Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 357 of 357 FirstFirst ... 257 307 347 355 356 357
Results 7,121 to 7,127 of 7127

Thread: Fotbal

1. #7121 SP
    Member PS4&PS3's Avatar

2. #7122 SP
    Junior Member Ciocan's Avatar
    Felicitari nationalei de U21. Un meci fantastic in care au aratat ca au si o mentalitate foarte puternica pentru varsta lor.
    Ar trebuii sa ii multimim in mare lui Gica Hagi pentru generatia asta de jucatori.

3. #7123 SP
    Member PS4&PS3's Avatar
    In sfarsit, au bagat Premier League pe Eurosport HD. Era si timpul.

4. #7124 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    CFR CFR ALEO ALEOOOOOOOO!!!!

P.S. sper ca maine Craiova sa intoarca scorul ca se poate si Mlada sa faca un meci excelent

5. #7125 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nasol, nu te-au ajutat cehii. Daca vrei te ajut eu cu o porție dulce din desertul ăla făcut de Feleacul, să-ți mai îndulcești amarul, am observat că îți place destul de des sa consumi așa ceva.

6. #7126 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Saptamana viitoare s-a terminat cu norocul, fan Guimaraes de mic. Poti sa manci tu desertul mai ales acuma, mai trebuie sa schimbi si tu un pic meniul, numai cu branza toata ziua nu e ok.

7. #7127 SP
    Junior Member The Monkey 23's Avatar
    Eu zic că Clujul bate Slavia Praga. Având în vedere că FCSB tocmai și-a luat-o ieri de la Poli Iași cu 2-1 și sunt la 10 pct. de CFR în campionatul intern, nu le dau șanse prea mari în meciul cu portughezii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 357 of 357 FirstFirst ... 257 307 347 355 356 357