Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 159

Thread: Nintendo lanseaza in sfarsit o noua consola!

  1. #121 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  2. #122 SP
    Member Mythul's Avatar
    Poti precomanda de unde din Romania?
    Oare cand adauga Altex/MG/eMag ?

  3. #123 SP
    Member biagyydog's Avatar
    455 ron (410 pentru membri) precomanda la Gameshop >> NINTENDO CLASSIC MINI SNES CONSOLE - GDG - GameShop

    ---------- Post added 04-07-2017 at 15:15 ----------

    Iar la gamerland vom avea pret in curand >> Microsoft Xbox 360, X360, Playstation 3, PS3, PC, Console shop, service - Gamerland

  4. #124 SP
    Member Mythul's Avatar
    Mersi frumos. Sper sa onoreze precomanda

  5. #125 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #126 SP
    Member Mythul's Avatar
    sa traiesti RonanN1 -> Order place My body is ready

  7. #127 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    80 de euro s-au transformat in 100...Ca asa-i in tenis...

  8. #128 SP
    Member snk2's Avatar
    Este si pe emag, la cel mai mic pret, 399 lei: Consola Nintendo clasica Mini SNES cu 21 jocuri preinstalate.

  9. #129 SP
    Member deepjinx's Avatar
    Pana la urma au reusit sa implementeze chip-urile vechi in FPGA? Au support pentru cart-urile vechi?
    Sau va fi ca NES Classic, cu emulare pe ARM si blocat pe jocurile preinstalate.

  10. #130 SP
    Member MSlv's Avatar
    Sunt șanse mari sa fie identic cu NES Classic la interior. Chipsetul folosit in NES este suficient de puternic sa ruleze jocuri N64 si GBA si memoria este, la fel, mult peste nevoia celor 21 de jocuri.

    Am făcut o precomandă la emag la 399,99, este prețul cel mai apropiat de cel recomandat de 370 lei (€80). In mod normal as fi așteptat pana sa apară la prețul corect dar factorul emoțional și-a spus cuvântul...

  11. #131 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pretul este 80 (insert your favourite currency) fara taxe ...

    Am avut si eu un soc cand am descoperit ca orice pret de raft in US este mult mai mare (8-15%) cand ajungi la casa pentru ca adauga taxele post factum (la fel si amazon.com)

  12. #132 SP
    Member MSlv's Avatar
    se poate si prețul normal fără alte "taxe"... am luat NES de la media galaxy cu 269,99 lei, deci cam fix aia €60. E drept ca asta se întâmpla după multe luni de la lansare si după o buna perioada fără stoc. 30 lei in plus pentru a scuti tot deranjul merită in cele din urma.

  13. #133 SP
    Member dani20's Avatar
    Eu am făcut precomandă la Altex. Sper doar să ajungă... Deja am primit un e-mail în care spun că se amână pentru 29 septembrie.

  14. #134 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by dani20 View Post
    Eu am făcut precomandă la Altex. Sper doar să ajungă... Deja am primit un e-mail în care spun că se amână pentru 29 septembrie.
    Nu e nici o amanare asta e data initiala data de Nintendo pe RO.

  15. #135 SP
    Member MSlv's Avatar
    pe principiul "noi de ce sa fim mai prosti", emag a egalat oferta media galaxy de 450 lei

  16. #136 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    pe principiul "noi de ce sa fim mai prosti", emag a egalat oferta media galaxy de 450 lei
    Actually no, cantitatea de console e limitata si comenzile se apropie de ceea ce e alocat.

  17. #137 SP
    Member MSlv's Avatar
    testează si ei piața, nu? caută punctul de întâlnire al cererii cu oferta? Eu zic mai bine sa implementeze emag direct un sistem de licitație pentru orice produs in stoc limitat. Sa vezi atunci profituri!

  18. #138 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    testează si ei piața, nu? caută punctul de întâlnire al cererii cu oferta? Eu zic mai bine sa implementeze emag direct un sistem de licitație pentru orice produs in stoc limitat. Sa vezi atunci profituri!
    Scuze dar nu inteleg logica.

  19. #139 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    pe principiul "noi de ce sa fim mai prosti", emag a egalat oferta media galaxy de 450 lei
    sa inteleg ca, daca am facut precomanda la 399 lei, va trebui sa platesc 450 ?

  20. #140 SP
    Member MSlv's Avatar
    presupun ca nu. ai mail de la ei cu prețul la momentul cand ai făcut precomandă, ar trebui sa te anunțe clar si din timp daca se modifica ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Noua consola Nintendo: Nintendo 2DS By storm89shadow in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 12 Last Post: 16-10-2013, 15:44
  2. Replies: 7 Last Post: 26-10-2012, 03:06
  3. Apple lanseaza in sfarsit iPhone 5 By MonkY in forum Tech News
    Replies: 45 Last Post: 17-09-2012, 18:49
  4. Pre-E3 Nintendo. Detalii privind noua consola! By BirauStefan in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 05-06-2012, 14:17
  5. Nintendo prezinta o noua consola... Wii U By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 38 Last Post: 10-06-2011, 03:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts