Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 210 of 360 FirstFirst ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 260 310 ... LastLast
Results 4,181 to 4,200 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4181 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu e el principalul vinovat pentru infrangerea asta a lui United.

  2. #4182 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    E senzatie United!

  3. #4183 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Evident ca nu e principalul vinovat, au cazut prea usor jucatorii. Dar a fost o rusine de arbitraj.

  4. #4184 SP
    Member akzation's Avatar
    Chiar a crezut cineva ca si-a revenit echipa dupa meciul cu QPR ?

  5. #4185 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Uite așa poate ține un arbitru o echipă în joc... de acolo se poate descurca și singură!

    Are 2-0 UTD? hai să ne facem că n-a ieșit mingea la centrarea de 2-1.
    2-1 UTD? Hai să nu-i dăm al doilea galben lui De Laet...
    2-1 UTD? Îl mai lăsăm încă o dată în pace pe De Laet...
    3-1 UTD? Neah, nu-i fault la Rafael, dar le dăm penalty la Leceister că sunt băieți buni.
    4-3 Leceister? Hai să nu mai dăm fault-ul la Blackett la mijlocul terenului și vedem ce se întâmplă... Look, another penalty!

    În ritmul ăsta cred că Rooney își face al doilea transplant de păr.

  6. #4186 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    La golul de 2-1, mingea nu a iesit. In rest, in mare parte ai dreptate.

  7. #4187 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    sa vezi fani man utd care se plang de arbitraje: PRICELESS !!

    unde esti tu fergie ???!




  8. #4188 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lasa ca nici noi nu jucam nimic, ne omoară Real

  9. #4189 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    ma uit le meciul cu Man City - Chelsea (ma favorite ) long story short nu prea am fost la curent cu transferurile la chelsea ca pur si simplu nu am avut timp sa fiu atent si acolo, dar vad ca se face schimbare la City si vad ca intra LAMPARD one of my favorite player of all time... cand cand cand a plecat de la chelsea nu imi vine sa cred ((( stiu ca la inceputul anului vroia sa plece dar am crezut ca ramane pana la urma ca nu demult a jucat inca la Chelsea. You will be missed

    L.E. dupa ce am scris postarea asta a dat Lambard gol well this is Karma every single time

  10. #4190 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    o mare prostie plecarea lui Lampard in conditiile in care chelsea are doar 3 jucatori home-grown si are squad de 20 de jucatori ptr EPL(dintre care 2 portari)

    RE: Chelsea a tintit prea jos si a reusit...cum sa plimbi mingea la 1-1 pe terenul campioanei cand ai un om in plus..

  11. #4191 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    nu iti vinzi o LEGENDA niciodata

  12. #4192 SP
    Banned asperas's Avatar
    Asa se intampla cand iei pe Shaw dar si pe Rojo..iei Herrera,Blind,Di Maria si Flacaul (?)..pierzi Rio Ferdinand, Vidic , Evra, Nani, Hernandez..scapi de Kagawa si Cleverley insa nu aduci un fundas central de valoare si nici ceva de speriat putintel pe real blind De Gea!


    Glory glory Man united,
    Glory glory Man united,
    Glory glory Man united,
    As the reds go marching on on on!

  13. #4193 SP
    Member akzation's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ...cum sa plimbi mingea la 1-1 pe terenul campioanei cand ai un om in plus..
    Mourinho ... Nu prea a reusit sa parcheze autobuzul la 1-0.

  14. #4194 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  15. #4195 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    Asa se intampla cand iei pe Shaw dar si pe Rojo..iei Herrera,Blind,Di Maria si Flacaul (?)..pierzi Rio Ferdinand, Vidic , Evra, Nani, Hernandez..scapi de Kagawa si Cleverley insa nu aduci un fundas central de valoare si nici ceva de speriat putintel pe real blind De Gea!


    Glory glory Man united,
    Glory glory Man united,
    Glory glory Man united,
    As the reds go marching on on on!
    Adică tu voiai să rămână acei jucători? Hai să ne uităm la Vidic și Evra anul trecut cum au jucat meci de meci (mai puțin în UCL cu Bayern).. Când căpitanii tăi de echipă nu aleargă, cum să le ceri altora să o facă. Nani nu a mai jucat nimic la UTD de 3 ani de zile și a fost o prostie prelungirea contractului, iar Cleverley s-a stins foarte repede.

    Dintre toți doar Chicharito merita să rămână, merita mai multe șanse decât Welbeck, iar Kagawa este super jucător dar pe postul său joacă Rooney, iar pe altul japonezul nu dă randament. Ultimii doi au plecat să le fie mai bine și le doresc să reușească mult mai multe decât la UTD.

  16. #4196 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Sper ca toata lumea e pregatita pentru super meciul din seara asta de la TVR: Shaktar vs Porto.
    Doar nu vrea nimeni sa vada City vs Roma cand joaca echipa lui nea Mircea, nu?

  17. #4197 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Sau PSG cu Barcelona

  18. #4198 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ibra nu joaca, deci boring.

  19. #4199 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Sper ca toata lumea e pregatita pentru super meciul din seara asta de la TVR: Shaktar vs Porto.
    Doar nu vrea nimeni sa vada City vs Roma cand joaca echipa lui nea Mircea, nu?
    TVR nu are prima optiune si nici pe a doua

  20. #4200 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Eu stiam ca are a doua optiune. Etapa trecuta au dat Dortmund - Arsenal.

    TVR a cumpărat meciurile din UEFA CHAMPIONS LEAGUE pentru perioada 2012-2015 | REALITATEA .NET

    Nu ca as avea mare incredere in Realitatea, dar alta sursa nu am gasit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts