Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 346 of 360 FirstFirst ... 246 296 336 344 345 346 347 348 356 ... LastLast
Results 6,901 to 6,920 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6901 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sa stii ca ma impresionezi cu subtilitatea ta inexistenta, sunt dat pe spate de impresionat.

    Hai sa vedem si returul, poate iar e furata Barcelona cand e clar cea mai cea echipa dintre toate echipele. Asa cum si aseara lor le-a fost anulat un gol complet aiurea, nu? Chiellini ala merita rosu direct ca s-a lasat lovit de minge fix in nas ca sa-i devieze in brat. Barcelona merita penalty acolo, poate chiar 2-3 ca sa fim sigur ca reuseste Neymar sa bage mingea-n plasa, ca le cam rateaza de obicei.

  2. #6902 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Daca am reusit sa il dau pe spate pe tudyniuz, pot spune ca este o zi reusita. Pot sa ma ridic de la birou si sa plec acasa. Fack it. Concediu!

    Cred ca am fost destul de clar cand am zis de greseli si am mentionat si un gol anulat eronat pentru italieni. Care...s-a intamplat dupa cele doua incidente mentionate. Cumva, cred ca se scria altfel istoria meciului daca un jucator sau altul era eliminat sau se dadea vreun penalty.

    Daca tu vrei sa duci discutia in derizoriu cu exagerari inutile si alte tertipuri de om ranit in ego pentru ca cineva a zis ceva de echipa lui de "sufleu", (cum se intample destul de des pe acest thread), iti urez succes, desi stiu ca nu o sa ai nevoie.

  3. #6903 SP
    Senior Member tray's Avatar


    Greseli au fost de ambele parti cine a avut ochi le-a vazut. Daca si cu parca mergeau cand eram la liceu.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  4. #6904 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Arbitrajul praf si la Munchen dar și la Dortmund.

  5. #6905 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa cum s-a introdus goal line technology acum vreo zece ani, asa trebuie sa se introduca si treaba cu video replays. Eu am vazut-o la Club World Cup si mi s-a parut foarte ok, trebuie lucrat doar la rapiditatea cu care deciziile sunt luate, pentru ca nu poti intrerupe jocul pentru 30-45sec la fiecare decizie mai dificila ca sa se uite cei de pe margine la reluari, dar cred ca se poate gasi o solutie pentru asta. In felul asta se scapa de toti trisorii si toate fazele dificile care ne fac sa ne luam de arbitrii.

    Am vazut si eu meciul lui Dortmund si au fost probleme, iar aici cu Munchen doar penalty-ul si galbenul aferent l-am remarcat pana acum, pentru ca nu a fost hands.

    Acum au aratat reluari si cu Atletico, iar la faza de penalty Griezmann a fost in afara careului.

    Sustin ca trebuie video replays in urmatorii ani.

  6. #6906 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Nu știu ce va fi în retur, dar trăiesc momentul. Hala Madrid!

  7. #6907 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    "Gelatu'" 100
    br7.jpg

  8. #6908 SP
    Member Melo's Avatar

  9. #6909 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Sa stii ca ma impresionezi cu subtilitatea ta inexistenta, sunt dat pe spate de impresionat.

    Hai sa vedem si returul, poate iar e furata Barcelona cand e clar cea mai cea echipa dintre toate echipele. Asa cum si aseara lor le-a fost anulat un gol complet aiurea, nu? Chiellini ala merita rosu direct ca s-a lasat lovit de minge fix in nas ca sa-i devieze in brat. Barcelona merita penalty acolo, poate chiar 2-3 ca sa fim sigur ca reuseste Neymar sa bage mingea-n plasa, ca le cam rateaza de obicei.
    Nu orice atingere cu mana a mingii este si hent. Daca lui Chiellini ii venea mingea direct in mana se putea da penalty, asa fiind deviata din moaca nu a fost niciodata penalty. Regulile de la hent s-au mai schimbat de-a lungul timpului, de aceea este bine ca toata lumea sa se informeze care este regulamentul in vigoare privind hentul.

  10. #6910 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu am văzut prima repriză, dar am apucat sa vad repriza secundă, Real parca nu e pe teren, wtf?

  11. #6911 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Draguta treaba, Vidal a luat galben la o interventie curata, dar Casemiro nu a luat desi a intrat mult mai urat.

    Stiu, Barca si arbitrii

  12. #6912 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai de cate ori a fost iertat Vidal dupa ce luase primul galben? In prima repriza trebuia sa mai ia unul la o intrare clara de galben, dar nu a luat decat acum inainte de final. Eu zic ca a avut noroc.

  13. #6913 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    La fel cum a fost iertat si Casemiro .

  14. #6914 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca nu rezolvă Real meciul in prelungiri, îi mănâncă Neuer la loviturile de la 11 m

    LE: Lol, gol din offside. Unde esti kragod? )

  15. #6915 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    doamne ce arbitraj anul acesta in CL mi-e scarba ce naiba, eroare umană inteleg, dar ce fac astia e furt pe fata.. ar trebui sa avem arbitraj robotizat e clar ca sunt depasiti si nu fac decat sa distrugă meciul. uite cum sa ma bucur acum ca a dat ronaldo al 3 gol cand unul a fost din offiside si hent, ala a luat rosu pe nemeritate si exemplele pot continua. pacat mare pacat.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  16. #6916 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^Te aplaud pentru fair play. Mai rar sa vad asa ceva de la un fan Real Madrid.

  17. #6917 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Un meci care putea sa fie mult mai bun daca ar fi fost un alt arbitru. Foarte multe greseli de arbitraj si multe decizii ciudate luate.
    Incredibil ce jucator e Marcelo asta. E minutul 110 si el inca alearga ca in primu minut, si joaca pe tot terenul.

  18. #6918 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum sincer sa fiu, eu nu tin minte ultima data cand am vazut un meci de fotbal in care arbitrajul sa nu fie o problema, sincer acum.

    Vidal a meritat al doilea galben, probabil cu mult timp inainte sa il primeasca. Casemiro cred ca l-a meritat si el, adevarat.

    Ronaldo a fost in offside la al doilea sau gol.

    Dar si in primul tur au fost probleme de arbitraj de partea cealalta, cand Bayern primise penalty aiurea. Nu zic ca e egalitate sau ceva, ci doar ca greseli sunt mereu.

    As mai remarca si faptul ca Bayern nu a prea reusit sa dea gol in meciul asta, unul a fost din penalty iar celalalt din bajbaiala facuta de Nacho si Navas. Nu l-am vazut pe marele Lewandowski, "cel mai bun nr 9 din lume". Robben si Ribery ma asteptam sa marcheze, sau chiar Vidal, toti 3 fiind foarte buni atat in tur cat si acum in retur.

    Si eu am zis cu ceva pagini in urma ca ar trebui video replays pentru meciurile astea, dar cred ca va mai dura pana sa vedem asa ceva.

  19. #6919 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Anul acesta arbitrajele au fost praf si in UCL si in Spania, Anglia, Franta.

    Ne apropiem de proba video ca standard. Mai mult ca sigur vor fi ceva arbitrii care sa tranteasca meciuri pe ultima suta de metri cat inca se poate.

  20. #6920 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    doamne ce arbitraj anul acesta in CL mi-e scarba ce naiba, eroare umană inteleg, dar ce fac astia e furt pe fata.. ar trebui sa avem arbitraj robotizat e clar ca sunt depasiti si nu fac decat sa distrugă meciul. uite cum sa ma bucur acum ca a dat ronaldo al 3 gol cand unul a fost din offiside si hent, ala a luat rosu pe nemeritate si exemplele pot continua. pacat mare pacat.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Subscriu, nici nu pot să mai zic Hala Madrid acum. Tac chitic și mă uit la reluări...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 346 of 360 FirstFirst ... 246 296 336 344 345 346 347 348 356 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts