Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 348 of 360 FirstFirst ... 248 298 338 346 347 348 349 350 358 ... LastLast
Results 6,941 to 6,960 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6941 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Castiga Real cu arbitrii si cu bulan.

  2. #6942 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Castiga Real cu arbitrii si cu bulan.
    Doamne ajută! Amin.

  3. #6943 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  4. #6944 SP
    Member Melo's Avatar
    Doar Marcelo stie de ce n-a facut fault... ireal. Greseala de juniori.

  5. #6945 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si doar Zidane stie de ce Kroos joaca titular.

  6. #6946 SP
    Member zoli86's Avatar
    Raduadelin cred ca ai vrut sa spui Benzema, joaca ca un bizon cu slapi in picioare.

  7. #6947 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar

  8. #6948 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    In sfarsit pleaca si lasa locul altora mai in forma, nu inteleg de ce se insista cu el daca nu da randament.Si-a facut treaba la Real...

  9. #6949 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Suntem cu un pas in finala... sa vina Juventus

  10. #6950 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Bun de tot Cristiano Ronaldo. Marcator innascut cu sange rece.

  11. #6951 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    S-a prins Zidane ca odihnindu-l pe Cristiano si menajandu-l pana la finalul sezonului, da acum goluri cu aceasi usurinta cu care o facea pana acum la inceput de sezon, iar asa echipa joaca implicit mai bine si e mai periculoasa. Astept finala cu Monaco.

  12. #6952 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Tot meciul l-am auzit pe suporterul italian... Monaco nu a mai avut acelasi lipici la gol, oricum admirabil ca au ajuns pana aici.

  13. #6953 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Îmi tremură inima pentru Real Madrid, dar cred că visul apărării UCL-ului de anul trecut se va termina în meciul cu Juventus. 6 meciuri cu "clean sheet"... Oricum, Hala Madrid y Nada Mas.

  14. #6954 SP
    Member Sepy's Avatar
    ''comentatorii '' de la pro tv au repetat de minim 3 ori !!! ca echipa Bayern a fost furata , incredibil , nu se poate asa ceva iar de Barca cu PSG nu au scos un cuvant
    Ma intrebam asa ??? oare romanica noastra e chiar asa contra Realului ??? De taranu de Mironica M-am convins !!! un jegos !!! este enervant ca te uiti la echipa ta favorita si vorbesc doar de rau !!! e incredibil !!!

  15. #6955 SP
    Senior Member silvian92's Avatar



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #6956 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Si mai zicea lumea aici pe forum ca Benzema e terminat. Ca-l baga Zidane pe sentimente, ceva de genul.

  17. #6957 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De data asta vad ca nu zice nimeni nimic de penalty-ul neacordat pentru Real, sau de golul lui Ronaldo care nu a fost in offside. Daca erau greselile in favoarea lui Real, sarea lumea in sus.

    Ma rog, sunt curios daca Juventus isi va odihni din jucatori, mai ales ca au castigat campionatul inca din septembrie si isi permit sa faca asta. Cred ca va fi din nou o finala foarte echilibrata, la fel ca anul trecut.

  18. #6958 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Matematic, Juventus nu este campioana.

    Conform site-ului livescore.com, line-up pt meciul cu Roma de duminica este: LiveScore : Roma vs Juventus

    Clasamentul Serie A este: LiveScore Soccer - Serie A Live Soccer Scores, Italy

  19. #6959 SP
    Member Melo's Avatar

  20. #6960 SP
    Member Melo's Avatar
    "Tap in"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 348 of 360 FirstFirst ... 248 298 338 346 347 348 349 350 358 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts