Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 31 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 LastLast
Results 561 to 580 of 619

Thread: Jokes!

  1. #561 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    banc apropo de patriotism si "marele" meci..

    Ion îşi ascuţea coasa, iar vecinul lui, Janos, îl întreabă:
    - De ce ascuţi coasa aia?
    - Mă Janos, eu vreau să te omor.
    - Eşti nebun, ne cunoaştem de 20 de ani, nu am avut nimic de împărţit, ce-ai cu mine?
    - Mă, e adevărat că voi l-aţi omorît pe Mihai Viteazu?
    - Da, dar asta a fost acum cinci sute de ani...
    - Aşa e, dar eu numai azi am aflat.

  2. #562 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Presedintele si prima doamna se plimba la pas prin Bucuresti. La un moment dat, Traian Basescu se opreste brusc in fata unei vitrine si exclama:
    - Ia uite, Maria, ce preturi: sacou - 15 Roni, pantaloni - 10 Roni, camasa - 5Roni. Si se mai plang toti de criza in loc sa-mi fie recunoscatori ca traiesc atat de bine !
    La care doamna, intrucatva jenata, ii spune soptit:
    -Traiane, asta-i o spalatorie...

  3. #563 SP
    Member Florix09's Avatar
    Un pacient la doctor:
    - Mai am vreo sansa d-le doctor?
    - Nu, o sa mori !
    - Si chiar nu mai e nici o sansa!?
    - Ar mai fi o sansa, sa te duci la Techirghiol sa faci bai cu namol
    - Si o sa scap!!
    - Nu, dar o sa te obisnuiesti cu pamantul!

    ---------- Post added 07-09-2013 at 01:09 ----------

    I: De ce au blondele coapsele calde?
    R: Ca sa nu faca barbatii otita.

    ---------- Post added 07-09-2013 at 01:13 ----------

    I: Cum navigheaza o blonda pe net?
    R: Toarna apa pe modem !

  4. #564 SP
    Member Florix09's Avatar
    Un politist mergea pe drum, cand a vazut un baiat care transporta un curcan salbatic sub brat. El a oprit si l-a intrebat pe baiat:
    -De unde ai luat curcanul asta?
    Baiatul a raspuns:
    -Ce curcan?
    -Curcanul care il tii sub brat.
    Baiatul se uita in jos si a spus:
    -Ei bine uite aici, un curcan sub bratul meu!
    Politistul a spus:
    -Uite, sezonul de curcani este inchis, astfel incat orice ai face curcanului, am de gand sa-ti fac si tie. Daca ii rupi piciorul, iti voi rupe piciorul. Daca ii rupi aripa, iti voi rupe bratul. Orice ai face cu el, voi face la fel cu tine. Deci, ce vei face cu el acum?
    Baietelul a spus:
    -Cred ca il voi pupa in fund si apoi ii dau drumul!

  5. #565 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Un pastor, un doctor şi un inginer se duc să joace golf, dar sunt nevoiţi să stea după un grup care juca golf neobişnuit de încet.
    Inginerul este de-a dreptul înfuriat:
    - Ce e cu tipii ăştia? Cred că stăm de 15 minute după ei! Incredibil!
    Pastorul spune:
    - Uite că vine îngrijitorul. Hai să-l întrebăm pe el.
    - Bună George. Ce e cu grupul dinaintea noastră? Joacă prea încet!
    Îngrijitorul terenului răspunde:
    - Oh, da, e un grup de pompieri orbi. Şi-au pierdut vederea când încercau să ne salveze clubul anul trecut într-un incendiu, şi de atunci îi lăsăm să joace gratis.
    Cei trei se gândesc o clipă.
    Pastorul spune:
    - Este foarte trist. Mă voi ruga pentru ei în seara asta.
    Doctorul spune:
    - Bună idee. Şi eu îmi voi contacta colegul oftalmolog, ca să văd dacă putem face ceva pentru ei.
    Inginerul:
    - Dar... nu pot juca noaptea?!

  6. #566 SP
    Member Florix09's Avatar
    Cea mai buna vopsea de oua : ''rujul de buze''

  7. #567 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Merg trei baieti la examen. Unul destept, unu moderat si unul prost.
    Intra desteptu, in scurt timp iese. Toti il inteaba cum o fost.
    - Ca de la profesor la profesor.
    Intra moderatul dupa acea iese. Toti il intreaba cum a fost.
    - Ca de la elev la profesor.
    Intra prostu dupa acea iese. Toti il intreaba cum a fost.
    - Ca de la preot la preot.
    - Cum asa?
    - Pai cand punea el intrebarile, eu imi facem cruce, iar cand eu dadeam raspunsurile, el isi facea cruce!

    ---------- Post added 17-09-2013 at 13:32 ----------

    ------------------------------ -------------------------- -------------------------- -------------------------- -------------------------- --------------------------
    Intr-un mic orasel din SUA avocatul acuzarii cheama primul martor, o babuta simpatica, si, vazand-o cam emotionata,
    incepe cu o intrebare de complezenta:
    - Dna Jones, spuneti-mi daca ma cunoasteti...
    - Daca te cunosc? Dar bineinteles ca te cunosc,domnule Williams, te stiu de cand erai un baietel! Ai fost o
    mare dezamagire pentru mine... Minti, manipulezi oamenii si-i vorbesti pe la spate! Dar cel mai rau este ca-ti
    inseli fara rusine nevasta !

    Inmarmurit avocatul incearca sa schimbe discutia si ingaima:
    - Doamna Jones, dar pe avocatul apararii il cunoasteti ?
    - Hmmm ! Desigur ca il cunosc si pe domnul Bradley. De cand il stiu, a fost la fel: lenes, bigot si cam
    betiv... Nu poate avea o relatie normala cu cineva, iar competenta sa ca avocat este pur si simplu indoielnica !
    A, si sa nu mai vorbesc de faptul ca-si inseala sotia cu trei amante ! Una dintre ele e chiar sotia ta !

    In murmurul salii, judecatorul le cere avocatilor sa se apropie:
    - Ascultati, bastarzi nenorociti, daca vreunul dintre voi o intreaba pe baba daca ma cunoaste, v-am spart!

  8. #568 SP
    Junior Member Dogy's Avatar
    Cateva bancuri scurte cu evrei:
    De ce sînt dolarii verzi? Pentru că evreii îi culeg înainte de a fi copţi.

    Ce zice "Moş Crăciun" evreu în timpul Crăciunului? "Doreşte cineva să cumpere cadouri?"

    Ce rezultă dacă încrucişezi un evreu cu un ţigan? Un lanţ de magazine goale.

    De ce au evreii nasul mare? Pentru că aerul e pe gratis.

  9. #569 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    sa continui

    ”Sunt evreu, stau la un metru de Hitler, am un pistol in mana si nu stiu ce sa fac: sa i-l vand sau sa-l impusc.” ;P

  10. #570 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Doi tigani faceau integrame.
    - Metal pretios, zice unul...
    - Haur?
    - Nu haur, ca e din 3 litere...
    - Fer...???

  11. #571 SP
    Member Rukax's Avatar
    The saying goes " Hitler rebuilt Germany, block by block, from the ground up". Does this mean he was playing MeinKraft?

    am ras cu lacrimi )))

  12. #572 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Este atat de frig incat am vazut un tigan cu mainile in propriile buzunare.

  13. #573 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De ce urasc tiganii data de 27 octombrie?


    Trebuie sa dea ceasurile inapoi.

  14. #574 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    My son asked me to explain women to him,so i bought him an xbox game for his playstation.

  15. #575 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    A penguin walks into an auto repair shop, his car is parked outside and there's smoke coming out from under the hood. "Hey!", says the penguin to the mechanic behind the counter, "Can you guys look at my car, there's something wrong with it?" The mechanic looks down at the penguin and says, "Sure thing, buddy. But it's gonna take awhile, we're kinda busy right now." The penguin looks back up at him and replies, "Okay. How long do you think?" "Oh, uh... give us about 45 minutes and we'll find out what's the problem for ya." "All right," says the penguin, "I'll go find something else to do for awhile.", and he waddles back outside. Out in the hot, noonday sun, the penguin is just starting to think that this is really not too good for him, when he spots an ice cream parlor. "Wow! I could really use some ice cream right about now.", thinks the penguin to himself as he goes inside. "Give me a triple vanilla cone.", says the penguin to the ice cream server. "Sure thing there, uh, Mr., uh... Penguin", replies the server as he gets the cone ready, "Do you want a spoon with that, sir?" "C'mon now! I'm a penguin, I don't have any thumbs!" "Oh. That's true.", says the server as he takes the penguin's money. The penguin starts trying to enjoy his ice cream. It's a very ugly sight. Oh, what a mess!! 45 minutes later the penguin waddles up the street and back into the auto repair shop, where the mechanic is, once again, behind the counter reading a magazine. The penguin clears his throat loudly and says, "So did you find out what's wrong with my car?" The mechanic looks down to see the penguin standing there with melted ice cream practically all over his face and flippers, the mechanic chokes a bit in surprise and blurts out, "Well, it looks like you blew a seal!" "Oh... nuh-uh.", says the penguin, looking at his spoogy flippers, "That's just ice cream!"

  16. #576 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Un gamer moare si ajunge in rai. Ajungand vede scris pe usa biroului lui D-zeu "plecat in vacanta". Sparge usa, intra in birou se duce la laptopului lui D-zeu, ca sa stearga fisierele cu pacatele lui. Este prins si trimis in iad.
    Dupa doua saptamani il suna dracu pe D-zeu si-i spune:
    - Ba, ia-l pa asta de aici ca mi-a omorat toti dracii si ma intreaba cum trece la nivelul 2!!!

  17. #577 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daughter 1: Dad, I'm lesbian.
    Daughter 2: Me too dad.
    Dad: Doesn't anyone like guys here?
    Son: I do….

  18. #578 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    -..you know like I was saying man, my brother was around and I end up kissing my own brother.
    -Oh, that's far out man, you know what they say, like father like son.

    Blink 182

  19. #579 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Care e diferenta dintre un stomac si un homosexual?

    Stomacul impinge mancarea de azi, homosexualul impinge mancarea de ieri.

  20. #580 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Dialog:

    -Ai animale de companie?
    -Da, am două nutri.
    -Nutri?
    -Nu, două.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 31 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 LastLast

Similar Threads

  1. Chuck Norris jokes! By Khan in forum Funny
    Replies: 123 Last Post: 01-07-2015, 13:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts