Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 267 of 360 FirstFirst ... 167 217 257 265 266 267 268 269 277 317 ... LastLast
Results 5,321 to 5,340 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #5321 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Trianon o caută cu lumânarea, s-au îmbrăcat în negru

  2. #5322 SP
    Member Melo's Avatar
    Foarte inteligenti suporterii nostri, s-au dus acolo sa se bata intre ei... tipic.

  3. #5323 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    De la meciul de baraj cu Grecia n-a pierdut, avem un singur gol primit in campania de calificare. Se explica de ce suntem in primele 10 echipe in clasamentul FIFA . )


    Suporterii romani au fost amenințați cu evacuarea dupa o bătaie intre SUD si PCH .

  4. #5324 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jucăm ca Steaua

  5. #5325 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Urat meci, boring, etc

  6. #5326 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iordănescu: "Luni avem un meci foarte important cu cea mai bună echipă din grupă"

  7. #5327 SP
    Junior Member yourwifemykidsx's Avatar
    Quote Originally Posted by Melo View Post
    Foarte inteligenti suporterii nostri, s-au dus acolo sa se bata intre ei... tipic.

    da..sa-mi bp cand i-am vazut ca se iau la bataie .. trebuie sa fii redus mintal la meci cu UNGARIA sa te bati roman cu roman. e un nou nivel de prostie.

  8. #5328 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    ))
    Attached Images Attached Images 11259900_997258876990896_8931268098573126393_n.jpg

  9. #5329 SP
    Member Melo's Avatar
    Ii distruge Turcia. Tot mai aproape sa ramana acasa olandezii, joaca penibil rau, cel putin in aparare sunt catastrofa.

  10. #5330 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Turan la ce echipa e momentan? Adica la Barcelona nu poate juca pana in ianuarie, a ramas la Atletico sau e in Turcia sau unde joaca momentan?

  11. #5331 SP
    Member Melo's Avatar
    E la Barcelona, doar se antreneaza.

  12. #5332 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Olanda... Mi se pare jenant să nu te califici acum când se califica toate țările din Europa

  13. #5333 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Haha


  14. #5334 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Ce bulan a avut Tata Puiu azi.

  15. #5335 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ce bulan? Cum plm sa nu poti da gol acestor amatori, ca mai mult nu le poti zice? Astia au venit aici in vacanta, abia daca trageau de ei pe teren. Din pacate nu avem jucatori, fotbalistii lui peste prajit.
    Las' ca ne da Finlanda 2, sa ne calmam

  16. #5336 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bulan ca nu a bătut Ungaria

  17. #5337 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Yo nu inteleg ce se intampla cu aceasta nationala si de ce o mai sustine cineva. Nu mai zic nimic de "echipele mari de club".

    E foarte simplu. Noi nu avem oameni capabil de finalizari. Nu inteleg de ce raman cu aceiasi 2-3 oameni de atac, daca sunt efectiv incapabili sa inscrie.

    Si mi se pare penibil, ca si comentator, sa spui pe postul national faptul ca echipa natioanala nu a mai inscris din martie. Macar taci in ... din gura, ca si asa se vede pe teren de ce sunt "capabili".

  18. #5338 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici nu cred ca e vorba de finalizari, e vorba si de sanse de a marca. Am avut 2-3 faze de gol in 90 de minute, iar grecii abia fugeau si alergau. Lasand la o parte faptul ca nu prea avem jucatori foarte buni, parca nici nu se chinuie cat pot ei sa faca tot ce pot sa castige. Nu alearga dupa mingi, nu se pozitioneaza mereu cum trebuie, etc. E atat de scazut nivelul la nationala incat de fiecare data cand un jucator schimba directia atacului trimitand mingea de pe un flanc pe celalalt, cel care primea mingea nu reusea niciodata sa faca o preluare ca lumea si sa plece mai departe cu mingea. Mereu o scapa, facea preluarea prea lunga si pierdea mingea sau trimitea chinuit inapoi incat sa nu se faca prea mult de ras. De centrari de pe flanc in careu nici nu mai zic, au fost si pe langa poarte unele din ele, insa si multe pe jos incat au fost usor degajate de fundasii adversi. Nivelul scazut de la nationala se vede clar si prin faptul ca nu avem niciun jucator care sa joace prin afara la o echipa mai ok.

    Tatarusanu de exemplu e rezerva la echipa de club, dar e titular la nationala. Omul nu poate fi astfel in forma, nu joaca meci de meci, saptamana de saptamana. Problema e ca nu e singurul in situatia asta, mai sunt si altii in aceasi situatie. E greu sa faci o echipa din rezervele altor cluburi mici.

    In afara de atmosfera n-a mai ramas mare lucru. Eu am fost la meci si atmosfera a fost cat se poate de placuta. Chiar sunt curios daca cei care au urmarit la TV au auzit huiduielile adresate portarului grec care a tras de timp inca din primele minute ale meciului.

  19. #5339 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Evident ca s-au auzit.

  20. #5340 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Da mah, dar nationala are doar 1 gol primit, cine mai e ca noi?

    De rasul curcilor, ultimele 3 rezultate 0-0, si noi vrem calificare? Penibil. Nu mai bine ne linistim si joaca baietii relaxati, aka Georgia, Scotia, Estonia etc? La nivelul ala suntem, nu trebuie sa avem aspiratii de calificare, nu avem de ce. Ne mintim de ani de zile singuri, si nu pricep de ce.

    M-am uitat la meciul Germania- Polonia, in locul nationalei, si nu am pariat gresit. Am vazut si eu in seara aia un meci de fotbal, cu faze, atacuri, driblinguri, de astea, stiti, de se vad in afara tarii. In schimb am vazut ultimele 20 de min din meciul "istoric" cu Ungaria, si comentariul spunea totul. Ziceau baietii aia sa il bage pe Budescu, de zici ca era zeul fotbalului:

    " Daca era Budescu pe teren, lovitura libera era ca un penalty"..." Introducerea lui Budescu va schimba fata nationalei"...
    A intrat Budescu si a facut rahatul praf. Sper ca sunt scuzat aici de nationalisti gen "cryoo" daca nu m-am uitat la meciul cu Grecia, sa tin cu "ai nostri", preferand sa fac ceva mai productiv cu timpul meu, de exemplu sa ma uit pe tavan.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 267 of 360 FirstFirst ... 167 217 257 265 266 267 268 269 277 317 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts