Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 56 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 1118

Thread: Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

  1. #1041 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Episodul 2:

    Quote Originally Posted by bodada View Post
    Ám facut ecxact ca ala din video si nu mere ...celalalt cont este al unui prieten si intra si el pe el adica e al lui poate de asta nu merge

  2. #1042 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Über awesome:


    Quote Originally Posted by Ghostk1d91 View Post
    Nu ma atrage.sincer mi se pare o prostie(parerea doar a mea) fiecare poate sa se joace ce vrea pe pc ul lui.atata timp cat traiesc..nu o sa instalez sau joc vreun cs


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

  3. #1043 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Ce sa mai...

    Quote Originally Posted by musat View Post
    Asa ca de ce nu la returnat magazinului daca a vazut ca era defect? Forumul asta despre Altex/Mg si cel despre Emag este plin de clienti care au returnat produsele primite defecte sau cu urme de uzura. Sincer ce ti sa intamplat este o mizerie dar dupa ce ai vazut ca produsul nu este conform cu ce vroiai trebuia sa-l returnezi.
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Vanzatorul ala va spus situatia exacta: NU MAI ERA IN STOC produsul respectiv, mai era NUMAI cel expus. .

  4. #1044 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Se pot vedea filme trase dupa net ? Sau doar cele care le cumpar din magazin ?
    Intreb ca am niste filme in laptop care le-as putea trage pe dvd dar intreb sa nu fac lucru depomana ,nu e modata consola e loata de putin timp.
    De pe părerea mea, asa ceva e îngrijorător.

  5. #1045 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    E adevarat ca odata ce numai am gold activ nu imi mai merg jocurile gratis loate de la ei?
    Loate?

  6. #1046 SP
    Member marv's Avatar
    si numai

  7. #1047 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Omul asta stabileste un nou record, n-am mai vazut asa ceva

  8. #1048 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    Nu stiu de ce lg zici tu...dar la modelul ce am lasat link mai sus ai telecomanda normala...daca vrei poti sa cumperi separat la 99lei Magic Remote
    Asta-i pohta ce-am pohtit-o!

  9. #1049 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Google Translate
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Salutare , expirat contul meu ps + si as interesa daca cineva face account sharing am nevoie pentru internet , (acces multiplayer) dar daca are si niste jocuri pe cont ar fi bun , eu nu joc fiecare jocuri dare care joc i fac Platinum , si la cateva jocuri am nevoie internet acces pentru online trophy-s. Bine inteles nu vrea gratis , pot sa platesc nu vreau sa cumpar iara in ps plus 1 ani la pret 170-180 ron. Daca este cineva astept un mesaj privat multumesc.

  10. #1050 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu zic sa facem o cheta sa-l ajutam. Încep eu:.......,,,,,,,,,!!!!!!??------

    Quote Originally Posted by MoNSTRU_90 View Post
    salutare tuturor as vrea sa va cer sfatul in legatura cu o placa de captura externa care sa mearga si pe laptop nu doar pe desktop as vrea sa o folosesc pentru mai multe chiesti de exemplu pentru a inregistra pe console pentru a inregistra pe video casete vhs prin cablu composite composite cred ca ii spune este cu trei mufe rca una galbena pentru video si doua pentru audio sau bineinteles si prin scart ideea care este am nevoie pentru mai multe chesti nu doar pentru console si as avea nevoie sa pot conecta cabluri hdmi component composite av bine component prea putin ma intereseaza mai mult composite si hdmi dar daca se poate ar fi bine sa aiba si component vreau o placa buna sa mearga cum trebue mentionez ca de si mam inregistrat de mult pe site in realitate sunt nou cred ca am activat de vreo doua trei ori maxim pe site eu nu prea am avut de a face prea mult cu siteuri de genu asa ca daca nu am postat unde trebue rog adminii moderatorii sa mute unde trebue

  11. #1051 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Miculas Returns: Part 2
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Da am vazut multumesc pentru informati , dar eu am gandit ex: are cineva 1 an ps plus si mai are cel putin 6 luni sau mai multe si daca are niste jocuri as plati 80 sau 100 ron exemplu si cand expira si iara cumpara 1 an ps plus pot sa platesc jumatate valoarei si atunci si pentru el vine 50% mai ieftin , eu la asa ceva am gandit.

  12. #1052 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Omul clar nu e român. Nu cred ca trebuie condamnat pt ca nu stăpânește bine limba noastră.

  13. #1053 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu stiu daca ati observat, dar in noul firmware update (4.50), exista si imbunatatiri pentru PlayStation VR. Pt. cei care au deja, poate ne spun si noua daca se simte vre-o diferenta sau...
    Da, se simte. Zgârie retina.

  14. #1054 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Se pare ca nu a reusit Monky sa implineasca nici 30k postari fara sa faca o greseala gramaticala.

  15. #1055 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Sherwood View Post
    Asa,un developer care e deschis cu tine,"gamerul-mare critic" ,te asculta ,raspunde onest la intrebari si incearca/vrea sa inbunatateasca/dezvolte cat mai mult un sistem de joc mai deosebit(dupa parerea majoritatii ....mai putin a ta) si nu sa-l simplifice "pt conserve/conservari".....e doar un nesimtit lacom care vrea banul tau....dar lasa ca le arati tu cum le joci tu tot jocul moca pe PC (si apoi dai cu el de pamant.....ca deh esti mai smecher decat ei).....bleah ....cum ar spune un mare critic .
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1396554

    Imi sangereaza ochii...

  16. #1056 SP
    Member marv's Avatar
    n-am mai cotizat de ceva vreme.

    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Voi dupa ce sit dati precomanda?

  17. #1057 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ne ascundem dupa situl arheologic Sarmisegetuza si dam comanda de pe telefon

  18. #1058 SP
    Member marv's Avatar
    Quote Originally Posted by dark18 View Post
    Presimt ca o sa dea decat un trailer.
    poate pentru unii nu e asa deranjant, da' pentru un ardelean e infiorator.

  19. #1059 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    No, pai are dreptate omu': decât un trailer, mai bine un demo.

  20. #1060 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by markalexa3 View Post
    Salut ... poate voi stiti al meu playstation 4 , cumparat din magazin nou , cand ma joc mortal komat xl se inchide dupa 5 min uneori dupa 40 minunte , si cand il deschid isi da recuperare gen fiesere cum ar fi care ar fi cauza tin zic ca doar la mortal kombat xl , am jucat peste 5 jocuri si nu sa inchis .. si la mortal kombat xl am fost in magazin si am schimbat cd si tot la fel care ar putea fi cauza ?
    Quote Originally Posted by markalexa3 View Post
    acuma se joaca tot mortal kombat xl am pus mana pe ea e cald ce e drept si cam se joaca de 30 minunte acum si inca nimic ... dar am jucat foarte mult grand theft auto v care parerea mea are o grafica super si cred ca ruleaza mai mult ca mortal kombat si nu am avut probleme ok am sa vad ce e sa imi dau seama daca nu am sa incerc la garantie pe viitor.ms frumos

    Wow...prima data cand postez aici, dar nu m-am putut abtine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 56 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii mai serioase - gramatica By kenobeez in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 11-11-2014, 16:21
  2. Ajutor colegii forumisti din US/UK By Sosetila in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 03-01-2012, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts