Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 304 of 360 FirstFirst ... 204 254 294 302 303 304 305 306 314 354 ... LastLast
Results 6,061 to 6,080 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6061 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu e adevărat, au anunțat titularii pentru semifinale acum
    uploadfromtaptalk1460714061116.jpg

  2. #6062 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Parca vad o rejucare a finalei din 2014 si cu Atleti castigand de data asta. Dar nu voi mai desconsidera City cum am facut cu Juve anul trecut, orice se poate intampla. In doua manse cred ca Atleti se va califica, s-au vazut problemele lui Bayern cu Juve iar Atleti e un Juvemai bine pus la punct.

  3. #6063 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai tu nu, sper ca s-au învățat minte si ei. Eu merg pe mana nemților deși nu îl înghit pe Guardiola.

  4. #6064 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai uita-te si tu ce au facut cu Barcelona in doua manse, ca daca jucau in 11 si in primul tur era si mai si scorul. Iar Bayern joaca extrem de similar cu Barcelona, dar nu sunt nici pe departe la fel de buni. Au si un campionat slabut si s-au chinuit pana si cu Benfica, castigand la limita. Atletico in schimb sunt o echipa adevarata cu probabil unul dintre cei mai buni antrenori in momentul asta, echipa la baza e aceasi din finala de acum 2 ani si chiar cred ca au toate sansele. Daca Real nu ajunge in finala, cu ei tin. Mi-a parut rau de ei si acum 2 ani, ca era o victorie a fotbalului vs. echipele construite cu bani multi, dar n-a fost sa fie. Poate anul asta e anul lor.

  5. #6065 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mă si eu îmi doresc să câștige Atletico dar cred că o să se califice acel nesuferit. Daaaaar aș vrea să câștige si Real, în felul ăsta bem berea aia cu drojdie. Parcă făcusem o prinsoare? Parcă am zis ca Real o sa ia UCL si campionatul si bem?

  6. #6066 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu ti-am zis, daca Real castiga vin la tine la Valcea cu berea aia

  7. #6067 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu-i problemă, din vara mă mut in București, deci vin eu la tine dacă ajungi în vacanță

  8. #6068 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce tare!!!
    uploadfromtaptalk1460715744709.jpg

  9. #6069 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

  10. #6070 SP
    Junior Member AfyLynx's Avatar
    Shakhtar Donetsk - Sevilla
    Villarreal - Liverpool

  11. #6071 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hmmm, va dați seama? Doua finale cu echipe doar din Spania? O nebunie
    Bine că joacă Liverpool primul meci în deplasare

  12. #6072 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Ar fi doua finale la care nu m-as uita

  13. #6073 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Stai ca vine iar kragod ofticat ca Barca se uita la UCL la TV.
    Vezi ca exagerezi. Citesti ce postez aici sau doar vezi kragod si te faci rosu? Ai citit ce am postat in timpul meciului cu Atletico, la 0-0?

    Cum adica" vine iar"? Cand am mai venit, ma confunzi cu suporter Real Madrid? A castigat Real Madrid vreun trofeu anul asta? Jubilezi ca echipa ta favorita a tras Roma/wolfsburg/Man City sa ajunga in finala anul asta? Mare atentie, jubilai si anul trecut dupa sferturi.

    Posteaza on topic, daca vrei sa faci flame cu mine, bring it on. Eu macar recunosc ca echipa mea favorita a fost scoasa pe drept din competitie. Dubla domestica dupa tripla de anul trecut e un sezon excelent, daca se realizeaza. Sau doar nu speri ca Real castiga campionatul anul asta?

  14. #6074 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Te-am pomenit pentru ca sustii de pagini intregi cat de necinstit a fost cand Real a nimerit in semi-finale si sferturi echipe ca Bayern, Dortmund, Atletico si Juventus. Asta in timp ce problemele de arbitraj in favoarea Barcelonei fie le ignori fie spui ca nu exista. N-am vrut sa fac flame cu tine si nici nu am nimic personal cu tine, era o gluma. Daca te-a deranjat, imi pare rau si imi voi sterge postarea.

  15. #6075 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    O seara neagra din istoria fotbalului!

  16. #6076 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Te-am pomenit pentru ca sustii de pagini intregi cat de necinstit a fost cand Real a nimerit in semi-finale si sferturi echipe ca Bayern, Dortmund, Atletico si Juventus. Asta in timp ce problemele de arbitraj in favoarea Barcelonei fie le ignori fie spui ca nu exista. N-am vrut sa fac flame cu tine si nici nu am nimic personal cu tine, era o gluma. Daca te-a deranjat, imi pare rau si imi voi sterge postarea.
    Asta sustin de pagini intregi? Ignor probleme de arbitraj? Care, alea care sunt in orice meci, la orice nivel? Sau imi spui ca echipa pe care o sustii este dezavantajata de arbitrii? Asta imi spui?? Sau poate sugerezi ca Barcelona are atatea trofee din cauza arbitrilor? De acum inainte, cand sustii ceva in ceea ce ma priveste, te rog da-mi quote unde am spus una-alta, altfel il consider flame. Ceea ce ti se pare tie ca spun, nu este ceea ce spun. Nu sterge postarea, las-o acolo pentru toata lumea.

    Acum ce faci, ignori faptul ca Real are parte de niste trageri la sorti extrem de favorabile de cele mai multe ori in ultimii ani, ajungand in semifinale dupa jocuri cu echipe care nu fac parte din elita fotbalului european?

    Nu astept raspuns, vorbim la final. Pana una alta, mama Omida nu prea a dat gres anul asta.

  17. #6077 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu zic ca sunt superficiale argumentele tale, nu te supara. Real a intalnit Dortmund 2 ani la rand, care a si ajuns in finala in unul din ani, a intalnit Bayern in semi-finale, a intalnit Atletico in sferturi (finalista anului precedent) si Juventus care a eliminat-o anul trecut. Cum poti spune ca astea sunt echipe slabe? Esti singurul care crede si spune asta. Si o dai mereu la intors la treburile astea si spui ca au avut echipele alea jucator accidentati (Dortmund), ca apoi sa iti arat condica meciului unde se vede ca nu lipsea decat 1 jucator in unul din manse, iar la Real lipsea Marcelo si inca cineva.

    Cat desore arbitraj, la meciul Barcelona - Real un gol anulat aiurea, la meciul Barcelona - Atletico un rosu acordat complet aiurea, la meciul Atletico - Barcelona trebuiau eliminati 3 jucatori de la Barcelona: Suarez, Neymar, Iniesta. Si asta doar acum, in ultimele 3 meciuri importante. Vrei sa mai pomenim si meciul din ianuarie intre Barcelona si Atletico cand au fost eliminati doi jucatori de la Atletico? Astea nu se pun? Iti place sa zici ca Atleti joaca murdar, dar daca te uiti la reluari nu sunt momente de rosu. Iar cand Busquets a dat de pamant cu Griezman in primul tur din sferturi, nici macar galben n-a vazut.

    Dar problema in toate discutiile esti tu pana la urma. E absurd sa pomenesti tu de flame, cand asta faci tu in mod repetat de cateva zeci de pagini. Ai si spus odata ca o faci intentionat (nu, nu stau sa iti caut postarea ca sa iti dau quote). Tonul si modul in care te adresezi colegilor de forum este la limita, iar pentru asta nu ai nicio scuza. Aerul de superioritate pe care il prezinti cu fiecare postare nu face decat sa irite pe toata lumea, vezi doar si tu reactiile colegilor de forum pe paginile trecute, ca sa nu mai zic de numeroasele reclamatii primite la adresa ta. Nu cred ca dupa atatia ani pe forum tot nu stii sa te comporti, doar ca nu vrei. E treaba ta, dar cred ca mi-a ajuns si mie sa tot sper ca poate intr-o zi iti revizuiesti atitudinea. Esti liber sa te comporti in continuare in felul asta daca doresti, dar vei ajunge sa nu mai fi bagat in seama daca continui asa.

  18. #6078 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Am toate scuzele pentru tonul meu, inclusiv cu tonul pentru tine, atunci cand faci flame.Si nu, nu este absurd sa pomenesc de flame, cand imi folosesti nick-ul in postarea ta, apoi sa vii cu scuza äm glumit"...

    Te rog, lasa aici public reclamatiile la adresa mea, si pentru ce sunt aceste reclamatii. Hai, sa fim transparenti. Daca nu se poate aici, ca este offtopic, arata-mi locul unde trebuie deschis un thread pe tema asta, si vreau sa stiu reclamatiile la adresa mea. Ma intreb in toti anii astia ai mei de flame pe forum cum de nu am fost banat macar o data, cred ca am pile la D-zeu sau ceva.

    La postul asta astept raspuns, pe privat daca nu se poate aici.

    ---------- Post added 15-04-2016 at 14:03 ----------

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Esti liber sa te comporti in continuare in felul asta daca doresti, dar vei ajunge sa nu mai fi bagat in seama daca continui asa.
    Multumesc, apreciez acceptul tau. Vreau sa declar oficial, NU VREAU sa mai fiu bagat in seama de nici un sustinator al echipei Real Madrid care activeaza pe acest forum. Daca voi ajunge sa nu mai fiu bagat in seama de voi, e perfect! Puneti-ma pe ignore, in felul asta tonul meu de superioritate si argumentele alea puerile pe care le aduc nu va vor mai zgaria pe ochi.

  19. #6079 SP
    Senior Member silvian92's Avatar


    BBVA se joaca !!! Daca scorul ramane asa !!!

  20. #6080 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Vai , nu pot sa cred! Barcelona...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 304 of 360 FirstFirst ... 204 254 294 302 303 304 305 306 314 354 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts