Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 56 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 1118

Thread: Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

  1. #1061 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Sincer eu am pro de cand sa lansat si nu ma deranjeaza de loc zgomotul de multe ori nici nul aud
    Off topic :sa vedeti ce zgomot face cutiuta de la vr ala chiar ma deranjeaza
    Banii de carti s-au dus pe VR...

  2. #1062 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    Clar ,ai dreptate.Btw daca nu sti un cuvant nu inseamna ca e de ghetou dar aia e ,ma inchin in fata milmoiului sef
    Romania e tara in care toti stim 'anglicanisme' dar sa conjugam "a sti" nu stim. Btw, daca va ganditi si voi sa cautati milmoi in dex, spoiler alert: nu exista.

  3. #1063 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Titi Berlogea View Post
    ))) nu m-a deranjat deloc, chiar am fost foarte amuzat iar faptul ca pupi in ... un moderator nu se numeste negociere.
    Ca o paranteza sa sti ca ai veleitati de om politic. PSD-ul sigur ar avea nevoie de cineva cu aptitudini in negociere.
    In ultimul timp se poate observa cu usurinta o legatura intre gradul de educatie al unui om si gramatica lui. Socant, stiu.

  4. #1064 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    In ultimul timp se poate observa cu usurinta o legatura intre gradul de educatie al unui om si gramatica lui. Socant, stiu.
    Ups, nu stiam de existenta voastra a academicienilor si esteti ai limbii romane, pe acest forum. Trebuie sa fi foarte odihnit sa ai timp pt asa ceva. Ma intreb daca ai vreo legatura cu biserica ca dupa id pari genul care urmareste mai mult barbatii decat femeile. Doame ajuta

  5. #1065 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Postand aici, m-ai scutit de la a te cita din nou. Multumesc.

    Btw, daca tu crezi ca singurii oameni care nu sunt agramati sunt academicienii limbii romane, te inseli amarnic.

  6. #1066 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Titi Berlogea View Post
    Trebuie sa fi foarte odihnit sa ai timp pt asa ceva.
    Lol. Poti sa scrii cum vrei atata timp cat ai dormit mai putin de 8 ore.

  7. #1067 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by Titi Berlogea View Post
    Sigur esti mebru PSD.



    AlexB

  8. #1068 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^Postand aici, m-ai scutit de la a te cita din nou. Multumesc.

    Btw, daca tu crezi ca singurii oameni care nu sunt agramati sunt academicienii limbii romane, te inseli amarnic.
    Espiritus Sancti fac o donatie, aici, la baietii cu mana intinsa sa imi spal pacatele?
    Cu un season pass te pot inchiria 2 saptamani?

  9. #1069 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

    Puteai sa vii cu ceva argumente, cu totii mai gresim uneori, mai ales atunci cand scriem ceva in graba, etc. "Stii" ce zic?!
    Insa tu ai preferat atacul direct la persoana, cu mistouri in vorbe, atat aici cat si pe topicul xbox one x.
    Ce sa zic, mai bine vinzi season pass-ul ala si iti cumperi o carte ceva, cateodata este necesar!



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #1070 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Doar asta ai vazut din ce am scris? Ca am atacat doi pupi....isti? Pentru mine jocurile / consolele / hardwareul sunt la magazin sau pe store-ul aferent platformei, nu cu mana intinsa. Si nici nu am cautat sa intru in gratiile nimanui cu urari de reduceri si plocoane. Eu am tratat totul ca un pamflet pe cand ei au luat-o personal!!! Mai departe iti urez o cariera stralucita in mediere sau avocatora.
    Iar ca sa numai lezez pe nimeni ai putea sa ii explici termenul moca lui "Florin Raducioiu" cum se traduce corect in limba romana.

  11. #1071 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ mda

  12. #1072 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Va recomand sa va rezumati la on-topic, mai putin Titi care, prin postarile lui isi are pe deplin locul aici
    Dom'le Berlogea, ideea unui forum nu e sa fie un loc academic, ci doar un loc unde sa ne putem intelege civilizat. Din cauza lipsei civilizatiei din limbaj a unor colegi de forum a aparut si acest thread. Faptul ca ai fost asa de deranjat ar trebui sa-ti dea de gandit

  13. #1073 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar

    Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

    Nu am fost deranjat de nimic, si nici nu am discutat off topic pana sa apara carturarii formului. Sper sa primeasca cate un xbox one x toti utilizatorii acestui forum + niste jocuri bonus la pachet, poate si un tv 4k plocon si toata lumea sa fie fericita. Uneori sinceritatea doare dar din punctul meu de vedere e sanatosa. Poate ar trebui o noua sectiune, de exemplu "Realitate" unde lucrurile se pot spune in fata. Eu accept ce spui tu, dar tu/voi nu acceptati ce spun eu. Gandeste-te la asta stimabile.

  14. #1074 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Continua sa postezi aici, astfel lumea nu mai e nevoita sa iti caute posturile ca sa le aduca pe acest thread.
    Inca n-ai priceput rostul acestui thread, este?

  15. #1075 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Rolul thread-ului parca era sa facem haz de greșeli gramaticale grave. Nu sa ne razbunam pe cineva care a postat ceva ce nu ne convine încercând sa-l "facem de rușine" pt ca a uitat ceva virgule sau eu mai știu ce a greșit Titi...

  16. #1076 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Daca tot suntem la sectiunea de care mentionezi, posturile de fel le schimb din telecomanda la tv. Daca gresesc imi cer scuze, nu mi-am facut ultimul upgrade de firmware si nu sunt la curent cu terminologia forumistilor.

    ---------- Post added 20-07-2017 at 16:15 ----------

    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Rolul thread-ului parca era sa facem haz de greșeli gramaticale grave. Nu sa ne razbunam pe cineva care a postat ceva ce nu ne convine încercând sa-l "facem de rușine" pt ca a uitat ceva virgule sau eu mai știu ce a greșit Titi...
    Esti primul care vede per ansamblu situatia. Pe mine ma amuza maxim discutia, pe unii din pacate ii frustreaza. Iar cum spuneai mai sus rolul era sa faca haz doar ca situatia s-a inversat. Aici se ajunge cand utilizatorii stau prea mult de vorba cu Cortana!!!

  17. #1077 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Titi Berlogea View Post
    Vroiam doar sa subliniez ca mai intai dai in cap si dupa cauti un motiv sa justifici cumva ca ai fost indreptatit sa o faci.
    Eu zic sa te mai relaxezi nitel. Vezi ca s-a incalzit apa la mare) poate mai gasesti si niste greseli in meniul de la restaurant))
    Vroiam, de la verbul a vroi. Eu zic sa te mai relaxezi cu postatul, vezi ca s-a incalzit cabana la munte *emoticon expirat de yahoo mess cu 5 paranteze in loc de 2* poate mai gasesti niste carti de romana pe care sa le pui sub fund.

    Cel mai trist e ca unii-s mandri ca-s agramati. N-au obraz, dom'le, n-au obraz si 8 clase.

  18. #1078 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Hehehehehhe ar trebui sa iesi din casa sa iti faci prieteni. E o placere sa stau de vorba cu cyborgi frustrati.

  19. #1079 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Bre nea' Titi, văd că ești pus pe șotii, poftește matale afară din clasă, ia o pauză pe hol și meditează în tihnă.

    Revizuiește-ți un pic atitudinea, dacă o să continui cu genul acesta de postări zeflemitoare, mă tem c-o să fim nevoiți să te exmatriculăm.

  20. #1080 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    ))) ma pis pe forumul vostru de frustrati

    ---------- Post added 03-08-2017 at 13:59 ----------

    Ma intreb daca sunteti copii sau adulti)))))

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 56 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 LastLast

Similar Threads

  1. Discutii mai serioase - gramatica By kenobeez in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 11-11-2014, 16:21
  2. Ajutor colegii forumisti din US/UK By Sosetila in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 03-01-2012, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts