Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: And the award for "The best game character creator" goes to...

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    And the award for "The best game character creator" goes to...

    Stirea asta face parte din categoria "de ce Dzeu nu m-a facut mama asiatic?" sau conform cazului de fata, coreean. Nu de alta, dar vad cateodata niste minunatii aparute exclusiv pentru piata asiatica, de mi se ridica nivelul geloziei la cote maxime. Aici nu vorbim despre nimic altceva decat un joc coreean denumit Black Desert, este de tip MMORPG si arata pur si simplu incredibil! Personal as risca sa spun ca arata mai bine decat ceea ce altii reusesc sa realizeze prin randari de zeci si sute de ore pe tone de servere. Dar, nu mai spun nimic si va las pe voi sa decideti singuri daca am dreptate sau nu.



    Update: Culmea este ca si gameplay-ul arata foarte bine. Gata, ma pun pe invatat coreeana.

    Attached Images Attached Images black_desert_characters.jpg

  2. #2 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Să ne anunţi şi pe noi când termini...de învâţat mă refer

  3. #3 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ei sunt mult mai interesati de gaming decat noi, occidentalii, mai ales cand vine vorba de MMORPG. Cati dintre noi ar fi dispusi sa plateasca pentru item shop, ca sa ajute devs? Revolta cauzata de tariful lunar pentru Elder Scrolls Online e cel mai bun exemplu. Am jucat MMORPG-uri care s-au inchis din lipsa de fonduri cand serverele lor erau pline pana la refuz de playeri, tocmai din cauza asta...

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Arata si se misca incredibil jocul asta.


  5. #5 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Aduce mult cu Kingdoms of Amalur, not bad

  6. #6 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Uite ce zic ăştia, dacă o fi adevărat: "In an interview with Brian Oh, director of Business Development, he stated that the game will be released in 2015 in the European market. They're still looking for publisher." Release Dates - Black Desert Wiki

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ar fi bine daca s-ar intampla asta, chiar si in 2015... nu de alta, dar zici ca e Dark Souls on steroids

  8. #8 SP
    Junior Member Metaf's Avatar
    Nu mai am timp de MMORPG-uri ca pe vremuri dar cred ca e nevoie de asa ceva pe piata.
    Sper sa ajunga si in Europa.

  9. #9 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Este foarte bine făcut jocul, dacă va fi cu prepaid cards nu cred că voi avea timp atât de mult încât să plătesc pentru el.

  10. #10 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    La cum arata si ce gameplay are, o mica taxa acolo nu cred ca ne-ar afecta asa rau. Incredibil ce mmo

    Harpy siege, jeez


    Horse Sprint and Night Ride.

  11. #11 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu prea cred că o să fie mică, la WOW abonamentul pe un an costă vreo 120$, oricum jocul este superb, să sperăm că se va lansa si la noi.

  12. #12 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Holy ****, asa cevaaaaaa....Ne mutam in Japonia . Uite aci' grafica, omg:

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Jocul jocurilor

  14. #14 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Exact, pentru cei care stiu japoneza, e gold curat (inca nu au anuntat nimic pentru alte zone).
    Ia uite aici


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 05-05-2012, 19:58
  2. Replies: 0 Last Post: 26-04-2012, 11:41
  3. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 22:40
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 12:21
  5. Replies: 2 Last Post: 20-04-2011, 18:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts