Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 317 of 360 FirstFirst ... 217 267 307 315 316 317 318 319 327 ... LastLast
Results 6,321 to 6,340 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6321 SP
    Member Sepy's Avatar
    Eeeeee.... mai credeti ca Romania a facut un meci mare cu Franta ?
    Inseamna ca si Albania a facut la fel :-p

  2. #6322 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Daca era alta tara gazda, si implicit, Franta trebuia sa se joace preliminarii, nu se califica la felul cum joaca...

  3. #6323 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Lasa ca o sa mearga mai departe cu omul 12, asa cum au facut si cu Croatia in 98, tot la ei acasa. Asa e mereu cu gazdele, uita-te la Brazilia la mondialul de acum 2 ani cand nici din grupa nu trebuia sa iasa.

  4. #6324 SP
    Member Sepy's Avatar
    Nu stiu ce meci ati vazut voi dar eu am vazut 2 meciuri pana acum cu Franta care ataca 90 de minute contra 2 echipe cu autobaza in poarta !!!
    Cum a patit si Portugalia !!! Credeam ca o sa vad un Campionat European frumos dar din pacate Nationalele slabe nu joaca mare lucru .......in grupe se poate juca si asa dar dupa grupe cand trebe sa ataci ce o sa faca ? Eu cred ca dupa grupe nu o sa mai fie surprize de genul !!!
    Iar de comentatorii de la pro tv ce sa zic

  5. #6325 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    O să batem Albania si ne calificăm.
    Trebuie sa-i batem la super scor pentru a asigura calificarea, avem un meci in plus fata de celelalte locuri 3. La cat de bine s-au aparat aseara albanezii si avand in vedere ce atac avem noi, nu stiu daca e posibil. Plus ca mai sunt grupe in care locurile 2 si 3 joaca la calificare directa.

  6. #6326 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Deci nu merg primele 3 echipe mai departe din fiecare grupa? Eu asa am inteles ca s-a schimbat. Ca avem un punct fata de albanezi, caz in care si egalul ne califica.

  7. #6327 SP
    Senior Member Mihail's Avatar

  8. #6328 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    In cazul asta nici eu nu cred ca mergem mai departe. Cred ca va fi 0-0 cu Albania, se vor apara tot meciul si ne vom apara si noi tot meciul.

  9. #6329 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Trebuie sa-i batem la super scor pentru a asigura calificarea, avem un meci in plus fata de celelalte locuri 3. La cat de bine s-au aparat aseara albanezii si avand in vedere ce atac avem noi, nu stiu daca e posibil. Plus ca mai sunt grupe in care locurile 2 si 3 joaca la calificare directa.
    Nu, putem spera chiar la locul 2, dar depindem de altii, cu o victorie simpla la un gol diferenta avem sanse 99% sa ne calificam de pe locul 3 cu cele 4 puncte stranse. Dar mai e mult pana departe, dupa ce am vazut ieri...

  10. #6330 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Si Irlanda de Nord a reusit sa castige, inca o dovada ca altii pot scoate din putin, ceva.Poate le urmam si noi exemplul in meciul cu Albania

  11. #6331 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #6332 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Sepy View Post
    Credeam ca o sa vad un Campionat European frumos dar din pacate Nationalele slabe nu joaca mare lucru .......in grupe se poate juca si asa dar dupa grupe cand trebe sa ataci ce o sa faca ?
    O sa treaca mai departe, cum a facut Costa Rica acum 2 ani, cum a facut Grecia etc etc etc

  13. #6333 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Va fi greu cu Albania. Avem valoare scazuta, combinam greu si in jumatatea nostra. Stanciu, Sanmartean sau Alibec sa nu aibe 'fata' nici 10 min. in meciul cu Elvetia? Practic, cei mai tehnici. Ok, poate nu ma pricep eu. Introduci pe Filip care a jucat catastrofal in ultimile meciuri din campionat cu Dinamo ca si cand ar fi the secret wapen ?! Da, faci asta cand vrei sa te aperi pe veci...pomenirea !

  14. #6334 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Stanciu si Alibec trebuiau sa fie titulari. Schimbarea cu Filip s-a facut pentru ca se accidentase Rat.

  15. #6335 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Schimbarea cu Filip s-a facut pentru ca se accidentase Rat.
    Un moment oportun sa contam si noi in atac. Nu gasesti?
    O sa-mi permit sa descriu strategia din grupe a lui Iordanescu. Cu Franta nu ne facem de ras, cu Elvetia smulgem un egal si ii batem pe Albanezi.
    Succes cu mentalitatea asta!

  16. #6336 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Corect, dar eu cred ca planul pentru meciul asta a fost sa facem egal, din pacate.

  17. #6337 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Proști sunt croații...

  18. #6338 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Au si fost egalati.

  19. #6339 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Sau downloadeaza AceStream si te poti uita linistit la ce meci vrei in HD. Iar pe site-ul asta aveti toate adresele pentru Ace http://www.livefootballol.me/ .
    Hai ca ma uit si eu pe asta, de vreo două zile numai probleme am cu Dolce, se vede foarte bine pe acest link. Merci

  20. #6340 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Ungurii 4 pct. lol. Islandezii l-au mai bagat si pe babaciunea aia de 37 de ani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 317 of 360 FirstFirst ... 217 267 307 315 316 317 318 319 327 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts