Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 360 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 319 359 ... LastLast
Results 6,161 to 6,180 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6161 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu stiu cum joaca City de obicei, dar or juca bine contra Watford si Stoke City, inca nu stiu cum au trecut de PSG daca asa au jucat si atunci. Anyway, Dante, mai e putin si am sa iti dau de baut

  2. #6162 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pacat ca s-a pus ca si autogol si nu golul lui bale, merita din plin. AM cred ca este cea mai incomoda echipa in acest moment, o sa fie foarte greu in finala, dar de abia o astept.

  3. #6163 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Deci se pare ca pe data de 28 Mai va trebui sa imi ocup timpul cu altceva. Ce finala . Oricum nici City nu ar fi meritat sa se califice.

  4. #6164 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce echipe ar fi meritat sa joace finala? Barca cu bayern? In rest nicio echipa nu s-a ridicat la acest nivel anul acesta, echipe din anglia se cam fac de ras in ultimii ani in europa, psg nu a reusit sa treaca de city si s-a vazut astazi ce echipa este. Ce meci ti-ar fi placut sa fie pe 28?
    Attached Images Attached Images 13174074_1715154048724139_7553463121412697910_n.jpg

  5. #6165 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Parerea mea e ca anul acesta nu prea s-au ridicat echipele la nivelul CL. Iar despre finala orice altceva as fi preferat, nu ma uit deloc la La Liga asa ca nu are rost sa ma uit la finala.

  6. #6166 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai mai ai de asteptat cativa ani buni pana sa vezi vreo echipa din "cel mai bun campionat din lume" jucand vreo finala de UCL. Pana atunci cred ca poti urmari linistit cupa ligii si fa cup si ce alte cupe mai sunt in Anglia

  7. #6167 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nu are rost sa ma cert aici pe forum cu niste oameni care au alte pareri. Fiecare tine cu ce echipa vrea si se uita la ce campionat vrea, dar daca nu tii cu echipa aia sau nu te uiti la campionatul acela atunci esti "nebun".

  8. #6168 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Sepy View Post
    Sa va uitati cate goluri a dat Atletico in campionat fata de Real si Barca !!! Acolo e diferenta !!! Nu e spectacol frate !!!!
    Cand juca Real pe contraatac in era Mourinho au dat peste 110 goluri in campionat .... iar diferenta de acum este de 45 de goluri fata de Real si 44 fata de Barcelona !!!
    O sa ziceti ca au primit putine goluri .... pentru ca restul echipelor fac spectacol , ataca , nu se apara tot meciul !!!
    Cel mai urat antrenor !!! Un circar , o maimuta , un golan !!! Comportamentul lui nu e de Champions League !!! E de liga 1
    Nu te-am vazut sa-l critici asa dupa dubla cu Barcelona. Atunci era pragmatic?

    ---------- Post added 04-05-2016 at 23:41 ----------

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Ok sa spunem ca nu dai penalty hai treaca de la mine dar alea doua offsideuri unul dupa altul? Doua faze periculoase din care una s-a finalizat cu gol? Tot greșeală si neatentie? Da la limita, dar ieri s-a putut asa a fost si la grienzman, aici a avut si linia de la careu sa-l ajute.

    Sent from my D6503 using Tapatalk
    By the way, esti vehement cu arbitrajul, dar cand Cr Ronaldo juca handbal iti deschideai berea si nu ai vazut? Sau doar ai omis sa spui asta?

  9. #6169 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Cr era in offsaid clar de vreo 3m si el stia asta si arbitru a fluierat imediat... Daca tu crezi ca el asa a vrut sa fure cu slam dunkul ala... ... doar asta ai vazut tu, nu? E clar.

    Incearca sa fii obiectiv, eu am zic la meciul cu AM ca nu a fost penalty atunci si am recunoscut ca arbitru a gresit, dar na. Deci tu consideri ca ronaldo a jucat cu mana cu intentia de a fura ca merita rosu sau galben probabil? Asta e tot ce ai vazut tu? Uite eu spun ca lucas poate merita mai mult ca si galben la intrarea aia la sterling.

    Sent from my D6503 using Tapatalk

  10. #6170 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dinamo - CFR

  11. #6171 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Cr era in offsaid clar de vreo 3m si el stia asta si arbitru a fluierat imediat... Daca tu crezi ca el asa a vrut sa fure cu slam dunkul ala... ... doar asta ai vazut tu, nu? E clar.

    Incearca sa fii obiectiv, eu am zic la meciul cu AM ca nu a fost penalty atunci si am recunoscut ca arbitru a gresit, dar na. Deci tu consideri ca ronaldo a jucat cu mana cu intentia de a fura ca merita rosu sau galben probabil? Asta e tot ce ai vazut tu? Uite eu spun ca lucas poate merita mai mult ca si galben la intrarea aia la sterling.

    Sent from my D6503 using Tapatalk
    Intentia mea a fost sa iti atrag atentia sa spui greselile de ambele parti. Adica ti-am atras atentia ca ai postat subiectiv,exact de ce ma "acuzi" mai sus. Cr Ronaldo nu a vrut sa fure, dar daca aia nu e faza de galben, nu stiu ce e. Sau dupa fluierul arbitrului poti face ce vrei?

    E o faza care nu conteaza, pana la urma si Modric daca era eliminat nu se schimba nimic, la ce impotenta este echipa engleza. Ideea e ca daca tot facem arbitrajul praf, hai sa il facem pana la capat, nu cu jumatati de masura.

  12. #6172 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cristi ar fi luat galben dacă nu era offside, știu că nu îți place omul dar hai să fim corecți, arbitrul a fluierat offside în prima fază. Băiețelul ăla parcă merita un portocaliu spre roșu, Vazquez?

  13. #6173 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sa fim corecti, daca nu era offside trebuia sa ia rosu, nu galben. Nu stii bine ca nu imi place omul, este un fotbalist extraordinar, imi displac alte lucruri la el.

    Daca tratam asa faza, atunci de ce se mai da galben daca se loveste mingea dupa fluierul arbitrului? Ce a facut Cr Ronaldo nu este normal, chiar daca se fluierase faza. De ce ai face asta? Ca o gluma?

    Si da, Lucas Vasquez a intrat urat acolo, nu Modric. Modric a fost unul din cei mai buni jucatori de pe teren.

  14. #6174 SP
    Member Melo's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Sa fim corecti, daca nu era offside trebuia sa ia rosu, nu galben. Nu stii bine ca nu imi place omul, este un fotbalist extraordinar, imi displac alte lucruri la el.

    Daca tratam asa faza, atunci de ce se mai da galben daca se loveste mingea dupa fluierul arbitrului? Ce a facut Cr Ronaldo nu este normal, chiar daca se fluierase faza. De ce ai face asta? Ca o gluma?

    Si da, Lucas Vasquez a intrat urat acolo, nu Modric. Modric a fost unul din cei mai buni jucatori de pe teren.
    Rosu?! Esti amuzant.

    In alta ordine de idei, anul trecut daca Modric nu era accidentat in dubla cu Juventus, alta ar fi fost finala. E senzational croatul.

  15. #6175 SP
    Member Sepy's Avatar
    Nu are rost sa va certati .... gol anulat nedrept , 2 pozitii de offside total regulamentare ....
    Sa zica mersi City ca nu a plecat din dubla asta cu 4-5 goluri incasate !!!!!

  16. #6176 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Melo View Post
    Rosu?! Esti amuzant.

    In alta ordine de idei, anul trecut daca Modric nu era accidentat in dubla cu Juventus, alta ar fi fost finala. E senzational croatul.
    Da, rosu. Asa cum Maradona trebuia sa ia rosu pentru golul inscris cu mana, si altii care au facut asta de-a lungul timpului. Sau hentul intentionat care creeaza avantaj nu se mai sanctioneaza in fotbal?

    @ Sepy, eu nu ma cert, am zis clar ca City a fost total impotenta, si nu merita sa ajunga pana aici.

  17. #6177 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iar îi e foame micului troll

  18. #6178 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Eu cand am zis ca trolleaza nu cadeti in capcana, uneori se poate discuta, acesta nu este unul din momentele acelea.

    Sent from my D6503 using Tapatalk

  19. #6179 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Sa fim corecti,
    Sa fim corecti nu am mai intrat de 2 ani pe forum dar tot cu trolleala ieftina umbli. Nu e de ajuns sa adunci 2-3 argumente doar ca sa stai la limita regulamentului.

    Si eu sustineam ca e mai frumos campionatul Angliei dar in ultimii 2 ani mi se pare mai slab chiar si decat cel din italia/germania.

  20. #6180 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eh, uite ca Liverpool a spălat rușinea campionatului englez

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 360 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 319 359 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts