Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: Iadul se dezlantuie incepand cu data de 15 Mai: Vine Diablo III

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Iadul se dezlantuie incepand cu data de 15 Mai: Vine Diablo III

    Desi nu a fost anuntata nici o versiune de console pentru Diablo III, stirea aceasta sigur va atrage atentia a foarte multi membrii de pe CG: in sfarsit a fost anuntata data oficiala de lansare a unuia dintre cele mai asteptate creatii de la Blizzard. Dupa cum va dati seama din titlu, e vorba de data de 15 mai (am zis macar de data aceasta sa nu va omoare suspansul). La mijlocul lunii mai, o mare parte din populatia planetei va putea achizitiona jocul in format fizic sau digital atat pentru PC cat si pentru Mac la pretul de 59.99 euro (44.99 lire). Probabil ca multi se gandesc ca e un pret destul de piperat, dar sigur va merita.

    Ba chiar mai mult, daca doriti sa scoateti ceva banuti in plus din portofel, atunci veti putea pune mana pe Collectors Edition jocului. Pentru 69.99 de lire veti primi jocul propriu zis, un Behind the Scene Blu ray/DVD, un soundtrack CD, un art book de 208 pagini, un Flash Drive de 4GB in forma soul stone-ului (cea mai renumita piatra din serie) in care veti avea Diablo II si expansion-ul Lord of Destruction, un craniu in care va intra perfect acest USB si nu in ultimul rand continut in-game exclusiv pentru World of Warcraft si Starcraft II:Wings of Liberty. Voi pune si o poza cu acest collectors ca sa va faceti o idee mai buna despre ce e vorba.

    Dar din pacate cei de la Blizzard tot nu au mentionat nimic de vreo versiune de PS3, Xbox 360, Wii U etc. Nu putem decat sa fim optimisti si sa speram ca acest lucru se va intampla mai devreme sau mai tarziu.
    Attached Images Attached Images diablo-3-4-wallpapers-1280-720.jpg 079b7r65j42k1319135104614.jpg

  2. #2 SP
    UberDude Honord's Avatar
    The time has come! The moment is at hand!

  3. #3 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    In sfarsit iese si un RPG clasic pe piata..

  4. #4 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    de la hack and slash pana la "rpg clasic"... e un drum foarte lung.

  5. #5 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    IN SFARSIT....urmeaza acuma adio viata sociala pentru o perioada nedeterminata de timp. de unde putem face precomanda de diablo 3 collector edition? stie careva?care sa trimita in romania?

  6. #6 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    de la hack and slash pana la "rpg clasic"... e un drum foarte lung.
    Corect... dar e mama si tata "hack & slash"-lui.
    Io spun ca mai bine incepem sa refacem stocul de mousi...

  7. #7 SP
    Member ramonski's Avatar
    Can't wait! Nu pot sa spun decat HELL YEAAAAH!

  8. #8 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Chiar ieri am inceput sa joc Diablo Hellfire (adica Diablo 1 + addonul celor de la Sierra - Hellfire) - am inceput direct pe hard, am facut level 20 cam in 1 ora de grind (save and restart) pe primul nivel de dungeon. Pot sa spun ca si acum ma trec fiori cand aud muzica din Tristam.


  9. #9 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Pe 15 mai ... ALL HELL BREAKS LOOSE si viata mea sociala va fugi cat mai departe posibil ....pentru o perioada nedeterminata.

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deja au dat drumul la paginile pentru Skill Calculators (pt. Barbarian, Demon Hunter, Monk, Witch Doctor, Wizzard si Followers):

    Barbarian - Game Guide - Diablo III

  11. #11 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Cerere de concediu depusa!

  12. #12 SP
    Member Dark Wadder's Avatar
    diablo 3 ed normala pe amazon de uk - 32.97 lire.

  13. #13 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar

  14. #14 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La jocul asta e de mers pe editia de colectie.

  15. #15 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    da. dar de unde o luam?ca si eu tot editia de colectie o vreau.

  16. #16 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    da. dar de unde o luam?ca si eu tot editia de colectie o vreau.
    amazon.cu.uk o are la vanzare dar este limitata la 1 exemplar / persoana

  17. #17 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  18. #18 SP
    Member Plavs's Avatar
    o sa apara si versiune de console ?parca circula un zvon de genu asta?pentru ca sunt chiar curios sa vad un asemenea joc pe xbox cum se descurca (si nu imi sariti in cap cu nu o sa se compare cu gameplay-ul de pe pc niciodata ca stiu) dar mi-ar place sa-l joc si pe consola.
    Respect

  19. #19 SP
    Member Link's Avatar
    Sunt curios daca o sa fie o lansare oficiala si-n Romania, stiu ca unele capitole din World of Warcraft au avut.

  20. #20 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Au aparut cerintele oficiale de sistem?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 1063 Last Post: 25-01-2024, 01:01
  2. Qore nu va mai exista incepand cu luna mai By Tudoran in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 12-04-2012, 02:31
  3. Replies: 2 Last Post: 08-12-2011, 19:43
  4. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts