Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 205 of 360 FirstFirst ... 105 155 195 203 204 205 206 207 215 255 305 ... LastLast
Results 4,081 to 4,100 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4081 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred ca am pierdut un meci frumos, Everton - Chelsea, vad ca nu se opresc golurile

  2. #4082 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mda, super
    Attached Images Attached Images fd013960-306a-11e4-923b-497092aff9e2_falcaotweeet.jpg

  3. #4083 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cica nu el a posat, desi cred ca minte Daca nu a fost prea scump, de ce nu?

  4. #4084 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cred ca am pierdut un meci frumos, Everton - Chelsea, vad ca nu se opresc golurile
    Meci bun, dar Diego Costa e un mare magar. Era sa si-o fure de la Howard.

  5. #4085 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cica nu el a posat, desi cred ca minte Daca nu a fost prea scump, de ce nu?
    E batran, vine dupa accidentare, n-a mai jucat de luni de zile un meci competitiv, etc. Orice peste 15-20mil mi se pare mult. Dar na, ii place lui Perez de el si ar vinde multe tricouri, asa ca sigur o sa vina. Asa se aleg jucatorii la Madrid, dupa numarul de tricouri pe care le poate vinde.

  6. #4086 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum sa fie batran la 28 de ani? Faza cu accidentarea da, dar eu cred ca isi revine si mai joaca lejer 4 ani. Inainte de accidentare era peste Benzema care face si el vreo 27 de ani. Nu stiu, eu cred ca e un transfer bun.

    Pe cine voiai in atac, sunt curios?

  7. #4087 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Eu il voiam pe lewa, dar nu s-a putut .

  8. #4088 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu vreau pe nimeni in atac. La 28 de ani devine batran fata de majoritatea jucatorilor de pe teren. Real are o echipa destul de tanara, la 28 de ani mi se pare batran. Nu ii vad rostul in echipa. Benzema face bine ce face, nu da cele mai mutle goluri, dar ii serveste pe Ronaldo si Bale. El nu e individualist precum cei doi, asa ca de multe ori prefera sa dea pase inapoi in loc sa piarda mingea. Falcao nu ar face asta si desi ai zice ca da mai multe goluri, nu cred ca ar face-o, pe sistemul lui Real Benzema e perfect. Falcao ar pierde mingea mult mai des si prin posesie pierduta, si Ronaldo si Bale au mai putine sanse de gol.

  9. #4089 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Si daca Doamne fereste se accidenteaza tanarul Benzema?

    PS CR nu e batran?

  10. #4090 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai si il aduci pe Falcao sa incalzeasca tusa pana atunci? Inteleg ce zici, dar ar fi presiunea prea mare pe antrenor ca Falcao sa joace mereu, si s-ar strica jocul echipei si mai mult. A plecat Di Maria deci mijlocul e mult mai lent, Alonso a plecat si el deci adio mingi mai lungi in fata, daca vine Falcao care e un individualist, s-a dus jumate din echipa. Ancelotti a incercat sa-l faca pe Isco un fel de nr 9, dar n-a iesit prea bine. A si spus de multe ori ca nu mai vrea jucatori. Si mai e Jese care e foarte apreciat in Spania, dar cred ca e inca accidentat.

    Au vandut prost vara asta. Mai bine pleca Khedira, ramanea Di Maria si Alonso, pleca si Pepe si ramanea Varrane in locul lui. Mi se pare o mare dezamagire.

  11. #4091 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am inteles man de ce esti suparat, eu iti spuneam ceva legat de varsta lui Falcao, tot spui ca e batran si nu crezi in el. Sunt destui care au cam aceeasi varsta la Real sau dif. de un an. Nu cred ca Pepe, Ramos, Casillas (desi e portar, treaca, merge), Modrici, Ronaldo sunt mai tineri. Chiar daca Falcao a fost accidentat nu a uitat fotbalul si nici talentul nu a disparut.
    @ Andrei si eu il voiam pe Lewa la Liverpool

    PS singurul jucator pe care nu aveau voie sa il piarda e Di Maria

  12. #4092 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pepe, Ramos, Casillas sunt in aparare si la ei viteza nu conteaza atat de mult precum la ceilalti. Modric nu are un stil de joc care sa se bazeze pe viteza, asa cum nici Alonso nu avea. La Falcao conteaza mult, are si o varsta si vine si dupa o accidentare. E extrem de riscant si nu merita. Uita-te si la Ronaldo care dinainte de finala UCL se tot chinuie cu accidentarile, si toata lumea ii lauda fizicul care ii va permite teoretic sa isi prelungeasca forma maxima, dar chiar si asa, se simte varsta.

  13. #4093 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am alte pareri, in fine.
    Revenind pe meleagurile noastre, am vazut meciul Stelei de azi, vai de noi... Rusine!!!

    LE superb gol, cursa de 70m
    Manchester City vs Stoke City 0-1 ~ All Goals ~ 2…:

  14. #4094 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A ajuns Moti peste tot
    uploadfromtaptalk1409438743906.jpg

  15. #4095 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Sa nu uitam de: We have Falcao - We have Moti

  16. #4096 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Schalke transform tunnel into coal mine - ESPN FC
    In a bid to pay humble tribute to their city's industrial history, Schalke have transformed the tunnel at their Veltins-Arena stadium into a replica mine shaft -- giving the short walk from the dressing rooms to the pitch an incredibly atmospheric air.


  17. #4097 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Prost e Ioan Viorel...Cum naiba ajung unii comentatori la ES?

  18. #4098 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Dant3, ceva meciuri bune azi?

  19. #4099 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cică vreo 3, pt mine doar 1
    uploadfromtaptalk1409491508800.jpg

    Am înțeles ca astia de la Real il cumpăra pe Javier "Chicarito" Hernandez...

  20. #4100 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Fotbal

    Pe digi sunt sau si eurosport?
    Poa' sa-l ia, au scapat de cel mai bun jucator, cum bah sa-l dai pe Di Maria? lol...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts