Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 360 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast
Results 2,921 to 2,940 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #2921 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Oameni rai.


  2. #2922 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Chelsea logic:

    Di Matteo wins FA Cup & UCL - sacked!

    Benitez wins Europa League - sacked!

    Mourinho wins nothing - the special one!

  3. #2923 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Altetico madrid a luat bataie cu 2-0

  4. #2924 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Chelsea logic:

    Di Matteo wins FA Cup & UCL - sacked!

    Benitez wins Europa League - sacked!

    Mourinho wins nothing - the special one!
    Mai lasa Troll Football-ul omule

  5. #2925 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Altetico madrid a luat bataie cu 2-0
    Daca va câştiga ultimele două partide e campioana

  6. #2926 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Mai lasa Troll Football-ul omule
    Imi imaginez ca e frustrant sa nu iti vezi echipa preferata luand macar un campionat in toata viata ta (pana acum)

    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Nu e echipa preferata, dar imi place

    Nu ma refeream la tine, ma refeream la 3 din 2 posturi Chelsea

  7. #2927 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Nu e echipa preferata, dar imi place

  8. #2928 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Imi imaginez ca e frustrant sa nu iti vezi echipa preferata luand macar un campionat in toata viata ta.
    Deloc...va fi cu atat mai mare bucuria cand il va lua...altii au stat si 60 de ani dupa cum a zis si Rodgers..desigur au "cumparat" campionatul...nu l-au castigat...presupun ca tii cu fc oil 1 scuze...chelski din 2003 incoace..mai nou am vazut ca exista si comunitatea fanilor lui fc oil 2 din romania...doamne Dumnezeule..dani alves(fotbalist..deci in directa legatura cu fenomenul) nici nu stia ca exista alta echipa in afara de utd in manchester...

    Asa e in fotbal..unii cumpara trofee...altii creaza amintiri...

    Te las sa citesti ce zic plasticii vostrii de suporterii nostrii...auzi ce-i deranjeaza pe ei...cult-like Liverpool love ..spune totul despre cat de mic e clubul vostru..

    THE VIEW FROM CHELSEA: The cult-like Liverpool love-in makes us sick... they're jealous of our success

  9. #2929 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Cum zici tu, diferenta dintre noi e ca atunci cand a pierdut Liverpool eu am zis:

    Quote Originally Posted by tray View Post
    Pt mine liverpool are respect la fel ca si man united : ce daca unii au mai multe trofee, mai conteaza si altceva (fanii, spiritul, stilul de joc)

    Ps: Ar fi usor sa vin si sa zic (mai ales dupa meciul ce s-a incheiat recent) ca a fost hotie pe fata la Chelsea si sa arunc cu noroi in Liverpool. Eu zic totusi RESPECT Liverpool.
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Chiar imi pare rau de liverpool, mai ales ca meciul asta aproape ca nu va conta pt chelsea
    Tu arunci numai cu noroi. In fine, nu te blamez, asa eram si eu erou de tastatura pana am fost pe stadion si am vazut ce inseamna de fapt cultura de fotbal engleza. Crede-ma mentalitatea de liga 1 nu are nicio treaba cu fotbalul adevarat.

  10. #2930 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dupa rezultatele de azi vom avea un meci foarte interesant in ultima etapa din Primera

  11. #2931 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daca pierde si RL, si Barca castiga celelalte meciuri, e campioana. lol ce intorsatura de situatie.

  12. #2932 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Cum zici tu, diferenta dintre noi e ca atunci cand a pierdut Liverpool eu am zis:





    Tu arunci numai cu noroi. In fine, nu te blamez, asa eram si eu erou de tastatura pana am fost pe stadion si am vazut ce inseamna de fapt cultura de fotbal engleza. Crede-ma mentalitatea de liga 1 nu are nicio treaba cu fotbalul adevarat.
    nu stiu unde ti s-a parut tie ca am aruncat cu noroi...am spus doar ca-l detest pe mourinho ptr caracterul infect si ptr stilul de joc pe care il imprima echipei..dovada ca si jucatorii au inceput sa se planga de faptul ca nu pot a joace cum si-ar dori pe faza ofensiva..si am mai postat niste FACTS,nicidecum trolling cum zicea cineva mai sus..antrenori care au trecut pe chelsea si felul in care au plecat..

    apropo de cultura unui club mare din fotbalul englez ...salut..

    10247406_759357347428925_4120863102529159670_n.jpg

  13. #2933 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Ce meci o sa fie in ultima etapa

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    FACTS

  14. #2934 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    doamne ce final de campionat avem in spania.. dar ce gol a dat ronaldo. https://vine.co/v/M6ztmrVtBDj

  15. #2935 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    asteia cu fanii lui utd,chelsea,city,real,barca..echipe cu bani care au mare parte dintre suporteri niste glory hunters ordinari(aka cocalari)
    MUCLES !
    Uite un exemplu, stiu deja ce reply imi dai "majoritatea nu toti". Te credeam sincer cu acele facts daca nu le postai dupa ce echipa ta a pierdut titlul.

    Oricum, eu de acum te ignor ca se vede ca avem gandiri total diferite. Esti liber sa ma injuri pe PM cu tacconi.

  16. #2936 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Uite un exemplu, stiu deja ce reply imi dai "majoritatea nu toti". Te credeam sincer cu acele facts daca nu le postai dupa ce echipa ta a pierdut titlul.

    Oricum, eu de acum te ignor ca se vede ca avem gandiri total diferite. Esti liber sa ma injuri pe PM cu tacconi.
    vezi te rog contextul...daca tu te ataci si consideri ca faci parte din glory hunters nu e problema mea...dar e adevarul pur....cati dintre fanii lui chelsea tineau cu echipa asta inainte sa vina abramovici ?cum explici ca Chelsea este acum peste Liverpool ca si suporteri worldwide cand inainte de 2003 era la nivelul lui everton sau tottenham la acest capitol?

    echipele astea sunt pentru majoritatea suporterilor lor un accesoriu precum hainele armani sau gucci...trebuie bifate acolo pentru a avea un statut social ridicat(in mintea lor)...atat..am prieteni care tin cu real,chelsea,s.a.m.d...iar la intrebarea mea: de ce tii cu echipa asta ,raspunul a fost de fiecare data..pentru ca imi place sa tin cu cei mai buni

    iar acele facts le iau de pe twitter...de pe conturi care fac misto de fiecare echipa dupa ce pierde...si nu postez doar despre echipe rivale..am postat si imaginea aceea cu wet floor pe pagina anterioara precum si multe altele inainte..

  17. #2937 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1399238295712.jpg

  18. #2938 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    )

  19. #2939 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Gata campionatul si in Anglia, desi eu mai aveam speranţe...de doi bani, conduci cu 3-0 si...pfff

  20. #2940 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nu-i nimic..situatiile astea intaresc si mai mult legaturile dintre suporteri si club..eu unul n-am nici cel mai mic regret ..de fapt poate unul singur...pentru Gerrard..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 360 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts