Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 73 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #21 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Daaaa, noaptea e cel mai fun. De obicei jucam de pe la 12-1 pana spre dimineata.

  2. #22 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Haideti ma , nu mai fiti batrani ... e vorba de putina miscare , ne mai cunoastem , ne mai injuram face2face , daca nu ne-am injurat destul pe forum sau online in jocuri ... pana mea ...

  3. #23 SP
    Member zempty's Avatar
    Recomand terenurile din Ghencea , Moghiorosi , Crangasi , am inteles ca si in incinta liceului Petru Poni este un sintetic care se poate inchiria , oricum daca hotarati ceva un PM .

  4. #24 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu recomand cat mai in centru sa fie cat mai aprope de toti

  5. #25 SP
    Senior Member tray's Avatar
    so.. nimic?

  6. #26 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Cand ne intalnim la un fotbal?Cum va este in parcul tineretului?

  7. #27 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Cand ne intalnim la un fotbal?Cum va este in parcul tineretului?
    Locatia este foarte buna ca este in centru si ar ajunge usor toti. Dar sunt terenuri sintetce de inchiriat acolo? Parca nu am vazut asa ceva.

  8. #28 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Locatia este foarte buna ca este in centru si ar ajunge usor toti. Dar sunt terenuri sintetce de inchiriat acolo? Parca nu am vazut asa ceva.
    Te asigur ca sunt!Dar nu stiu numele firmei care le detine sa vedem cand sunt libere.

  9. #29 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Te asigur ca sunt!Dar nu stiu numele firmei care le detine sa vedem cand sunt libere.
    Pai daca am timp azi cand ma intorc de la Otaku o sa trec si sa intreb. Poate ne strangem macar de doua echipe.

  10. #30 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ne anunti si poate venim maine...Terenurile sunt pe langa un restaurant,tip terasa...nu ma refer la cele facute de primarie sa stam sa ne certam cu fiecare satra care joaca primii,te interesezi la cele private.

  11. #31 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    I'm in ... Pizzi ... ce faci domne , ai adormit ???

  12. #32 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Si eu vin. Sa-mi spuneti la ce ora.

  13. #33 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Daaaa, noaptea e cel mai fun. De obicei jucam de pe la 12-1 pana spre dimineata.
    Nu prea e asa de "fun" sa iti testeze toti tantarii grupa sanguina , la ora aia .

  14. #34 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Fiind duminica , nici nu cred ca se pune problema de ora aia ... Hai sa vedem , cine vrea sa mearga maine si sa propuna o ora , ceva ...

  15. #35 SP
    Junior Member JohnnRO's Avatar
    Salut
    as merge si eu la un fotbal.
    Dacă stabiliti ceva daţi un PM.

  16. #36 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Bine ca stiu john Te sun daca iese ceva

  17. #37 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Sa ma contactati si pe mine , daca se lasa cu vreun futbol maine . Daca nu ploua ne vedem sigur .

  18. #38 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    taurul de coarne

    abia amu aflai si io de noua echipa de fotbal ce se aduna aici. parerea mea este ca ar trebui ales un teren cu accesibilitate ridicata - in apropiere de o statie de metrou. de asemenea ar trebui sa stabilim o data si o ora ptr o prima convocare a lotului. iar daca ne obisnuim n-ar strica si niste tricouri cu sigla consolegames.ro. o opinie? as zice ziua de 29 mai - ca sa avem timp sa ne eliberam programul - si terenul propus mai sus din preajma statiei de metrou Aurel Vlaicu.

  19. #39 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Ce se mai aude despre ?

  20. #40 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Frate , vremea e frumoasa ... interesati-va de un teren liber , si mergem ... Inca nu e nimeni care sa preia initiativa We need a leader !!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 73 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts