Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: PES 2009 data oficiala de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member Khan's Avatar

    PES 2009 data oficiala de lansare

    Konami si-a anuntat peste noapte datele oficiale de lansare pentru simulatorul sau de fotbal. Desi pana acum aveam de-a face cu release-uri odata la 2-3 ani care contineau update-uri considerabile, de aceasta data Konami ne arata ca a invatat ceva marketing si PES 2009 urmeaza cursul anual al evenimentelor. Jocul va fi lansat prima data in Europa intrucat sportul rege aici isi are cei mai mari fani. Pe 15 Octombrie, cei din Europa continentala se vor bucura primii de joc dupa care la 2 zile mai tarziu pe 17 Octombrie si Britanicii se pot bucura de joc. Nu se cunosc inca date de lansare pentru Japonia sau Statele Unite, dar aceste informatii oricum nu ne-ar fi ajuns la inima.

    Tin sa va amintesc faptul ca PES 2009 va profita pe consola Xbox 360 de un bundle excelent care contine un controller cu un d-pad refacut desi va fi disponibil exclusiv in culoarea verde. Ceea ce multi poate n-au vazut insa este ca acel controller se lumineaza din interior obtinandu-se o culoare fosforescenta care mie mi se pare a fi mult mai interesant.
    Attached Images Attached Images 30999_pes2009-08.jpg 31000_pes2009-09.jpg 31001_pes2009-10.jpg 31003_pes2009-12.jpg 13.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E si nea Becali pe-acolo ? Daca nu, nu ma mai joc

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    avand in vedere ca e "simulator" de fotbal.. cred ca s-a bagat si Becali pe la echipe ca sa "simuleze" ca joaca

    P.S. Gata am inceput sa postez cu poze la rezolutie HD

  4. #4 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    De abia astept sa apara.

  5. #5 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    E si nea Becali pe-acolo ? Daca nu, nu ma mai joc
    Cred ca MonkY se intreba mai degraba daca o sa fie in joc si echipe romanesti...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 11 Last Post: 10-01-2014, 19:33
  2. PES 2011 primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 20-08-2010, 10:18
  3. Data de lansare pentru PES 2010 By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 27-08-2009, 13:36
  4. E3 2009: Data de lansare pentru Alan Wake By istrategie in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 06-06-2009, 12:39
  5. Replies: 8 Last Post: 18-03-2009, 03:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts