Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 56 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 1118

Thread: Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

  1. #101 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Nu se pot pune niste intrebari de cultura generala la inregistrare ... gen ? Ca sa evitam chestiunile de mai sus ?

  2. #102 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Myrddin View Post
    Din pacate am ani si ani ca nu vorbesc si scriu romana... Am si uitat cu ii lumea... dar bun, dar ii vreo problema, pot sa cer sa inchida contul...

    PD: Honord, inaite sa critici pe cineva ar fi bine sal cunosti...
    Quote Originally Posted by Myrddin View Post
    Poi spunemi tu care greseala�? Ca am scris "skimb"�? Am explicat care ii problema/treaba, da verti acceptati si daca nu, nu... nu trebuie sa stau toata ziua sa dau explicatii...
    Chiar nu stiu ce sa zic.

  3. #103 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by YoSpider95 View Post
    Nu merita eliminat Puyol,parerea mea este ca abea la atins,dar oricum Robben a continuat faza...

  4. #104 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Myrddin View Post
    erik95 tio spus de ai nevoie de HDD. Cat ocupa un save�? Depende, pana acuma eu am vazut entre 1 si 10Mb. Poti sa folosesti si un Pendrive (maxim 16Gb)...
    WHAT ?

  5. #105 SP
    Junior Member Myrddin's Avatar
    Am nevoie de clase de Romana... vreo 10 ani ca nu striu i vorbes...

  6. #106 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Perhaps it should be best if you stuck to english then, instead of using google translator. It doesn't always provide the best results.

  7. #107 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Va rog frumos sa'mi scuzati OFF'ul, puteti sa stergeti post'ul nu ma intereseaza!

    Myrddin, nu ne intereseaza de unde esti, unde stai, cine esti sau ce nationalitate ai.... Daca nu stii sa vorbesti corect, Paraseste'ne!

  8. #108 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Am impresia ca tipul foloseste google translate, strain fiind si neavand nicio treaba cu romana.

  9. #109 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    tine-tio tot asa baieti !
    ...

  10. #110 SP
    Member I-Ray's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Va rog frumos sa'mi scuzati OFF'ul, puteti sa stergeti post'ul nu ma intereseaza!

    Myrddin, nu ne intereseaza de unde esti, unde stai, cine esti sau ce nationalitate ai.... Daca nu stii sa vorbesti corect, Paraseste'ne!
    wtf, man ?

  11. #111 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Va rog frumos sa'mi scuzati OFF'ul, puteti sa stergeti post'ul nu ma intereseaza!

    Myrddin, nu ne intereseaza de unde esti, unde stai, cine esti sau ce nationalitate ai.... Daca nu stii sa vorbesti corect, Paraseste'ne!
    Nu cred ca esti tu in masura sa spui cine sa paraseasca comunitatea sau nu. Din ce vad pe forum, nici tu nu esti breaz cu limba romana, asa ca mai bine nu ai mai face remarci/aprecieri d-astea.

  12. #112 SP
    Senior Member tray's Avatar
    acum 2 luni ne spunea ca el sta mai bine cu engleza , deoarece a locuit 2 ani in US. Astazi, s-a razgandit "nu stau prea bine cu engleza"

  13. #113 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Nu cred ca esti tu in masura sa spui cine sa paraseasca comunitatea sau nu. Din ce vad pe forum, nici tu nu esti breaz cu limba romana, asa ca mai bine nu ai mai face remarci/aprecieri d-astea.
    Incantat de cunostinta!

  14. #114 SP
    Junior Member henak's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    acum 2 luni ne spunea ca el sta mai bine cu engleza , deoarece a locuit 2 ani in US. Astazi, s-a razgandit "nu stau prea bine cu engleza"
    Cred ca tot forumul si-a dat seama ca este doar un pupincurist nesimtit si mincinos care se crede superior si dupa ce il face cineva pupincurist mereu incearca s-o dea la intors. Nu inteleg de ce ar fi sters cineva postul meu si al lui Ovidiu de pe threadul cu schimbarile de nickname si date alte contului. Ale lui Daniel cu "I am an Asskissing now, right?" au fost sterse de mai mult timp.

  15. #115 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Asa sunteti voi. Cand vedeti ca cineva e ''singur'' impotriva tuturor, sariti si voi ca vitejii dupa razboi

    Si ai grija cu ''pupincurist nesimtit''. Pastreaza parerile pentru tine.
    Cu asta am pus punct si nu mai raspund la nici un fel de provocare.

    Cheers!

  16. #116 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Dar nu sunt provocari ... sunt apostrofari

  17. #117 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Mai Daniele, la cei 13 ani ai tai (sau cati ai tu, mi e prea sila sa intru pe profilul tau sa ma uit) ar trebui sa vorbesti mai frumos cu oamenii mai in varsta.

    Sau hai sa pun altfel problema. La cele cateva luni ale tale care le ai de cand esti inregistrat pe forumul acesta, ar trebui sa ai mai mult respect pentru cei care sunt aici de cand s a lansat ConsoleGames.

    Si inca ceva, acesta este un forum. "Pastreaza parerile pentru tine" nu are ce cauta pe un forum.

    Btw, astept un reply in care sa zici ca acesta este ultimul tau post pe aria asta, sau pe forumul asta. Sau orice te face pe tine sa cazi drept victima.


    Si ca sa nu fiu total offtopic:

    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Va rog frumos sa'mi scuzati OFF'ul, puteti sa stergeti post'ul nu ma intereseaza!

    Myrddin, nu ne intereseaza de unde esti, unde stai, cine esti sau ce nationalitate ai.... Daca nu stii sa vorbesti corect, Paraseste'ne!

  18. #118 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Mai Daniele, la cei 13 ani ai tai (sau cati ai tu, mi e prea sila sa intru pe profilul tau sa ma uit) ar trebui sa vorbesti mai frumos cu oamenii mai in varsta.

    Sau hai sa pun altfel problema. La cele cateva luni ale tale care le ai de cand esti inregistrat pe forumul acesta, ar trebui sa ai mai mult respect pentru cei care sunt aici de cand s a lansat ConsoleGames.

    Si inca ceva, acesta este un forum. "Pastreaza parerile pentru tine" nu are ce cauta pe un forum.

    Btw, astept un reply in care sa zici ca acesta este ultimul tau post pe aria asta, sau pe forumul asta. Sau orice te face pe tine sa cazi drept victima.


    Si ca sa nu fiu total offtopic:
    Ohohohoho....ce dura a fost asta!!!!1111one

  19. #119 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Voi va uitati pe ce thread sunteti? Daca va umplu de infractiuni acum repede pozati in victimele ca a venit moderatorul ala rau...

  20. #120 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Mai Daniele, la cei 13 ani ai tai (sau cati ai tu, mi e prea sila sa intru pe profilul tau sa ma uit) ar trebui sa vorbesti mai frumos cu oamenii mai in varsta.

    Sau hai sa pun altfel problema. La cele cateva luni ale tale care le ai de cand esti inregistrat pe forumul acesta, ar trebui sa ai mai mult respect pentru cei care sunt aici de cand s a lansat ConsoleGames.

    Si inca ceva, acesta este un forum. "Pastreaza parerile pentru tine" nu are ce cauta pe un forum.

    Btw, astept un reply in care sa zici ca acesta este ultimul tau post pe aria asta, sau pe forumul asta. Sau orice te face pe tine sa cazi drept victima.


    Si ca sa nu fiu total offtopic:
    Ok man! Pe 31 implinesc 15 ani

    Nu sunt cateva luni, este aproape un an de zile sau poate chiar mai mult (din cate vad am 438 de zile de cand m'am inregistrat)

    Nu cred ca am jignit pe cineva pe forum si cred ca am respectat userii vechi de pe forum, poate doar cateva exceptii cand nu m'am putut abtine.

    Cand vine vorba de ''pupincurist nesimtit si mincinos'' cred ca e bine sa pastrezi parerile pentru tine. Oricine ar fi el nu mi se pare normal sa vorbeasca asa, chiar daca poate mai multi aveti aceasta parere.

    Spre dezamagirea ta o sa mai postez pe aceasta arie.

    Si nu vreau sa ramai cu impresia ca sunt un copil antipatic batut in cap. Nu am nimic cu nimeni insa prea ma atacati toti din toate partile. Am inteles ideea. Nu era nevoie sa facem o telenovela pe forum din episodul ''Ass Kissing''.

    Din acest moment am incheiat orice off/''cearta'' si sper sa nu primesc warn din partea lui Grey pentru acest post.

    Si ca sa nu fiu total OFF Topic (sa nu crezi ca am ceva cu tine Mariusik) :

    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    mi e prea sila sa intru pe profilul tau sa ma uit

    de cand s a lansat ConsoleGames.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 56 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii mai serioase - gramatica By kenobeez in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 11-11-2014, 16:21
  2. Ajutor colegii forumisti din US/UK By Sosetila in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 03-01-2012, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts