Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 56 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1118

Thread: Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asta nici nu stiu daca sa-l postez aici sau pe threadul de bash
    Quote Originally Posted by bubu32 View Post
    salut am si eu o problema cu playul.am ba gat di greseala 2 cd si mi sa blocat .ce sa fac?astept5 raspuns.ms

  2. #42 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Sa astepti mult si bine lol

  3. #43 SP
    Member I-Ray's Avatar

    Arrow

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Asta nici nu stiu daca sa-l postez aici sau pe threadul de bash
    cre'ca ar trebui postat pe un thread numit EPIC FAILS

  4. #44 SP
    Member Rblood's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    In fine nu vreau sa fac offtopic dar eu sunt unul din cei care mai trimite si in provincie din cand in cand [...]
    Scuze muggs...

  5. #45 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Blunt View Post
    ar trebui sa te uiti pe syte daca nu sat mai putea cred ca tiar scrie acolo sau nu tear mai lasa sa te inscri

  6. #46 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @juiced majoritatea posurilor http://www.consolegames.ro/forum/sea...searchid=30591 mdaa...

  7. #47 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    zice "no match found"...

  8. #48 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    zice "no match found"...
    A fost sters threadul in care postase.

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    A fost sters threadul in care postase.
    Pai, sa fie totusi un forum curat, nu ? Pe de alta parte, era un link la un search... daca punea link la threaduri/posturi... macar adminii/moderatorii puteau vedea despre ce era vorba. Asa, cred ca doar AndRewqp mai stie

  10. #50 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    lol linkul trebuia sa contina toate posturile userului @juiced Console Games Forum - View Profile: juiced. dati pe "Find all posts by juiced".

  11. #51 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    lol linkul trebuia sa contina toate posturile userului @juiced Console Games Forum - View Profile: juiced. dati pe "Find all posts by juiced".
    Trebuie sa tii cont de faptul ca majoritatea threadurilor cu injurii si cuvinte de nereprodus aici au fost mutate in Trash, prin urmare userii nu vad asa ceva (thx God for that). Dar, asa sunt uniii... nu avem ce sa le facem. Anyway, back on topic pls !

  12. #52 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Bun, sa recapitulam , eu maine dau test la fizica, informatica respectiv TIC (la noi nu i-a toata lumea 10 orice ar fii lol) si ma asculta si la franceza si poate la matematica. Totusi, mie tocmai mi-au sosit de pe zavi Lips Bundle si Dark Messiah Elements si eu acuma stau si butonez. Isn't that fun ?
    Bine ca nu dai si la romana

  13. #53 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Se mai intampla, mai ocatv, nu fi asa de uracios ca o sa ajungi sa arati ca cel din avatar.

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Se mai intampla, mai ocatv, nu fi asa de uracios ca o sa ajungi sa arati ca cel din avatar.
    Off: Pai de unde stii ca nu asa arata ? Si btw, vezi ca-l cheama octav, nu ocauatv

    On: http://www.consolegames.ro/forum/f73-trash/23080-xbox-merita-sau-nu/#post324283
    Salut ma tot gandesc de ceva vreme sami cumpar un xbox original(classic) dar nustiu momentan am un ps2 si el va fi scos cit de curnd . Ce imi recomandat sami cumpar un xbox classic ca e mai bun ca un ps2 are jocuri bune dar acu nustiu spunetim
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...iv/#post323346
    ar trebui sa te uiti pe syte daca nu sat mai putea cred ca tiar scrie acolo sau nu tear mai lasa sa te inscri

  15. #55 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Daca tot suntem la subiectul DJ Andrei:
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Ooo da, super achizitie din parti.....Asta este inca un motiv pentru tine sa te duci pana la Cocosatu nu ? lol Cred ca glumesti man, dat totusi, a fost 27 de lei de la PCZONE (se afla pe la Universitate, pe langa Ministerul de Interne) (stiu, sunt un zgarciob si jumatate, dar nu aveam decat 30 de lei la mine si m-ai vroiam si un hamburger de la MC si nu am m-ai avut chef sa platesc cu cardul, doamne...lol) Plasticul nu este aproape deloc moale si iti multumesc pentru sfat, acuma cablul sta mult mai lejer ! ( vorbesc serios )

  16. #56 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Sa macelaresti in asemenea hal limba romana, la fiecare post, intr-un mod nou si uimitor de fiecare data, trebuie sa fie ceva extraterestru la mijloc.

    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Du-te la Bounty Hunter cu ea. Eu am vazut 2012 (film, care dupa ce l-am vizionat prima oara nu mai simteam nevoia sa il mai vad inca o data) de 3 ori cu 3 tipe diferite. Iti dau un sfat, daca vrei sa vezi ce film iti place tie, ia-ti 2 prieteni de manuta (discuta-ti innainte ce film vreti sa vedeti) si mergeti la cinema. Cu tipele, este mai greu sa vezi film care iti place tie deoarece ele intotdeauna (desigur, daca te duci doar cu ea) vor opta pentru un film siropos gen Amurg ( la filmul ala, dupa ce am vazut trailer-ul mi-am zis ca nu o sa il vizionez niciodata, dar mai ales, in nici un caz cu o tipa). Oricum, acuma, la cinema sunt decat 2 tipuri de filme, cele la care te duci cu prietena si cele la care te duci cu oricine alt cineva.

  17. #57 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Da, poti sa mi le ei !
    Strike three !

  18. #58 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Ce popular e DJ-ul lol

  19. #59 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    acuma iar vine mark si zice ca nu e de acord...
    Vad foarte des aceasta greseala. Oameni buni, "acuma" nu exista in DEX (cel putin nu in al meu)... Corect este "acum" si-atat !

  20. #60 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Corect este "acu-m".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 56 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii mai serioase - gramatica By kenobeez in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 11-11-2014, 16:21
  2. Ajutor colegii forumisti din US/UK By Sosetila in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 03-01-2012, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts