Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 360 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast
Results 201 to 220 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #201 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Am castigat cu 1-0 !!! Un meci frumos, cu multe ocazii. A fost un adevarat derby ( intr-un derby adevarat nu trebuie sa se marcheza 10 goluri ca sa fie frumos ! )

  2. #202 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by catallynn26 View Post
    Am castigat cu 1-0 !!! Un meci frumos, cu multe ocazii. A fost un adevarat derby ( intr-un derby adevarat nu trebuie sa se marcheza 10 goluri ca sa fie frumos ! )

  3. #203 SP
    Member TheSpider's Avatar
    care ocazii?voi ati avut maxim 2...Steaua a mai jucat ceva da nu sunt in stare sa dea pe poarta sau o centrare calumea...vai de capu' lor...din 100 de centrari sa nu dai un sut pe poarta,e foarte trist.

  4. #204 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Fotbalul se joaca pe GOLURI si nu pe ocazii sau posesie ( ar trebui sa va consolati voi suporterii Stelei cu cei ai Barcei, ca vad ca impartasiti aceleasi frustari ) . Cred ca e destul de frustrant sa n-ai decat 1 victorie in ultimii 10 ani impotriva marii tale rivale.

  5. #205 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by catallynn26 View Post
    Am castigat cu 1-0 !!! Un meci frumos, cu multe ocazii. A fost un adevarat derby ( intr-un derby adevarat nu trebuie sa se marcheza 10 goluri ca sa fie frumos ! )
    Acum fara sa te superi, dar tu esti sigur ca la Steaua-Dinamo te-ai uitat??????

  6. #206 SP
    Member TheSpider's Avatar
    eu n-am comentat nimic de rezultat...am zis doar ca meciul a fost praf si nici una din echipe nu e buna de nimic
    si cred ca voi Dinamovistii sunteti niste frustrati,singuru vostru tel e sa bateti pe Steaua nu sa castigati Campionate,cupe,sa jucati in liga campionilor(aprop cand ati jucat ultima oara in liga?)...ati castigat un meci amarat si acum mama ce meci frumos,ce ocazii un adevarat derby...
    si Barca ce legatura are cu meciul asta?esti bucuros ca a castigat Real cu 1-0 dupa cativa ani in care ati fost umiliti...5-0,6-2 etc...ciocu mic.

  7. #207 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Stiu, dar nu va inteleg. CE NU V-A PLACUT LA MECIUL ASTA ?? Ocazii de poarta au fost, am vazut si un gol. A fost un meci destul de frumos. CE VROIATI MAI MULT ??? Sa se termine 5-5 sau 10-10 . Banuiesc ca cele 2 El Classico vazute anul acesta sunt catalogate de voi drept "SPECTACULOASE" dar daca analizam mai bine vom vedea ca din punct de vedere al ocaziilor fiecare El Classico luat in parte are mai putine ocazii decat Steaua-Dinamo.

  8. #208 SP
    Member TheSpider's Avatar
    daca tu numesti centrarile alea de *** ocazii...la noi astia ating mingea de 10 ori ca sa o puna jos,abea se misca,nu cred ca au alergat nici jumate din cat s-a alergat in El Clasico.

  9. #209 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    vai cat m-a enervat meciul acesta. smile-urile de mai jos descriu cel mai bine starea mea pe parcusul celor 90 de minute:


  10. #210 SP
    Senior Member tray's Avatar

  11. #211 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    NU este nici o dovada ca in acele fulare sau mingi erau torte sau fumigene. Sefii galeriei oricum au ei niste metode prin care sa introduca torte fara a avea nevoie de jucatori. Ce zice Mihai Stoica este doar o dovada a frustarii pe care o simte...

  12. #212 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Din cauza discutiilor de genul asta am incetat sa ma mai uit la meciuri din Liga I.

  13. #213 SP
    Member romey's Avatar
    Nu avem ce astepta de la niste ''fotbalisti'' de maxim 100000 intr-o parte si de la altii , in cealalta parte ,care se pare ca singura lor preocupare a fost sa introduca niste petarde pe stadion.

  14. #214 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by catallynn26 View Post
    NU este nici o dovada ca in acele fulare sau mingi erau torte sau fumigene. Sefii galeriei oricum au ei niste metode prin care sa introduca torte fara a avea nevoie de jucatori. Ce zice Mihai Stoica este doar o dovada a frustarii pe care o simte...
    ...tu fiind, de altfel, la fata locului si stiind ce probe are jandarmeria...

  15. #215 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by catallynn26 View Post
    NU este nici o dovada ca in acele fulare sau mingi erau torte sau fumigene. Sefii galeriei oricum au ei niste metode prin care sa introduca torte fara a avea nevoie de jucatori. Ce zice Mihai Stoica este doar o dovada a frustarii pe care o simte...
    ce zici pe seful jandarmeriei il crezi? sau nici asta nu este suficient de bun pentru tine
    IN-CRE-DI-BIL! Jucatorii lui Dinamo au introdus torte in peluza inainte de meci!!! Dinamo poate pierde meciul la masa verde! VIDEO - www.sport.ro

  16. #216 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Ai dreptate, nu stiu ce probe are jandarmeria......dar ma gandeam si eu ca nu cred ca un jucator este chiar atat de prost sa le dea fanilor torte si fumigene. Poate ca ma insel...

    LE : Atunci Dinamo sa piarda cu 3-0 la masa verde. Daca nu ne bateti in teren, macar la masa verde... Oricum ce au facut jucatorii lui Dinamo ( daca ei au fost cu adevarat, poate erau niste fani care au avut astfel de fulare, pe imagie se vede ca fularele trimise de jucatorii dinamovisti se desfac ori acel fular din videoul lui @tray este impachetat ) este de neiertat.

  17. #217 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by catallynn26 View Post
    NU este nici o dovada ca in acele fulare sau mingi erau torte sau fumigene. Sefii galeriei oricum au ei niste metode prin care sa introduca torte fara a avea nevoie de jucatori. Ce zice Mihai Stoica este doar o dovada a frustarii pe care o simte...
    daca seful jandarmilor a venit in fata ziaristilor cu un fular recuperat din fata galeriei dinamovistilor, acesta neajungand in mijlocul galeriei alaturi de mingile aruncate de fotbalisti, si care contine 4 materiale pirotehnice... dap ai dreptate, unde sunt dovezile

    BTW tu compari un amarat de steaua-dinamo cu real madrid-barcelona... mda..

  18. #218 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Sa NU incepem cu jignirile. Eu nu te-am jignit pe tine, tu n-ai nici un drept sa ma jignesti ! Iti inteleg importanta in cadrul acestei comunitati, dar asta nu iti da dreptul sa ma jignesti. Eu am incercat sa fiu ON TOPIC si tu vi cu jignirile. Asa le vei zice si la viitorii tai pacienti daca zic ceva ce nu e pe placul tau ? Fiecare are dreptul la o opinie . Hai sa nu fim off topic si sa revenim la FOTBAL !

  19. #219 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by catallynn26 View Post
    Sa NU incepem cu jignirile. Eu nu te-am jignit pe tine, tu n-ai nici un drept sa ma jignesti ! Iti inteleg importanta in cadrul acestei comunitati, dar asta nu iti da dreptul sa ma jignesti. Eu am incercat sa fiu ON TOPIC si tu vi cu jignirile. Asa le vei zice si la viitorii tai pacienti daca zic ceva ce nu e pe placul tau ? Fiecare are dreptul la o opinie . Hai sa nu fim off topic si sa revenim la FOTBAL !
    man am editat postul imediat cum l-am scris... eu de obicei imi recitesc posturile dupa "submit" si am realizat ca am depasit linia. anyway nu ai cum sa compari RM-Barca cu ce s-a jucat azi. nu zic ca nu a fost un meci frumos, dar totusi sa nu exageram

  20. #220 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Chiar daca e adevarata treaba cu fularele/tortele/etc, ar fi jalnic ca Steaua sa castige cu 3-0 la masa verde. Chiar nu as vrea sa se repete cazul ''bricheta''. Pana la urma meciul s'a jucat in teren, nu in tribune.
    Chiar daca Dinamo a fost astazi mult mai slaba si mult mai norocoasa decat Steaua, totusi a castigat. Nu e vina lor ca Steaua nu a fost in stare sa bage mingea in poarta din 10 ocazii. Ar trebui sa fie un specatacol, nu o ''mahala'' care se provoaca la sfarsitul fiecarui meci !

    Btw sunt Dinamovist si imi felicit echipa chiar daca au fost jalnici dupa ce a dat Torje gol.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 360 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts