Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 182

Thread: Euro 2012

  1. #1 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

    Euro 2012


    A 14-a editie a Campionatului European debuteaza la Varsovia pe 8 Iunie, cu intalnirea dintre Polonia si Grecia.
    Finala va avea loc pe Stadionul Olimpic din Kiev pe data de 1 iulie.

    Grupe:

    Grupa A
    Polonia
    Grecia
    Rusia
    Cehia

    Grupa B
    Olanda
    Danemarca
    Germania
    Portugalia

    Grupa C
    Spania
    Italia
    Irlanda
    Croatia

    Grupa D
    Ucraina
    Suedia
    Franta
    Anglia



    Pe langa site-ul oficial recomand si EURO 2012. Campionatul European de Fotbal
    Am atasat imagini cu mingea oficiala (Adidas Tango 12) si mascotele turneului (Slavek & Slavko).
    In acest thread putem discuta despre meciurile, echipele, grupele EURO 2012 sau orice subiect legat de turneu.
    Attached Images Attached Images tango_12_match_ball_of_uefa_euro_2012.png euro-cup-2012-mascot.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    castiga Germania sau Anglia..thread closed

  3. #3 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu merg tot pe mana nemţilor

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  4. #4 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Germania sau Spania zic eu...

  5. #5 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    Germania sau Spania zic eu...
    Spania fara Villa are probleme serioase cand vine vorba de meciuri mari..s-a vazut cat de important e si la nivelul echipei de club..

  6. #6 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Este adevarat ca meciurile le transmit pe Dolce?Ca daca da....

  7. #7 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Meciurile vor fi transmise si pe Eurosport.

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Este adevarat ca meciurile le transmit pe Dolce?Ca daca da....
    Meciurile sunt si pe tvr si tvr hd

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  9. #9 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Dolce si TVR isi impart meciurile din grupe (dau cate 1 meci pe zi fiecare) dar din sferturi o sa fie toate pe ambele canale. Doar ca astia de la TVR au probleme cu niste datorii si directorul lor a zis ca e posibil sa nu transmita EURO si JO din cauza asta.
    Anglia-Franta, Germania-Portugalia, Olanda-Portugalia o sa fie pe Dolce
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    castiga Germania sau Anglia..thread closed
    Anglia? Cu loseri ca Barry, Milner, Carroll, Downing si Parker nu prea ai ce face. Lampard si Gerrard n-au avut un sezon prea stralucit si Rooney poate juca doar din meciul cu Ucraina.

    L.E: Eu vazusem stirea asta,dar cum cu Eurovisionul n-au fost probleme ma gandesc ca nu o sa fie nici cu EURO.
    Attached Images Attached Images program.jpg

  10. #10 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dolce si TVR isi impart meciurile din grupe (dau cate 1 meci pe zi fiecare) dar din sferturi o sa fie toate pe ambele canale. Doar ca astia de la TVR au probleme cu niste datorii si directorul lor a zis ca e posibil sa nu transmita EURO si JO din cauza asta.<br />
    Anglia-Franta, Germania-Portugalia, Olanda-Portugalia o sa fie pe Dolce <br />
    Originally Posted by darkpaul13<br />
    castiga Germania sau Anglia..thread closed
    <br />
    Anglia? Cu loseri ca Barry, Milner, Carroll, Downing si Parker nu prea ai ce face. Lampard si Gerrard n-au avut un sezon prea stralucit si Rooney poate juca doar din meciul cu Ucraina.
    Datorii au,de aceea nu au mai cumparat champions league si posibil nici CM Brazilia 2014,dar campionatul european si jocurile olimpice au fost achitate demult

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  11. #11 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Baieti daca cade acoperisul la stadionul din Varsovia,nu ma stiti nu ma cunoasteti

  12. #12 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Dolce si TVR isi impart meciurile din grupe (dau cate 1 meci pe zi fiecare) dar din sferturi o sa fie toate pe ambele canale. Doar ca astia de la TVR au probleme cu niste datorii si directorul lor a zis ca e posibil sa nu transmita EURO si JO din cauza asta.
    Anglia-Franta, Germania-Portugalia, Olanda-Portugalia o sa fie pe Dolce

    Anglia? Cu loseri ca Barry, Milner, Carroll, Downing si Parker nu prea ai ce face. Lampard si Gerrard n-au avut un sezon prea stralucit si Rooney poate juca doar din meciul cu Ucraina.

    L.E: Eu vazusem stirea asta,dar cum cu Eurovisionul n-au fost probleme ma gandesc ca nu o sa fie nici cu EURO.
    Bai dar i-a mai lasă-ne cu fițele tale de copil de 15 ani răsfațat peste măsură de parinti..toți sunt fraieri numai aia de la utd sunt deștepți....Mario Gomez e fraier(comentariu de pe paginiile anterioare)..Barry,Milner sunt fraieri(campioni ai Angliei cu City),Downing,Carroll sunt fraieri(castigatori de Carling Cup),Lampard n-a avut un sezon stralucit(2 finale castigate de FA Cup si UCL),Gerrard n-a avut un sezon stralucit(2 finale dintre care una de Carling Cup castigata)...

    toți sunt fraieri si castigă trofee numai ăia de utd sunt deștepți...at�t de deștepți incat n-au c�știgat niciun trofeu sezonul ăsta

    și foarte bine ca o n-o să poti sa te uiți la meciuriile menționate mai sus pentru că oricum nu ințelegi nimic din ele , la ce bazaconii iți ies pe gura..

  13. #13 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Eu zic ca Downing merita sa faca parte din echipa nationala In 50 de meciuri sa ai doar 2 goluri si 5 pase de gol e bineeee rau de tot

  14. #14 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by HotDoc View Post
    Eu zic ca Downing merita sa faca parte din echipa nationala In 50 de meciuri sa ai doar 2 goluri si 5 pase de gol e bineeee rau de tot
    Managerul va raspunde daca nu vor fi rezultate..

  15. #15 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    In EPL:
    Downing(aripa): 36M 0goluri 2assisturi
    Carroll(varf): 35M 4goluri

    Barry? Pune-l langa mijlocasii defensivi de la celelalte echipe de la EURO (van Bommel, Xabi Alonso, Khedira, Schweinsteiger, chiar si M'Vila) si spune-mi cat de bun e.
    Gerrard de abia a jucat pentru Liverpool in sezonul asta.
    Lampard n-a mai facut un meci bun pentru nationala de ceva timp.
    O sa zici ca iar spun ca jucatorii lui United sunt destepti, dar Carrick e peste Barry,Milner si Parker si nici macar nu e in lot pt EURO.

    Imi spui mie ca ma uit degeaba la fotbal dar tu vezi Anglia favorita. Daca Anglia joaca finala eu nu mai fac un singur post pe threadurile de fotbal.

  16. #16 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Fa o comparatie intre Downing si Ribery ( plus alte exemple ) si o sa vezi diferenta dintre Anglia si Franta. Si sa nu uitam ce jucatori sunt la echipe ca Germania, Spania ... Crede-ma ca eu tin cu Anglia, dar trebuie sa zic ca nu prea exista sanse sa castige Euro 2012 cu lotul asta de jucatori.

  17. #17 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    In EPL:
    Downing(aripa): 36M 0goluri 2assisturi
    Carroll(varf): 35M 4goluri

    Barry? Pune-l langa mijlocasii defensivi de la celelalte echipe de la EURO (van Bommel, Xabi Alonso, Khedira, Schweinsteiger, chiar si M'Vila) si spune-mi cat de bun e.
    Gerrard de abia a jucat pentru Liverpool in sezonul asta.
    Lampard n-a mai facut un meci bun pentru nationala de ceva timp.
    O sa zici ca iar spun ca jucatorii lui United sunt destepti, dar Carrick e peste Barry,Milner si Parker si nici macar nu e in lot pt EURO.

    Imi spui mie ca ma uit degeaba la fotbal dar tu vezi Anglia favorita. Daca Anglia joaca finala eu nu mai fac un singur post pe threadurile de fotbal.
    cati ani avea Marcos Senna cand a castigat Euro 2008..si Carrick ala al tau e prea vedeta ca sa joace pentru nationala..a zis ca nu vine la nationala sa fie "squad player"...e un fel de zeu al fotbalului..doar joaca la utd,e mai mare decat Pele chiar..si considera ca "a lupta ptr postul de titular" e o blasfemie...

    http://manutdnetwork.com/forum/topic...ource=activity

  18. #18 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Anglia nu ajunge nici in semifinale, poate nici in sferturi

  19. #19 SP
    Ω Pira's Avatar
    Eu merg pe nemti, desi au un dar de-a ajunge mereu in semifinale si de-acolo sa se taie ca maioneza.

  20. #20 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Toata lumea ii vede favoriti pe nemti, sper sa nu ajunga foarte departe nici ei. As vrea Spania, daca nu Olanda, daca nu Portugalia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 25-04-2012, 11:06
  2. UEFA Euro 2012 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 24-04-2012, 22:25
  3. Replies: 0 Last Post: 16-04-2012, 11:06
  4. Euro 2012 va veni ca un DLC pentru FIFA 12 By Alexandru in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 10-04-2012, 16:26
  5. Media Library - UEFA Euro 2012 By OEE in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 08-04-2012, 11:36

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts