Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad anuntat

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Red Orchestra: Heroes of Stalingrad anuntat

    Desi cam toata lumea s-a saturat de jocuri situate in Al Doilea Razboi Mondial, dat fiind drumul neconventional luat de Red Orchestra ne-a facut destul de nerebdatori in asteaptarea urmatorului joc. Tripwire Interactive au anuntat oficial ca Red Orchestra: Heroes of Stalingrad, sequel-ul direct al primului joc din 2006 se va lansa in curand. Dupa cum ne-am obisnuit, jocul va prezenta o lupta crancena dintre sovietici si nazisti.

    Dupa cum sugereaza si numele, jocul recreeaza batalia sangeroasa a Stalingradului. Tripwire ne promit detalii "gritty, vicious" si o acuratete remarcabila la detalii, precum si un mod co-op. Desi va exista si un mod multiplayer, Tripwire ne permite si sa intram in pielea unui nazist. Personal mi se pare foarte bune ideea astfel incat nu fiecare misiune sa fie incununata de succes.

    O data de lansare nu a fost anuntat, dar mai multe detalii pot fi gasite in paginile editiei din Mai a revistei PC Gamer.
    Attached Images Attached Images red-orchestra.jpg

  2. #2 SP
    Member Vami's Avatar
    Mie mereu mi-au placut jocurile care au avut ca tema WWII si cred ca si asta imi va place hmmmm sovietici nazisti nice.

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Imi plac jocurile ce se desfasoara in al doilea razboi mondial si in totdeauna am vrut sa joc cu un soldat nazist. Abia astept sa aflu mai multe informatii despre joc

  4. #4 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Exact, si mie la fel. Plus ca as vrea sa joc si de partea Axei, m-am saturat sa tot castig cu ghiolbanii aia de rusi .

  5. #5 SP
    Member Dromoter's Avatar
    For 1nce the germans can win as well . lol

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    WW2 > Future

    Dec�t să joc cu arme super hi-tech, cu sper mega ultra uber lasere (and stuff) mai bine joc cu un MP44 Sturmgewehr Rifle care se blochează c�nd este supra �ncălzit sau cu un British Lee-Enfield Rifle...

    I hate the future, the future is gay. I want War...World War!

    Atunci au trăit adevărații eroi (care nu știau ce-i ala frig, ce-i aia foame, ce-i ăla somn)...și mereu există resurse pentru o nouă carte, un nou documentar/film sau joc.

  7. #7 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar


    Reasons im excited about this game.

    Realistic gun recoils when firing both from the hip and down sights
    The Sniper rifle
    Blind firing is actually blind firing
    The Sniper rifle
    No aiming reticle
    The Sniper rifle
    CoD kiddies dont play RO

  8. #8 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mika, tocmai tu man? Nu stii ca stirile de PC se trec la Others? La News doar cele care au legatura cu consolele... please

  10. #10 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Acum doi ani eram mai newbie.

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Acum doi ani eram mai newbie.
    Ai sa razi, acum cateva zile mi-a atras cineva atentia. Deci te cauta "cu lumanarea" cum s-ar zice

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Might & Magic Heroes VII anuntat pentru 2015 By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 10 Last Post: 18-09-2015, 14:22
  2. Replies: 0 Last Post: 10-10-2011, 22:56
  3. Red Orchestra 2 Review By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 04-10-2011, 22:32
  4. Playstation Move Heroes Bundle anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 01-02-2011, 16:10
  5. E3 2010: Heroes on the Move anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 16-06-2010, 13:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts