vince Vaughn! Ok, Colin Farrell stim cu ce se mananca (dincolo de preferintele personale) dar va aduceti aminte de un singur film cu Vince Vaughn la care sa nu va umfle rasul?
    Cred ca remakeul Psycho, nu cred ca m-a pufnit rasu' dar s-ar putea sa ma insel.

  7. #47 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Vince Vaughn nu apare nici in American Psycho si nici in Hitchcock (cel cu A. Hopkins) so...

  8. #48 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Remake-ul Psycho din '98. Norman Bates, nu Patrick Bateman

  9. #49 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    I stand myself corrected, nici ca se putea un exemplu mai bun. Sorry guys!

  10. #50 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cine stie, poate au vazut in Vince Vaughn o sclipire interioara pentru astfel de roluri. Eu chiar astept cu nerabdare sa vad ce-i poate pielea in sezonul 2 si cred cu tarie ca va fi mai bun ca primul sezon

  11. #51 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Aaa, fara indoiala, nu ma indoiesc de Vince si sincer nici de C. Farrell, desi nu-i niciunul din ei printre actorii mei preferati. Cred ca totul va fi decis de scenariu in primul rand.

  12. #52 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    poate va fi o comedie romantica, cine stie :-" oricum cu greu l-ar depasi cineva pe M.Mc. a jucat fantastic in primul sezon

  13. #53 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Ce mi se pare absolut incredibil sunt numele protagonistilor celui de-al doilea sezon: Colin Farrell si Vince Vaughn!
    Spuneți-mi vă rog că este doar o glumă proastă.

    "Actorul" ăste mi-e mai mult decât antipatic. Vince Vaughn în True Detective e precum Alexandru Arșinel în Moromeții ...


  14. #54 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mie mai antipatic mi-e Farrell decat Vaughn... Nu stiu ce va iesi, mi-as fi dorit foarte mult sa continue cu Mathew si Woody. Sunt SENZATIONALI amandoi. Punem pariu ca Farrell va fi alcoolicu'?

  15. #55 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cum sa nu-ti placa Vince Vaughn


  16. #56 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gusturile nu se discuta. Uite, mie de exp. imi plac femeile

  17. #57 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Si-ai tinut sa precizezi asta, ca sa nu existe niciun dubiu

    On: Mie mi-e sa nu strice serialul popandaii astia doi.

  18. #58 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Gusturile nu se discuta. Uite, mie de exp. imi plac femeile
    inca un lesbian

    Grey,nu au dc sa-l strice,sunt sigur ca personajele interpretate de ei or sa fie ca turnate in poveste,totusi daca stai sa te gandesti este un serial mult prea bun ca sa o dea in bara actorii

    cele bune

  19. #59 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai cred ca asta este temerea multora dintre noi, sa nu strice actorii personajele si povestea si un serial, ce s-a dovedit bun din primul sezon, sa devina mediocru.

    Nu-l inghit pe acest Vince Vaughn, toate rolurile jucate de el mi se pare jucate la fel de plat si insipid.

  20. #60 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu cred ca le dati prea multa importanta actorilor. Pana la urma, scenaristii si regizorii cred ca au un cuvant mai greu de spus in cea ce priveste calitatea unui serial. Daca nu se schimba multi din primul sezon nu imi fac griji, va fi ce trebuie din nou.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Batman Arkham Asylum 2 fara Detective Mode By naz in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 16-07-2010, 15:34
  2. True Crime Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 10-03-2010, 14:40
  3. True Crime detaliat By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 10-03-2010, 14:00
  4. Sad, but true... By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 20 Last Post: 23-12-2009, 12:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts