Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 56 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1118

Thread: Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

  1. #901 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    In ce context era faza cu unchiu'? M-ati facut curios.

  2. #902 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    andeiaka a venit cu o aberație, o găsești cu o pagină în urmă, a lăsat templier citat. A venit apoi userul cj_quest care a spus
    Quote Originally Posted by cj_quest View Post
    @Temp, aia era o moldoveneasca pura din nordul "Botșanului". Iti pot imprumuta un dictionar romano-nord-moldovenesc sa te edifici pe viitor
    Eu am spus ca fosta mătușă era din Botoșani și nu am auzit așa ceva. Mai departe nici eu nu am înțeles


    PS Discuția a început cu post# 889

  3. #903 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ce dracu suna a telenovela, am spus ca fosta nevasta a unchiului meu era moldoveanca din Botosani. Ma doare capu'
    Marturii picante. Pe de o parte moldoveancă, pe de alta parte "fostă nevastă", iar pe de alta parte doar "era" din Botosani, dovada ca din Moldova se fuge mancand pamantul.

  4. #904 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred ca îți dau pm cu adresa sa-mi trimiți câteva aspirine

  5. #905 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă e străin îmi cer scuze, scrie bine în limba română
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    @razvan nu cred asta, de ce? pentru ca acuma ai sansa sa iti cada de 3 feluri de pachete care ajuta mult un nou jucator. Eu care am aproape toate cartiile fara sa bag 1 leu in joc as fi preferat sa zicem dupa lansare sa fie 2-4 saptamani ca reward numa pachet nou ca sa imi strang cat de cat cartile noi si dupa aia sa fie random. Cel mai fain ar fi acuma ca sunt deja 3 pachete sau pe viitoar si mai multe sa castigi un token in arena in loc de pachet si cu ala sa cumperi ce pack vrei. Si nu descurajeaza pentru ca arena e mai fun decat acelasi boring ass **** constructed.

  6. #906 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    da sunt ungur. and i made it to this topic yeahhh.

    P.S. un mic sidenote, am scris de la lucru si acolo nu prea am timp sa fiu atent ce si cum scriu ca nu am timp. Scriu cum imi vine in cap si asta e dumnezo cu mila si am fost 100% sigur ca ce am scris mai sus o sa apara aici

  7. #907 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Jocul pare foarte interesant, totusi.
    Quote Originally Posted by gatsu10 View Post
    Am jucat acest joc anul trecut pe PC (din pacate), doar dupa ce am vazut un trailer ptr el ma fascinat si a trebuit sa il joc, cu toate ca nu prea ma joc pe PC. Ptr mine a fost GOTY 2014 acest joc, ptr ca este un joc deosebit, cum nu am mai jucat niciodata, cu o poveste interesanta, o grafica , sunet si o atmosfera superba. Apropo de lungime, mie personal mia luat vreo 7-8 ore sa il termin, ptr ca a durat vreo 3-4 ore pana miam dat seama cum se joaca acest joc si apoi inca 4 ore sa il termin. Nota 10 de la mine ptr acest joc si echipa care la realizat, am jucat si Gone Home dupa cum am auzit ca ar semana cu acesta, insa dupa 30 de min de joc ma plictisit, pe cand TVOEC ma fascinat de la introul jocului.
    Il recomand oricui acest joc, insa f multi din cei carora leam spus despre acest joc mau luat peste picior, ptr ca nu a auzit mai nimeni despre el si cand au auzit cam ce gen este jocul nici nu au dorit sa stie mai mult. Se pare ca in ziua de azi pe platforma PC, daca un joc nu e MMO, strategie, shooter sau FIFA nu prea intereseaza poporul....pacat.

  8. #908 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    da sunt ungur. and i made it to this topic yeahhh.

    P.S. un mic sidenote, am scris de la lucru si acolo nu prea am timp sa fiu atent ce si cum scriu ca nu am timp. Scriu cum imi vine in cap si asta e dumnezo cu mila si am fost 100% sigur ca ce am scris mai sus o sa apara aici
    Nu am fost ironic, am simțit eu ceva, de aceea mi-am cerut scuze

  9. #909 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu cred ca tu esti xenofob, mai Dant3

  10. #910 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Când eram mic am fost xenofob și rasist, acum mi se mai umflă o venă când văd țigani, în rest nu am nimic cu nimeni atâta timp cât nu mai urlă după Transilvania

  11. #911 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    I feel you in ambele situatii

  12. #912 SP
    Member razu's Avatar
    O pletoră de "recenzii", culese de aici.

    Vizual desi povestea nu-i originala parca felul in care a fost spusa a facut putin mai fresh.
    Ca sa nu uit: e o roscata in filmul asta ahhh! Doamne sa o bine cuvanteze si o tipa cu parul scurt.
    este un film care pot sa zic ca e interesanta seria!
    un film Jackie Chan care nu prea se simte a fi un film Jackie Chan ceea ce inseamna ca filmul lasa de dorit...
    acest film a fost o surpiza placuta cu mine este foarte fain filmul si vizual si povestea e distractiv de urmarit.
    vedeti voi acest film a avut o poveste complicata in facere si ce am primit la final ca fiind Alien 3 nu e defapt filmul final cu care au plecat....
    nu mai stiu daca l-am vazut prima oara sau nu dar acum cand l-am vazut nu m-a fost ceva genial la el sau cum il denumesc oamenii "cult following"!
    Un film care nu explica nici o Origine, sau nimic.... pur si simplu e facut pentru ca.... habar nu am de ce a fost facut! sa-mi bag pixul in priza....
    Este un film despre un tip care e nevoit sa faca pe femeia intr-un revista de femei, raspunzand la intrebarile acestora dandu-se drept una.
    dupa mine adevaratul final al filmului este cu o scena inainte de adevaratul final al filmului.
    Comentariile sunt de prisos.

  13. #913 SP
    Junior Member ra3or's Avatar
    Quote Originally Posted by kenobeez View Post
    Nu vreau sa fiu off-topic intentionat, doar mi-am exprimat punctul de vedere, in speranta ca cine e analfabet, va citi comentariul meu, si
    virgula si cine este orb va vedea, aleluia!

    sursa

    mesaje:
    Quote Originally Posted by maxmaxuel
    Uite cum facem, daca vrei. Io ati dau consola mea tu pe ata cea modata.
    Da fara accesorii schimb de console
    Daca vrei
    E in perfecta stare si fizic cat si hardware
    daca te intereseaza spunemi
    ieu sunt din bucurestii
    Quote Originally Posted by maxmaxuel
    pai tu ma pui sa mai si dau banii si pe modare am la ia 9 jocurii 10 jocurii in valuare de cel putin 400 500 lei
    Quote Originally Posted by kaiac
    salut ai si tu dreptate da nu prea,eu am cumparat recent un controller aproape nou cu 85 lei original,sunt si la 80 cum zici tu dar sunt facaturi nu originale am avut si una din aia care s a simtit la prima atingere ca ceva nu e in regula,a si murit dupa vreo 3 luni oricum.

  14. #914 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Ne ia pe rand, dupa update, abea pe seara ma lasat sa intru.
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Prima mea consola facea asa, insa la mine de la inceput, imi dadea crash cu eroare, a doua zi am duso inapoi.
    Of, of.

  15. #915 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Game View Post
    Baieti va multumesc de opinii,sper sa mai vina,credeti-ma ca de o luna ba vreau x1 ba ps4 dasta am intrebat si voi mai tot intreba...exclusivitatile de ps4 chair imi plk ff mult mai ales bloodborne si uncharchet 4 dak tot am termiat si 1 si 2 si 3 insa ma lasa putin rece faza cu netu...e cv izolat sau devine viral?Pt k abia am pus net de 1 gb de la rds cu fibra optica si nush de unde as putea lua un cablu de retea wlan destul de lung cam 5 m pana la locu unde ar sta vitoarea consola....mai dati sugestii baietii si va multumesc iar!
    My eyes hurt

  16. #916 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Uncharchet 4? Nu te iertam pentru asta )

  17. #917 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă tot a fost Ziua Limbii Române
    uploadfromtaptalk1441116177484.jpg

  18. #918 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Ce mult mi-ar place!
    M-ar făcea fericit!

    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    In schimb ai fost pertinent, care a fost sublima dar a lipsit cu desavarsire.
    Care, care?

    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Noi, cei care privim la Halep suntem ca si o galerie pt ea, cum dracu sa fi obiectiv.
    Hai pe bune acu ! Parca o si vad pe Halep stand prin forumuri si deprimanduse, ca vezi doamne, discuta lumea de ea, indiferent cum.
    Un i aici, un i acolo, deprimandune pe toti.

    Bonus, maimuta epilanduse:
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Daca cineva o face pe Williams maimuta, nu te supara dar asa arata, numai ca maimuta stie sa se epileze.

  19. #919 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Am facut greseli multe, mi-e chiar rusine.
    Nu inteleg de ce Espiritus incearca sa ma badjocoreasca in mod public prin ironii de genul "Un i aici, un i acolo, deprimandune pe toti." si nu ma corecteaza, in cazul in care il preocupa asta, pintr-un mesaj privat. Nu vad in tine decat o pesoana cu cunostinte avansate de gramatica, dar caracter infect. Zic asta pt ca e evident ca doar vrei sa-ti etalezi cunostintele, si nu sa corectezi pe prost.
    Nu inteleg aceasta satisfactie de a umili pe altul in public? De unde va vine acest imbold ? Ca nu esti singurul.

    PS. Tu ai cu mine o chestie personala??? Mai citat de vreo 4 ori in acelasi post!!! Nu mai eu sa fi gresit in acest forum ? Si cat timp sa-ti fi luat sa-mi cauti toate mesaje si sa extragi greselile, uooou! Eu recunosc sa sunt incult, da cata treaba sa nu ai si tu sa ma vanezi pe mine in asa masura !!!

  20. #920 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @cryyo, nu mai lua nici tu lucrurile atat de personal. E un topic pe care sunt trecute greseli ale userilor si atat, au facut si altii greseli si putini au fost cei care s-au suparat. Nu fi si tu unul dintre ei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 56 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii mai serioase - gramatica By kenobeez in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 11-11-2014, 16:21
  2. Ajutor colegii forumisti din US/UK By Sosetila in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 03-01-2012, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts