Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Sala Fitness Cluj-Napoca

  1. #1 SP
    Senior Member pooaul's Avatar

    Sala Fitness Cluj-Napoca

    Tot caut de ceva vreme o sala de fitness cat de cat buna la un pret decent dar nu am reusit sa gasesc nimic deocamdata.
    Poate este vreun clujean pe aici care frecventeaza o astfel de sala si ma poate ajuta si pe mine.
    Ce caut:
    - sala sa arate cat de cat bine cu aparate moderne
    - pretul sa fie undeva in jurul a 100ron/luna.
    - vestiare + dus, eventual sauna.
    - orice zona a Clujului, preferabil cu spatiu de parcare.

  2. #2 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Eu merg la SanGym in manastur si e super acolo. E in piata Flora, vis a vis de Billa. Pentru studenti e 80 de ron pe luna, 100 daca nu. Aparatele sunt moderne si sala arata foarte bine. Vestiarul si dusul sunt foarte ok. Eu am si instructor personal care costa inca 20 ron pe luna cea ce e foarte putin avand cont ca te ajuta foarte mult. Sta cu tine, iti explica, te ajuta la exercitiile mai grele si eu aveam nevoie de asta pentru ca merg singur.
    Singur dezavantaj e ca seara e foarta multa lume si atunci merge si lume mai naspa. Totusi e in manastur si merg multe gorile sau tipi cu ceafa groasa (depinde cum vrei sa le zici). Eu merg de obicei dimineata sau dupa pranz si e lejer, nu trebuie sa astepti la aparate.
    Recomand. Daca ai intrebari poti sa ma intrebi.

  3. #3 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Thanks dar am gasit intre timp ceva mai bun. Stiam si de San-Gymul din Cluj si in Bistrita tot la San-Gym mergeam dar e totusi prea departe de mine si nici nu e ceea ce caut.
    Am gasit insa sala Oncos Tonus Gym, str Scortarilor in spate la BRD-ul mare din Marasti. Abonamentul unlimited de o luna e 150ron(Studenti) dar conditiile sunt luxuriante.
    Pot spune ca e cea mai buna sala la care am fost vreodata. E foarte mare, aparate multe, personal super ok, parcare clienti, de toate.
    Attached Images Attached Images 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 033160_3269_oncos-5-_w375-h500-ha1-va4.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Sala Gaming (X360) - Cluj-Napoca By RonanN1 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 280 Last Post: 04-02-2016, 10:42
  2. Replies: 0 Last Post: 20-10-2011, 10:28
  3. R4ds - Cluj-Napoca? By angellicus in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 2 Last Post: 13-11-2009, 20:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts