Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 39 of 39

Thread: Incaltaminte

  1. #21 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce "feșăn" icons aveti si voi

  2. #22 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  3. #23 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Aia purtati de Jobs sunt mai misto decat ce e la noi pe piata, nu stiu daca au si la noi pe undeva, eu am cautat si nu am gasit.
    In schimb am gasit astia la chilipirul si steal price-ul de 740 lei https://new-balance.ro/produs/new-balance-84/

  4. #24 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    În caz că sunteți în căutarea unui anume model și nu l-ați găsit până acum, uitați aici o listă cu shopuri din RO / EU / UK / US.

  5. #25 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Eu sunt cu Sk8 shoes, Etnies, Emerica, Globe, Osiris.
    Etnies 4 life

    Eu mai belesc ochii si pe Sneaker Industry cateodata. Doar ma uit, n-as da in veci atatia bani pe incaltaminte.

    Am fost intr-o zi la Zara si stateau la coada la casa niste tigani cu o niste adidasi in mana. Vine unu si le zice: Nu va luat ma de aici ca e reducere la Biaggio

  6. #26 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Recomand kickz.com, au foarte multe branduri pe stoc si reduceri mai mereu. Am comandat de multe ori de la ei, intr-o saptamana ai produsul la usa, transport gratuit la comenzi de peste 100€.

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Are cineva pantofii sport Skechers Second Wind? Merită? Am înțeles că sunt foarte comozi, confortabili. Pe amazon.com vad ca au recenzii bune.
    uploadfromtaptalk1467641703646.jpg

  8. #28 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    @Dant3, de la skechers iti recomand gama air, in special infinity, sunt cele mai confortabile incaltari pe care le-am avut, parca ai fi incaltat cu niste norisori pufosi si-s decenti ca design.

  9. #29 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Are cineva pantofii sport Skechers Second Wind? Merită? Am înțeles că sunt foarte comozi, confortabili. Pe amazon.com vad ca au recenzii bune.
    Attachment 270311
    Am avut eu. Foarte comozi si foarte rezistenti.

  10. #30 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  11. #31 SP
    Member iUser's Avatar
    Unde ai gasit Yeezy si la ce pret?

    Pe site-ul adidas apar ca se gasesc in Romania la magazinul din Otopeni. Stau foarte aproape si de fiecare data acolo am gasit numai produse din colectii vechi, m-as mira. adidas YEEZY BOOST by Kanye West

  12. #32 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Sper sa nu o luati in nume de rau sau ca vreau sa fac flame pe aici, stiu ca este o chestie de gusturi, dar cum poate lumea sa poarte gumele alea? Dumnezeule, sunt scoase din filme horror. Mai bine porti cizme de cauciuc d-alea albastre de la noi de le poarta muncitorii. Arata deplorabil absolut toata linia de "haine" ale acestui om si vinde doar pentru ca este Kanye. Daca aceasta pereche se vindea in IDM sau Sir fara sa fie vreun mare brand, nu ii purta nici femeia de serviciu de la Autogara Filaret.

    Evident, sunt total subiectiv.

  13. #33 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    E foarte bine ca esti subiectiv, despre asta e vorba in lumea modei, daca tie nu iti plac nu inseamna insa ca trebuie sa blamezi ... lasa-i pe cei carora le plac, sa poarte si sa se bucure

  14. #34 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu am blamat, am intrebat doar cum pot sa poarte. La modul, care este atractia. Nu am zis ca sunt niste oameni de nimic daca poarta Yeezy. Evident, fiecare poarta ce ii place, ce isi permite si ce considera ca il avantajeaza. Eram pur si simplu curios.

    Cred ca este lesne de inteles ca nu le interzic eu sa le placa si sa se bucure de ei.

  15. #35 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    @iUser a fost tombola la Adidas Baneasa, doar 60 perechi disponibile. Daca te tragea la tombola, puteai sa ii cumperi.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  16. #36 SP
    Member b615dub's Avatar
    Imi incerc norocul si aici A comandat cineva de pe FinishLine.com? Am tot apelat la prietenii care fac comenzi in SUA dar din pacate ei nu pot/reusesc sa comandate de pe acest site.

  17. #37 SP
    Member Sepy's Avatar
    eu port asa :
    1. Timberland
    2. Adidas
    3. Gryxx
    4. Otter
    5. Coxxborba :-)

  18. #38 SP
    Member b615dub's Avatar
    Se baga cineva la o comanda pe kickz.com, vad ca au extra 20% reducere la adidasi. Mai imi trebuie 40 euro ca sa am transportul gratuit

  19. #39 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salut,
    Are cineva un voucher/discount code pentru Kickz.com ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 22-11-2018, 13:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts