Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 76 of 76

Thread: Fast / Junk Food

  1. #61 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    PizzaHut este si in Romania asta mare? Reclamele lor ma fac sa tanjesc dupa pizza..

  2. #62 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    PizzaHut este si in Romania asta mare? Reclamele lor ma fac sa tanjesc dupa pizza..
    Vad ca esti din Arad... In Arad sincer nu am fost in ultimul timp, dar in Polus Mall Cluj este Pizza Hut.

  3. #63 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    In Arad este Crispy house, Mcdonalds, KFC, Big Belly si destul de multe restaurante chinezesti.
    Ce n-as da pentru un PizzaHut sau Burger King, asa de curiozitate

  4. #64 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    FYI nu prea pierzi nimic daca nu mananci de la Pizza Hut.

  5. #65 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    FYI nu prea pierzi nimic daca nu mananci de la Pizza Hut.
    Eu as zice invers . Nu pierde nimic cu Burger King

  6. #66 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Burger King ruleaza! Are burger-ul de 10 ori mai mare ca la Mc si de 10 ori mai bun .

  7. #67 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am descoperit de curand Chicken Grill. Au mancare destul de buna si as zice chiar ieftina in comparatie cu altele.

  8. #68 SP
    Member PumaS's Avatar
    da chiar au mancare buna . stiu un chicken grill in capaul lui mihai bravu .

  9. #69 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Chicken Grill de l�ngă Prosper (Mihai Bravu/Miraj) fac cea mai bună shaorma din sectorul 3, ăia de la Dristor sunt mici copii. 16 ron lipie pui / 18 ron lipie vită, Coca Cola 330ml sau ayran (la alegere) incluse �n preț.

    Meniul este bazat �n special pe produse din pui (rotisor, ciocănele, piept, etc), dar au și hamburgers și sandwich + salate de tot felul.

  10. #70 SP
    Member PumaS's Avatar
    Graf , ai scris totul asa de artistic ..... AM APA in Mouth !

  11. #71 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    In ultima saptamana am fost de cel putin 3 ori dupa ora 2 noaptea la acel Chicken Grill si de fiecare data am stat la coada, nu stiu cum e in timpul zilei, dar noaptea mereu a fost lume.

    Stiti mancare buna cu livrare la domiciuliu unde poti plati cu cardul? Pizza Palarie, Presto sau Dominium sunt slabute.

  12. #72 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ziua este aglomerat doar la orele de v�rf, noaptea de obicei se �nghesuie mulți taximetriști pentru că au oferte de meniu create special pentru persoanele care circulă la orele t�rzii �n zonă ..

  13. #73 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Chicken Grill de l�ngă Prosper (Mihai Bravu/Miraj) fac cea mai bună shaorma din sectorul 3, ăia de la Dristor sunt mici copii. 16 ron lipie pui / 18 ron lipie vită, Coca Cola 330ml sau ayran (la alegere) incluse �n preț.

    Meniul este bazat �n special pe produse din pui (rotisor, ciocănele, piept, etc), dar au și hamburgers și sandwich + salate de tot felul.
    Am verificat si eu e chiar buna acolo. O locatie Chicken Grill mai aproape de Unirii, este? Am mai mancat la Bundetot sau asa ceva, aproape de Unirii.

  14. #74 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Aveti cumva idee cei din Brasov unde pot gasi Nachos la magazine? Dar sa fie bune, eventual si cu sos salsa. Am incercat cele de la CityPlex si sunt geniale. Aveti deci idee de ceva asemanator in minunatul nostru oras? Thanks

  15. #75 SP
    Member iUser's Avatar

  16. #76 SP
    Junior Member DJAndy's Avatar
    Recomand Domino's Pizza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 02-12-2009, 22:04
  2. Gamertag Burn fast 89 By Sacaluka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 8 Last Post: 19-11-2009, 12:35
  3. Concurs stil "Fast Food" By rodarkone in forum Concursuri
    Replies: 3 Last Post: 02-09-2008, 21:11
  4. Replies: 0 Last Post: 11-08-2008, 17:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts