Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: Naruto - Manga

  1. #21 SP
    Member Mishy's Avatar
    Bine ai zis Naruto cu .... , tot nu stim cine e defapt sub masca acea.Acum am recitit ultimul manga si am gresit eu,nu zice ca e la fel de puternic,zice ca cei care auzeau de puterea lui il considerau un mit la fel ca Rikudou Sennin.Oricum mai sunt multe chesti interesante de aflat in acest manga.Urmatorul capitol o sa fie foarte interesant dupa cum s-a terminat


    Sper sa fie tradus in continuare.Daca ati observat multe site-uri de manga nu mai traduc Naruto,Bleach,etc

  2. #22 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Iar am ramas in urma (nu am mai citit de vreo 3-4 luni). Looks like there is so much epicness in store for me

  3. #23 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Iar am ramas in urma (nu am mai citit de vreo 3-4 luni). Looks like there is so much epicness in store for me
    ar trebui sa il citesti pe zile. Sa nu patesti ceva de la atata epicness . De 3-4 luni incoace cel putin, manga-ul Naruto a devenit incredibil. Si sper sa o tina asa inca vreo 3-4 luni. Dupaia abia o sa astept sa apara anime-urile la manga-urile astea . It's going to be legen...wait for it...dary!

  4. #24 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Finally, in chapter 599 aflam identitatea lui Tobi. Nu spun mai multe, insa Kishi are de dat ceva explicatii in chapterele care urmeaza.

  5. #25 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  6. #26 SP
    Member Mishy's Avatar
    Se pare ca saptamana viitoare apare ultimul capitol din Naruto. Era si timpul , dar o sa imi lipseasca.

  7. #27 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    nu chiar, mai sunt doua

    Ultimul apare in shounen jump din 10 noiembrie.

  8. #28 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    E putin nostalgic...dupa atata timp... Cel putin eu am ani buni de Naruto

  9. #29 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    La cum a evoluat si cat de bun a fost in ultima vreme(ultimii 2 ani) as putea spune ca ca voi plange la final.
    Bine macar ca mai am de citit de la 680, dar asta dupa ce apare finalul.
    Si sper sa mai apara ceva dupa Naruto, eventual cu el Hokage(ce fan nu si-ar dori) sau ceva tot in universul acela.

  10. #30 SP
    Member Mishy's Avatar
    Din trailer-ul de la urmatorul film care o sa apara , Kakashi e Hokage.

  11. #31 SP
    Member Mishy's Avatar
    Se pare ca cele 2 capitole aparute astazi au fost ultimele, iar la primavara va aparea un spin-off care se va axa pe copiii lor.

  12. #32 SP
    is the man! trickz's Avatar
    S-a terminat decent... ma gandeam ca or sa dea cu bata in balta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 08-07-2011, 19:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts