Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: To be or not...

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Da.

    1 8.33%
  • Nu. (Cryyo c'est moi)

    3 25.00%
  • Cine este Cryyo, de fapt?

    4 33.33%
  • Cine suntem noi, in acest univers impunator, de fapt?

    5 41.67%
Multiple Choice Poll.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Expresie dogmatica a filosofiei moderne / ce ar face comunitatea de acum

  1. #1 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

    Expresie dogmatica a filosofiei moderne / ce ar face comunitatea de acum

    Pentru a salva de la o oarecare stigmatizare metafizica ce a mai ramas din paradigma morala a idealismului politic care a manjit de nenumarate ori franca noastra comunitate, consider imperioasa publicarea acestui referendum. In acest sens, se propune spre dezbatere urmatoarea tema de interes general:

    Daca dumneavoastra sau macar unul dintre alter egos dumneavoastra ar avea putere decizionala absoluta pe acest forum, i-ati interzice permanent domnului user stimabilul Cryyo accesul pe aria de politica CG? Votati si / sau argumentati.

    Va rog sa pastram thread-ul curat, fara insulte, jigniri, si alte golanii care nu isi au locul intr-o discutie despre o persoana de o asemenea importanta in domeniul stiintei, filosofiei, si vietii politice romanesti la incepu de mileniu trei. Va multumesc.

  2. #2 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu as interzice nimic. In momentul când cineva sau ceva ma deranjează, plec eu. Trist e ce se întâmplă în ultima vreme cu aceasta comunitate. Nu intru in detalii, am obosit. Cine are ochi să vadă și minte sa înțeleagă, înțelege cu siguranță la ce ma refer.

    PS: Partea cea mai nasoala e ca anul ăsta sunt șanse mari, din pacate, sa rămânem fără forum.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu e chiar asa trist ce se intampla in comunitate... e doar realitatea. Stim foarte bine ca in realitatea din zilele noastre (mai ales pe online), padure fara uscaturi nu se poate. Iar daca pana acum aveam suficient timp si energie pentru a pune aruncatorul de flacari pe uscaturi, acum fie mi-am pierdut din energie, fie tind sa cred ca si uscaturile isi au locul lor... Un fel de Yin & Yang. Contrast. Contradictie... Nu vei aprecia niciodata cat de bun e un lucru pana nu vei afla cat de rau poate fi (eventual fara el). Ca si cu artistii... apreciati dupa ce nu mai sunt. Probabil si dupa ce oprim CG-ul se vor bate multi cu pumnul in piept, ca ar fi facut mai mult dar n-au avut timp...

    Anyway, back on-topic: cand nu va place de un user sau de posturile sale, aveti o functie ce va poate salva: cea de IGNORE. Use it wisely!

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ^cu conditia sa nu-i dea nimeni quote!
    Nici eu nu l-as interzice de la opinie, ca e "sanatos" sa vezi cum ajungi daca asculti unde nu trebuie. In schimb i-as interzice dreptul la vot, dar asta e altceva

  5. #5 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ E bine ca ai insistat mult pe quotes. Chiar ieri l-am citat si eu pe domnul, dar am realizat repede ce nemernicie am comis si am apucat sa editez.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma enerveaza (acum) By weriwulf in forum Offtopic
    Replies: 5002 Last Post: 22-12-2022, 12:25
  4. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  5. Replies: 1 Last Post: 11-12-2013, 19:30

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts