Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 347 of 360 FirstFirst ... 247 297 337 345 346 347 348 349 357 ... LastLast
Results 6,921 to 6,940 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6921 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Au fost, de fapt, 2 goluri de ale lui Ronaldo din offside. Pana acum cel mai nesuferit arbitru de CL era turcul Cakir. Dupa ce-a facut bozgorul, Cakir e parfum.
    Attached Images Attached Images c9uwcofwsaiyobo.jpg c9uwejkwaauz8pv.jpg

  2. #6922 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Totusi, Vidal a faultat. Inainte sa atinga mingea, atinge piciorul stang a lui Asensio.

    https://gfycat.com/DependentSilkyGra...er#?speed=0.25

  3. #6923 SP
    Member zoli86's Avatar
    O mica corectie pentru analiza domnului PS4&PS3, bozgor este un ungur din Romania cu probleme de identitate,autonomie si gramatica. Ala e doar maghiar.

  4. #6924 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Au fost, de fapt, 2 goluri de ale lui Ronaldo din offside. Pana acum cel mai nesuferit arbitru de CL era turcul Cakir. Dupa ce-a facut bozgorul, Cakir e parfum.
    Al doilea nu e offside, sunt amandoi in fata ultimului fundas.

  5. #6925 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Hahaha, clar nu e, spaniolii au reguli diferite .

  6. #6926 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Al doilea nu e offside, sunt amandoi in fata ultimului fundas.
    Sa asteptam verdictul lui Craciunescu la DigiSport.

  7. #6927 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da, abia astept sa aud verdictul final si irevocabil al marelui Craciunescu

  8. #6928 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Regulamentul e disponibil online, e offside clar, nu stiu de unde ideea aia cu "amandoi in fata ultimului fundas" .

    Nu am vazut stelute pe la regulament unde sa specifice ca nu se aplica spaniolilor, dar e posibil sa imi fi scapat mie .


    http://www.fifa.com/mm/document/afde...w%2011_554.pdf pagina 3, jos.


    Later edit: Chiar avem discutia asta? Te rog sa imi cauti unde in regulament e aberatia aia pe care continui sa o sustii.

  9. #6929 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai la pagina 3 cum zici tu, nu este o situatie similara cu cea din meci, sau vorbim despre altceva? Eu am vazut zeci de goluri in care doi jucatori au fost singuri cu portarul si au pasat liber intre ei pentru a marca, fiind amandoi in fata ultimului fundas nu s-a dat offside niciodata.

  10. #6930 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In a doua poza postată de catalineatza, Ronaldo este in offside pentru că este in fața mingii când pleacă pasa din piciorul lui Marcelo sau dacă vreți, este mai aproape de linia portii decât mingea. Era greu sa vezi asa ceva cu ochiul liber, la viteza jocului, dar a fost offside.

    PS: Nu ne trebuie părerea lui Crăciunescu, toată lumea care iubește sportul ăsta a văzut greșelile imense de ieri seara. Nu vreau sa cred ca e vorba despre altceva.

    LE: Tușierul a rămas în urmă rău de tot la faza aia

  11. #6931 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    a fost offside si in a doua poză sa fim seriosi... trista victorie asta este.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  12. #6932 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu neg ca a fost dezastru arbitrajul, dar de ce comentati doar o parte nu inteleg. Vidal trebuia sa ia al doilea galben mult mai devreme, in minutul 48, cand a intrat la Casemiro si a dat cu el de pamant, atunci insa a fost iertat de arbitru. Nu stau sa caut exact intrarea, dar sigur o sa apara si video-uri cat si gif-uri cu asta.

    Iar golul 2 al lui Bayern a fost din offside:
    Attached Images Attached Images 14925843211569.jpg

  13. #6933 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  14. #6934 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Culmea e cand a nu a fost offside s-a dat La faza cu Leva cand ar fi ramas singur cu portaru, nu ma tin minte minutul.

  15. #6935 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai la pagina 3 cum zici tu, nu este o situatie similara cu cea din meci, sau vorbim despre altceva? Eu am vazut zeci de goluri in care doi jucatori au fost singuri cu portarul si au pasat liber intre ei pentru a marca, fiind amandoi in fata ultimului fundas nu s-a dat offside niciodata.
    Pai stii de ce? Ca ala de a dat pasa a fost mai aproape de linia latimii terenului. Cand ala care primeste pasa e mai aproape de linia latimii terenului, e offside. Ronaldo a fost mai apropae decat Marcelo de linia latimii terenului.

  16. #6936 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vreau și eu un stream bun pentru Barca - Juve, Dolce nu merge

  17. #6937 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cauta pe http://www.livefootballol.me/streami...-juventus.html si instaleaza acestream si ia link cu acestream de pe arenavision

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

    ---------- Post added 19-04-2017 at 22:04 ----------

    de obicei sunt de la americani si e HD calitatea. iti yrebuie doar net bun

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  18. #6938 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu ma uit la Monaco - Dortmund. Mbape va ajunge un mare jucator daca o tine tot asa. Defapt toata echipa lui Monaco are niste jucatori exceptionali.

  19. #6939 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Eu am fost neinspirat, am ales Barca-Juventus.

  20. #6940 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Semi UCL:

    Real - Atletico
    Monaco - Juventus

    Finala Juve - Real, câștigă italienii

    Semi UEL:

    Ajax - Lyon
    Man. Utd. - Celta Vigo

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 347 of 360 FirstFirst ... 247 297 337 345 346 347 348 349 357 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts