Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Cliff Bleszinski anunta un nou IP: LawBreakers

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Cliff Bleszinski anunta un nou IP: LawBreakers

    Stiu ca erati curiosi de jocul ascuns in maneca de catre Cliff Bleszinski (vedeta din spatele Gears of War si Unreal Tournament), asa ca n-am mai stat pe ganduri si am venit sa va prezint noul IP: LawBreakers. Chiar daca in momentul de fata nu avem decat un trailer CGI, Bleszinski si cei de la Boss Key ne promit un gameplay trailer maine (vineri). Din ce am inteles pana acum, jocul va fi un shooter, va avea loc intr-un viitor unde toate cele sunt date peste cap (inclusiv gravitatia) si se duc niste razboaie serioase intre fortele de ordine si bandele de indivizi care sunt ajutati de "super-human supplements".

    Jocul va fi multiplayer, va fi free si se va baza pe clase. Fiecare caracter va avea abilitati unice (de exp. assassin-ul va avea double jump) si in principiu jocul se va contura in genul lui TitanFall si Battleborn. Ca data estimativa de lansare avem anul 2016 si cam atat. Va las in compania trailer-ului si ne vedem maine cu gameplay demo.

    Attached Images Attached Images lawbreakers.jpg

  2. #2 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mă așteptam la altceva de la Cliff după capodopera GoW. Btw, se lansează doar pe PC, mai bine

    PS: Ai un typo, 2016, nu 2006

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ah, daca e PC only, atunci... bleah. Oricum, vedem azi cum e cu gameplay-ul, pentru ca sincer de CGI sunt satul...

  4. #4 SP
    Senior Member h0stile's Avatar

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bine, nea Bleszinski sigur a fumat ceva cand a zis asta... mai ales ca s-a umplut de bani dupa titlurile pe console si nu PC. Dar in fine, noi sa fim sanatosi!

  6. #6 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Cliff Bleszinski, pe cand facea parte din echipa Epic Games, este raspunzator si de primul joc din seria Unreal, ala din 1998. Oricum, daca este gen TitanFall si Batleborn, zic pass. Uitandu-ma la trailer, parca vad un nou Mass Effect (4,5,6, he-he-he)...

  7. #7 SP
    Member flames95's Avatar

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu arata rau... dar sper sa nu se aplice metoda "Pay to Win". Oricum ne-am uita la el, nu avem cum sa nu ne gandim ca seamana al naibii de mult cu Overwatch. Si la fel de "PC Only"...

  9. #9 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Chiar imi place cum arata jocul. Pacat ca e pentru PC...poate se razgandesc totusi astia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 03-09-2012, 07:42
  2. Replies: 0 Last Post: 27-03-2012, 11:59
  3. Sony anunta un nou PSP By alin_e in forum Console News
    Replies: 32 Last Post: 21-08-2011, 21:04
  4. Epic Games va anunta un nou IP By naz in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 30-12-2010, 11:30
  5. 1st April News: Cliff Bleszinski rapit! By Rasko in forum Offtopic
    Replies: 10 Last Post: 18-04-2009, 04:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts