Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 73 1 2 3 11 51 ... LastLast
Results 1 to 20 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #1 SP
    Senior Member Mihail's Avatar

    Iesiri la fotbal

    Poate sunt pasionati ai acestui sport si doresc sa iesim la o partida de fotbal, ori in sala, ori pe gazon artificial. Terenuri sunt destule in Bucuresti. Vorbim aici, restul vedem ce iese
    Attached Images Attached Images football.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ooo bravo Pizzi pentru initiativa. Chiar nu am jucat un fotbal de ceva timp si poate reusim sa ne strangem de 2 echipe

  3. #3 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    +1 grasun aici

  4. #4 SP
    Junior Member Derekgl's Avatar
    ...daca mai merg grasuti....inca unul!

  5. #5 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Poate si staff-ul ar avea nevoie de un pic de miscare

  6. #6 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Suntem deja 4. Excelent! PS: Am eu minge.(desi cred ca au si la teren)

  7. #7 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Dar de ce doar pe artificial sau in sala ? Sunt si terenuri cu gazon natural ..

  8. #8 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Carcotasule, poa' sa fie si bitum, numai sa jucam.

  9. #9 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Carcotasule, poa' sa fie si bitum, numai sa jucam.
    ...
    Nu sunt carcotas , vroiam sa stiu , pentru ca e un teren de fotbal prin zona pe aici si ma gandeam sa veniti aici .

  10. #10 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Sunt sceptic in legatura cu cele cu iarba naturala. In primul rand iti trebuie ghete cu crampoane si sunt periculoase daca nu esti atent. In plus, majoritatea nu avem asa ceva (eu, cel putin, nu am). In al doilea rand, multe au o calitate indoielnica - damburi, smocuri, etc. De aia am zis de sala sau turf, majoritatea pe asa ceva jucam. terenuri cunoscute sunt in crangasi, tineretului, vointa(aviatiei), pfff...cam peste tot.

  11. #11 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Sunt sceptic in legatura cu cele cu iarba naturala. In primul rand iti trebuie ghete cu crampoane si sunt periculoase daca nu esti atent. In plus, majoritatea nu avem asa ceva (eu, cel putin, nu am). In al doilea rand, multe au o calitate indoielnica - damburi, smocuri, etc. De aia am zis de sala sau turf, majoritatea pe asa ceva jucam. terenuri cunoscute sunt in crangasi, tineretului, vointa(aviatiei), pfff...cam peste tot.
    Nici eu nu mai am ghete cu crampoane , joc in tenisi . Cat despre pericol , cam asa este dar nici nu inseamna ca trebuie sa alergi haotic ca un descreierat sa iti luxezi gleznele . Eu zic ca este destul de ok . Si ar mai fi un avantaj pt. ca :

    Facem si-un gratar bem si-o bere. Hai cu un pic de miscare!

  12. #12 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pacat ca nu sunt din Bucuresti,ca as fi venit si eu,putina miscare in aer liber nu strica niciodata,oricum felicitari Pizzi pt initiativa

  13. #13 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Ma inscriu si eu
    (recomand terenurile din IOR)
    In sfarsit o initiativa buna, pana acum am vazut numai intalniri la mese.

  14. #14 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    vin si eu la fotbal daca va intalniti, doar sa fie in bucuresti si in weekend (nu acesta, 1 mai alea alea).

  15. #15 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    In Bucuresti ne intalnim. Eu zic sa spunem si cand avem timp si ne-ar conveni sa ne intalnim si pe unde am mai jucat si e cat de cat ok. Eu sunt disponibil de luni pana vineri dupa ora 16.00 si in weekend tot timpul. Pe Vointa (statia de metrou Aurel Vlaicu) e un terent cu iarba artificiala foarte ok, au si nocturna. Si in complexul Lia Manoliu sunt cateva terenuri foarte bune cu nocturna. Prefer terenurile de dimensiunea celor de handbal, sunt ceva mai mari decat cele din crangasi. Acolo simti ca nu poti alerga destul. Acum, cum doriti si voi. Trebuie doar sa stabilim inainte.

  16. #16 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu pot veni oricand incepand cu 12 MAI!Felicitari de initiativa...vreau sa il vad pe ovidiu la fotbal

  17. #17 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Sunt batran. As veni, dar cred ca dupa cateva minute, ma prefac accidentat si cer inlocuire.

  18. #18 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Va ganditi si spuneti. Ar fi super tare sa ne intalnim multi de aici, chiar daca nu vom juca toti.

  19. #19 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Sunt batran. As veni, dar cred ca dupa cateva minute, ma prefac accidentat si cer inlocuire.
    Dj Mo,comensam noi astia mai tineri la partea de alergat,ca la tehnic cine stie ce zace in tine

  20. #20 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    count me in. in principiu, in weekend ar fi cel mai ok, mai ales ca se si incalzeste, ar merge chiar si noaptea ca doar suntem obisnuiti cu asta, ca suntem gameri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 73 1 2 3 11 51 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts