Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: iPhone 5 si Samsung Galaxy S3 in oferta RDS!

  1. #1 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

    iPhone 5 si Samsung Galaxy S3 in oferta RDS!

    O stire ceva noua si un pic traznet: RDS (prin serviciul Digi Mobil) ofera iPhone 5 si Galaxy S3 (plus alte telefoane) la abonamentul de telefonie mobila. Ok, nu este ceva extraordinar, si alti operatori ofera acele telefoane insa avem ceva interesant din partea RDS: pretul telefonului la abonament si traficul NELIMITAT inclus! Oferta este momentan valabila doar pentru Oradea si Cluj, am inteles ca de saptamana viitoare va fi valabila si pentru Bucuresti, iar aici in Rm. Valcea au deja telefoanele expuse la sediul central.

    Detalii:

    Iphone 5 16G – BLACK
    Abonamentul la care il puteti lua se numete Digi Mobil Smart 20 (20 euro TVA INCLUS)
    Contractul se incheie pe o perioada minima de 2 ani de zile (24 de luni)
    Telefonul il cumparati
    1. cu banu jos - 1.000RON
    2. in 12 rate a cate 95RON/luna
    Planul tarifar este aferent Digi Mobil Plus
    Obs: Ai net nelimitat cu latime de banda pana in 14.4Mbps cu limitare de viteza dupa primi 10Gb comsumati. Limitarea e in felul urmator: 128 kbps pe download si 64kbps pe upload


    Samsung Galaxy S3 Mini
    Abonamentul la care il puteti lua se numete Digi Mobil Smart 7 (7 euro TVA INCLUS)
    Contractul se incheie pe o perioada minima de 2 ani de zile (24 de luni)
    Telefonul il cumparati
    1. Cu banii jos - 450RON
    2. In 12 rate a cate 40RON/luna
    Planul tarifar este aferent Digi Mobil Plus

    Obs:
    Ai INTERNET NELIMITAT cu latime de banda pana in 7.2Mbps DAR daca depasesti 2.5Gb de trafic ti se limiteaza viteza la 128 kbps pe download si 64kbps pe upload.
    Ai 200 de minute internationale si 300 de minute IN RETEA apel video (adica DOAR in RCS RDS) .. pentru restul platesti cf. planului tarifar. La abonamentul Digi Smart 20 NU mai ai inclus apel video.
    Attached Images Attached Images iphone5_galaxys3_rds_rcs.jpg iphone5_galaxys3_rcsrds.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Oare vin codate in retea ?

  3. #3 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Nu, telefoanele nu sunt codate pe retea. Dar din cate am aflat se fac abonamente doar pentru abonatii RDS deja existenti (Fiberlink sau cablu tv) si care nu au restante in ultimile 6 luni.

  4. #4 SP
    Member ramonski's Avatar
    am tot vanat s2-ul , acum vanez i5-ul

  5. #5 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Da si S2-ul are pret bun dupa parerea mea. Nu e un telefon atat de outdated !

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vad ca viteza e mai mare si este in funcţie de abonament. Digi Smart 12 e ok
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1360864725633.jpg uploadfromtaptalk1360864733820.jpg

  7. #7 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Va dati seama ce insemna ? Toti or sa vrea iphone in rata la digi ! Let the insanity begin !

  8. #8 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Ăăăă... da, ce prețuri mici!

  9. #9 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Nu, telefoanele nu sunt codate pe retea. Dar din cate am aflat se fac abonamente doar pentru abonatii RDS deja existenti (Fiberlink sau cablu tv) si care nu au restante in ultimile 6 luni.


    au gandit-o bine

  10. #10 SP
    Member D3evil's Avatar
    Parca vad ca o sa fie aceeasi nebunie ca si cu Receptoarele HD, adica stoc 0....

  11. #11 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Au mai avut ei S2 la oferta super ok si acum 7-8 luni, dar nu l-am gasit pe nicaieri. Ma indoiesc ca or sa aiba prea multe iPhone 5.

  12. #12 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    Oferta e valabila doar in unele judete din tara....inca nu am aflat care....
    Cert este ca in Brasov nu este valabila (pt. cei interesati)

  13. #13 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    atunci e degeaba

  14. #14 SP
    Junior Member Simpleb's Avatar
    In loc sa-si faca si ei un card CI+ pt smart tv's...

  15. #15 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    Deci: platesti 1000 de lei pentru un iphone 5 deblocat si inca 20 de euro lunar la care ai 200 de minute nationale in alte retele mobile(eu zic ca sunt destule) + internet nelimitat. Eu zic ca e best-deal.

  16. #16 SP
    Junior Member grinch's Avatar
    in oradea e oferta...momentan

  17. #17 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by Simpleb View Post
    In loc sa-si faca si ei un card CI+ pt smart tv's...
    Am intrebat pt CI+ uri... Sunt pe vine Probabil ca o sa mai dureze minim un an

  18. #18 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O parte din oferta RDS pt începutul lui 2014. Oferta cica ar fi valabila deocamdată in jud Bihor si Timis, urmează si alte judeţe
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1388728621170.jpg uploadfromtaptalk1388728631362.jpg uploadfromtaptalk1388728637493.jpg uploadfromtaptalk1388728643513.jpg

  19. #19 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Un atac si mai dur adus companiilor de telefonie mobila , cu 2 Euro luna primesti 200 minute nationale si 500 Mb internet mobil / la viteza 3G, dupa consumarea traficului viteza scade la 128 Kbs download / 64 Kbs upload. Ceea ce este din pinctul meu de vedere o oferta buna ! Singurul lucru care trage in jos RDS-ul este aria de acoperire si calitatea semnalului. Din cate am vazut se lucreaza la extindere, asa ca .... Go RDS

    Atasat mai in jos noua oferta !
    Attached Images Attached Images rcs-abonamente.jpg

  20. #20 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Din pozele alea 3 de mai sus sa inteleg ca de exemplu la iphone 5s dai 700 ron pe el si platesti abonament de 12 euro pe luna timp de 24 luni, atat?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts