Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Valve anunta Dota 2 !

  1. #1 SP
    Member Mindscrewy's Avatar

    Valve anunta Dota 2 !

    Zvonurile pot lua sfarsit deoarece Valve va face Dota 2, jocul a fost jucat si desii nu va fi lansat decat anul viitor acesta este incredibil. Una din cele mai mari inovatii este incercarea radicala de a integra comunitatea jocului inapoi in modul de joc al acestuia. Abordarea Valve a Dota 2 este neobişnuita prin faptul că modul de joc �n sine a ramas aproape �n �ntregime neatins. "Prima noastră reacţie este sa presupunem că [elemente de design] sunt acolo pentru un motiv," leadul proiectului Erik Johnson explică: "IceFrog este unul dintre cei mai inteligenti designeri pe care l-am �nt�lnit vreodată. El a luat foarte multe decizii bune de a lungul anilor �n construirea produsului perfect. El practic nu face niciodată o decizie pentru care nu are o motivare sau o explicatie şi o modalitate de a gasi logica din �n spatele ei." Această abordare �nseamnă că Dota 2 este practic DotA Allstars, cu noua tehnologie.

    Sursa completa aici.
    Attached Images Attached Images dota_2.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Imi place ca va fi aceeasi harta, aceiasi eroi, aceleasi items ... deci practic va fi familiar oricarui jucator de DotA. Asta da veste buna !!!

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Foarte foarte tare ! Odata cu Dota 2 ma reapuc si eu de acest joc minuntat.

  4. #4 SP
    Junior Member pocpoc350's Avatar
    nu sunt un mare fan al genului, dar Dota a reusit sa ma tina treaz nopti bune la rand cu putini ani in urma la inceputul facultatii. nu stiu de ce, dar incet incet am incetat sa`l mai joc. cu ocazia Dota 2 o sa ma apuc din nou si sper ca de data asta sa dureze mai mult
    noroc!

  5. #5 SP
    Junior Member Don_Balauro's Avatar
    Joc dota de ani buni... undeva la 6+. Inca nu m-am plictisit. Mari schimbari a facut Icefrog de cand a "preluat afacerea" de la Guinsoo dar a facut doar treaba buna.

    Sper sa nu dezamageasca, nici HoN-ul nu a facut-o.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Valve si pe Mac By GS0Ls in forum Apple
    Replies: 1 Last Post: 12-05-2010, 11:29
  2. Valve ne pregateste Portal 2? By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 05-03-2010, 21:01
  3. Valve vrea PS3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 22 Last Post: 25-02-2010, 11:05
  4. Zvon: Zenimax va cumpara Valve By erik95 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 25-10-2009, 17:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts