Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Frizerii mișto in București ?

  1. #1 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

    Frizerii mișto in București ?

    Caut să mă tund intr-un stil anume in București și n-aș vrea să mă duc direct la tanti Lenuța la colț care taie la fel și tipii și tipele.

    E vreun loc pe-aici care tunde foarte bine bărbații ? Dacă nu voi fi nevoit să mă duc la poliție să raportez că am fost jefuit după ce plătesc ar fi un bonus.

    Danke cu șoșoni.

  2. #2 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    marian cotoi, la echipa, e pe stefan cel mare

  3. #3 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Iti recomand salonul Expert barbers(langa restaurantul Perla).Desi au pretutile cam mari,serviciile sunt ireprosabile.

  4. #4 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Despre Atelierul de Tuns am auzit de bine.

  5. #5 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ciufulici

  6. #6 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Despre Atelierul de Tuns am auzit de bine.
    Uuuu. Ăsta arată super interesant.

  7. #7 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    In primul rand, nu cauta "frizerii". Stiu ca suna putin cam gay, dar probabil vrei pe cineva care isi spune "hair-stylist", asa ceva ai gasi la un salon gen Geta Voinea (au unul si in mall Baneasa, dar au mai multe locatii; plus ca exista destul de multe alte saloane, de genul). La Geta Voinea, Baneasa, am impresia ca un tuns duce pe la 50 lei (cu tot cu spalat), dar nu mai stiu sigur.... poti cauta pe net inainte, oricum.

  8. #8 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    CIca e unu` Darius care rupe norma la tuns...Nu stiu mai mult de atat, dar de cate ori am auzit de el, cred ca il gasesti pe net, pe undeva.

  9. #9 SP
    Member chesterb's Avatar
    Man!fest pe Floreasca

  10. #10 SP
    Member enemigo's Avatar
    Ia-ti o masina de tuns si ia-te cu zero. Nu cred ca iti vei mai cauta alta freza.

  11. #11 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Gata. Am fost la Atelierul de Tuns. Frizer prietenos, localul impecabil, prețuri ok. Singurul of ar fi locația, dar m-am descurcat. Recomand

  12. #12 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Am mers timp de un an, la fiecare doua luni, la Atelierul de Tuns. Nu pot spune ca mi se parea criminal pretul, dar in ultima perioada, nu simt chiar comod faptul ca se schimba prea des personalul si ca au scumpit la 65 lei tunsul... As incerca ceva nou. Mai stiti firme de genul, in afara de "Foarfeca si briciul"?

  13. #13 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Marian cotoi e pe stefan cel mare e 15 lei tunsul si sunt super oamenii de acolo si eu am schimbat tot feluri de frizeri si cu preturi de la 50-100 si aici sunt multumit, intreaba de geo

  14. #14 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Am mers timp de un an, la fiecare doua luni, la Atelierul de Tuns. Nu pot spune ca mi se parea criminal pretul, dar in ultima perioada, nu simt chiar comod faptul ca se schimba prea des personalul si ca au scumpit la 65 lei tunsul... As incerca ceva nou. Mai stiti firme de genul, in afara de "Foarfeca si briciul"?
    Eu am ramas client fidel tipului care era la Atelierul de Tuns, Nicolae. S-a mutat la Foarfeca Si Briciul, si acolo m-am mutat si eu. Recomand.

  15. #15 SP
    Junior Member Bobo Man's Avatar
    Va recomand Different Salon de pe Str. Mantuleasa, nr. 38 (Mosilor). Faceti-va o programare la Vivi si o sa fiti foarte multumiti. Personal am incercat si Geta Voinea din Afi si Atelierul de Tuns dar nu am ramas impresionat. Tund ok oamenii dar dupa ce am fost la Vivi, am ramas client fidel cam de 1 an de zile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Pentru băieții din București caut ajutor By andreiaka in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 13-03-2015, 17:58
  2. Explicati-mi si mie va rog! By xfmarts in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 19-01-2013, 00:08
  3. Problema sau mi se pare mie? By GrimmjowNo6 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 36 Last Post: 06-04-2009, 21:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts