Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 24 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 467

Thread: Ce animale de casa aveti ?

  1. #61 SP
    Junior Member ANDY28's Avatar
    my new dog MAX,este un rottweiler de 6 saptamani si este mascul!
    Attached Images Attached Images p1030921.jpg p1030923.jpg

  2. #62 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    dragut , dragut

  3. #63 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    A mai crescut si ea .. (Cocuţa i-am pus numele ).
    Attached Images Attached Images image0051.jpg image0049.jpg image0050.jpg image0047.jpg cutu.jpg

  4. #64 SP
    raf
    Member raf's Avatar
    Pisicu meu Petecutz ^__^
    Attached Images Attached Images petecut.jpg

  5. #65 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Un motan si un cutzu mic mic (il am de ieri, l-am gasit abandonat intr-un sant )

  6. #66 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Un motan si un cutzu mic mic (il am de ieri, l-am gasit abandonat intr-un sant )
    Sa pui poze cu ei... si felicitari pentru initiativa cu salvarea catelusului. Mai rar asemenea persoane. Acum, daca tot vrei sa faci un bine, mergi si cu el la veterinar, ca sa nu-ti para rau mai tarziu. Deparazitarea este obligatorie la cei micuti/parasiti...

  7. #67 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    eu am luat acum vreo jumatate de an un pui de pasare cazut in cuib dar normal ca era saracul terminat(nici penele nu incepusera sa-i creasca) si am fost nevoit sa il duc in alta parte sa nu imi moara in balcon
    cel mai deranjant fapt este cel ca daca e sa iei acasa un caine sau pisica de pe strada dar nu ai unde sa-l tii si vrei sa il duci la adapost este posibil sa o duca si mai rau acolo decat pe strada.

  8. #68 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by Balzacu View Post
    El e Bonzo, shar-peiul plictisit
    Si eu vreau sa-mi iau un Shar-pei. De unde l-ai luat si cu cat? Are chiar asa mari probleme de sanatate cum am citit peste tot? Am vorbit la o crescatorie, si mi-a zis ca ar fi cam 400E un pui. E tare frumos

  9. #69 SP
    Junior Member Balzacu's Avatar
    @Razorel
    Eu l-am luat din Oradea, de la niste "traficanti" de animale de casa si am dat 250 euro pe el.
    Cat despre problemele de sanatate, stai linistit, e o rasa care a fost folosita mult timp ca si rasa de lupte, ceea ce zice multe despre cate pot sa indure. Trebuie doar sa ai grija pentru ca sunt predispusi la otite, dar chestia asta se rezolva usor daca ii cureti saptamanal urechile.
    In rest, mancare cat cuprinde (mananca orice in afara de mase plastice), apa (sau bere ), somn (ai grija mare, sforaie ingrozitor rasa asta) si joaca.
    Pentru alte detalii, iti stau la dispozitie pe PM ca sa nu deturnam topicul.
    LE: fereste-te cat poti de canisa Altamira

  10. #70 SP
    Member Rblood's Avatar
    Pisica, nu-i mai zic numele, 7 ani avea cand s-a dus, cea mai smechera pisica din lume. Mai am si un catel, Brutus, implineste 5 ani in toamna si il tine tata, am sa-i fac o poza cand merg la el, nu e de rasa dar e iubitor, obraznic si foarte inteligent.
    Attached Images Attached Images motan.jpg

  11. #71 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    de la puiut la adult
    Attached Images Attached Images dsc00035.jpg dsc00096.jpg dsc00097.jpg dsc00192.jpg

  12. #72 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by Q View Post
    de la puiut la adult
    ultima poza e tare rau de tot
    Pisica Gamer

  13. #73 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Scuze de offtopic, dar chiar acolo vorbisem. Care e problema cu ei? Am vorbit si cu proprietara si pare in regula. Ceva probleme?

  14. #74 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pufu (14 anisori), care a stat la mine aproximativ o luna. Haios foc, dar nu prea mai aude, nu prea mai vede... nu conteaza atata timp cat mirosul si latratul functioneaza 100%
    Attached Images Attached Images img_4589.jpg img_4590.jpg

  15. #75 SP
    Member taz@'s Avatar
    Inainte am mai avut un shorekar,mare smecher,l-am luat cand eram mic;cineva ii lasase pe el si pe fratii lui intr-o punga in fata gradinitei si am luat pe unul din ei acasa;mi-a murit acum 4 ani cand la atacat un caine mai mare am mai avut 2 papagali perusi,unul mi-a scapat si altul a murit din cauza unui tunet

    Acum am un Ciobanesc Carpatin si il cheama Duc.
    Attached Images Attached Images dsc02758.jpg dsc02763.jpg dsc00011.jpg dsc00016.jpg dsc00017.jpg

  16. #76 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Meet Jessy, are 2 luni si 3 zile
    Attached Images Attached Images imgp0365.jpg imgp0368.jpg imgp0373.jpg

  17. #77 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    ce dulce!

  18. #78 SP
    Junior Member Balzacu's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Meet Jessy, are 2 luni si 3 zile
    Foarte frumoasa Jessy. Sa iti creasca mare si cutata

    P.S. Oare nu are nevoie de niste ate la ochi?

  19. #79 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Balzacu View Post
    Foarte frumoasa Jessy. Sa iti creasca mare si cutata

    P.S. Oare nu are nevoie de niste ate la ochi?
    A avut si mai are nevoie, dar mi-au spus (nu mie, fratelui meu ca practic e a lui ) ca mai trebuie sa astepte putin pana ii pune din nou. Oricum, de cand am facut pozele i s-au mai deschis ochii.

  20. #80 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Mai nou, m-am pricopsit cu un porc.
    Attached Images Attached Images porc.jpg porc1.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 24 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 11 Last Post: 02-08-2014, 10:38
  2. Cruzimea fata de animale By RonanN1 in forum Pets
    Replies: 50 Last Post: 11-06-2014, 22:02
  3. Casa de copii - donatii By razvanrazy in forum Offtopic
    Replies: 11 Last Post: 06-12-2013, 12:17
  4. Cele mai scumpe animale din lume By MonkY in forum Pets
    Replies: 4 Last Post: 08-11-2013, 15:06
  5. Skyrim-uind prin casa... By MonkY in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 14-04-2012, 17:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts