Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 42

Thread: Playstation Press Conference - E3 2017

  1. #21 SP
    495
    Member 495's Avatar
    foarte dezamagit ca nu am vazut tlou2. era momentul asteptat de toti. statea lumea in sala si nu stia daca mai e ceva sau nu, pana a cazut cortina...

    dar! a zis druckman pe twitter ca nu au aratat tlou2 pt ca acum e momentul celor 2 din the lost legacy. vine ceva la gamescom sigur.

    dupa conferinte epice in anii trecuti, nu ai cum sa nu fii putin dezamagit de cea de anul asta.

  2. #22 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Daca Uncharted semana destul de mult cu Tomb Raider, The Lost Legacy arata ca o clona...

  3. #23 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Sucker Punch n-a mai lansat nimic din 2014. Ma asteptam sa vad un nou Infamous.

  4. #24 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    In afara de Detroit Become Human si Ni No Kuni II nu prea am vazut nimic interesant la conferinta Sony in shimb la Microsoft mi-a placut Forza Motorsport 7, Ori and the Will of the Wisps, Metro Exodus, PlayerUnknown's Battlegrounds, Sea of Thieves, Cuphead, Life Is Strange: Before the Storm, daca mai iau in calcul si Xbox One X care e o minune inginereasca atunci clar Microsoft a avut un E3 reusit.

    Desi l-am luat la precomanda pot sa spun ca PS4 Pro nu e wow, nu e nici last gen dar nici next gen, undeva la mijloc.
    Asteptam niste info pentru The Last of US 2 dar nu au prezentat nimic.

  5. #25 SP
    495
    Member 495's Avatar
    hai sa ignoram exclusivele days gone, god of war, horizon dlc si gran turismo. multe din cele enumerate de tine sunt multi platform.



    ambele conferinte au fost dezamagitoare pt mine.

  6. #26 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    In afara de Detroit Become Human si Ni No Kuni II nu prea am vazut nimic interesant la conferinta Sony in shimb la Microsoft mi-a placut Forza Motorsport 7, Ori and the Will of the Wisps, Metro Exodus, PlayerUnknown's Battlegrounds, Sea of Thieves, Cuphead, Life Is Strange: Before the Storm, daca mai iau in calcul si Xbox One X care e o minune inginereasca atunci clar Microsoft a avut un E3 reusit.

    Desi l-am luat la precomanda pot sa spun ca PS4 Pro nu e wow, nu e nici last gen dar nici next gen, undeva la mijloc.
    Asteptam niste info pentru The Last of US 2 dar nu au prezentat nimic.

    Forza Motorsport 7 - dupa forza 5 si 6, cat de mult sa-ti placa 7? o sa inebunesti si cand anunta forza 8?
    Ori and the Will of the Wisps - ok
    Metro Exodus - e si pe PS4 day one
    PlayerUnknown's Battlegrounds, timed exclusive, vine si pe PS4 mai tarziu
    Sea of Thieves
    Cuphead
    Life Is Strange: Before the Storm - e si pe PS4 day one

    deci, conferinta microsoft a fost atat de mult mai buna ca Sony, pnetru ca au aratat jocuri care sunt si pe ps4 day one sau mai tarziu, Forza 7(ce surpriza), Ori, Sea Of Thieves(a fost la E3 2015, 2016 si 2017 si apare in 2018) & Cuphead(a fost la E3 2014, 2015, 2016, 2017 si pare in 2017 finally)

    sunt singutul care vede ceva in neregula aici?

  7. #27 SP
    495
    Member 495's Avatar
    nu e nevoie sa exageram. fiecare are opiniile lui si jocurile lui preferate. mi-ar placea sa stiu ca suntem impartiali dar in acelasi timp stiu ca e greu sa nu tii o parte.

    cuphead mi-ar fi placut sa vina si pe playstation, pare un joc genial!

  8. #28 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    parerea mea:

    cea mai slaba parte din conferinta a fost sectiunea PSVR, NU AI VOIE SA ARATI SKYRIM, nu conteaza in ce circumstanta, jocul ala e mort, e vechi si e uzat, am trecut cu mult timp de jocul ala, nu conteaza pe ce platforma il arati, Switch, VR, NU IL ARATI, eu zic ca mai bine era un pre E3 VR mini show cum au facut o ora pre E3 show

    a doua parte slaba a fost 3rd party games, Call Of Duty arata ca si Call Of Duty 97th, Destiny 2 arata ca Destiny 1, trailere pentru jocurile astea au fost teribile, macar daca aratu un gameplay bun, iar Marvel vs Capcom e plictiseala maxima cu grafica de ps2, foarte slabe jocurile 3rd party

    a treia parte din conferinta, 1st party games, partea asta a fost super tare, dar nu prea au fost lucruri noi, mai nimic nou, si chiar daca a fost buna partea asta, a suferit din cauza primelor doua parti

    ce a lipsit: Bloodborne 2, Fromsfotware new IP, Deep Down, Red Dead Redemption 2, Bully 2/Agent, SuckerPunch game, The Last Of Us 2 si alte jocuri New IP

    a fost un E3 slab overall, dar chiar si asa slab cum e, Sony a avut cea mai buna conferinta, parerea mea e ca Sony E3 2017 a fost E3+PSX 2016 part 2, ori au salvat anunturi pentru PSX 2017 ori E3 2018, ori nu au avut nimic mai bun, ceea ce e grav

    Days Gone & Detroit Become Human still no release date, wtf???

    cat despre God Of War, Spiderman & Shadow Of The Colossus, day 1 buy 2018, 2018 deja se formeaza ca un an grozav pentru ps4

  9. #29 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    dupa conferinte epice in anii trecuti, nu ai cum sa nu fii putin dezamagit de cea de anul asta
    Nu's ce intelegi tu prin 'epic', dar eu am asistat la anuntul unei noi console si multe jocuri foarte misto, la care as face precomanda ieri, de as avea atatea bani.

  10. #30 SP
    495
    Member 495's Avatar
    cred ca ai gresit topicul.

  11. #31 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Singurul joc care ma surprins anul acesta la E3 a fost Anthem care arata foarte bine si nu stiam nimic de el!! Restul le stiam in mare parte.
    O sa fie o placere sa ma reintorc in nuvelele lui Dimitry Glukhovsky-Metro Exodus care sper sa fie ca si precedentele 2 jocuri!!
    O sa fie un 2018 foare intresant!

  12. #32 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Jocul care m-a surprins cel mai tare a fost Spider-Man care arata pur si simplu demential.. De la grafica pana la combat sau gameplay in general a fost super interesant. Cu siguranta il voi cumpara in 2018. In rest E3 anul asta a fost average.. Nimic deosebit, mi s-a parut chiar prea scurt iar jocuri noi aproape nada.. Majoritatea au fost titluri aratate anul trecut si cu un release date vag. Au jucat-o safe anul asta cei de la Sony.. ca de...s-au vazut in fata competitiei.. Sa speram ca vor arata ceea ce ar fi trebuit sa arate la E3 anul asta la PSX

  13. #33 SP
    Member Victor420's Avatar
    Unde puii mei a fost Dreams... parca astept jocul asta de un secol

  14. #34 SP
    495
    Member 495's Avatar
    pai poate a intrat la categoria asta:

    Sony: We Held PS4 Exclusives Back from E3 2017 - Push Square

  15. #35 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Ok ce jucam lunile urmatoare? Chiar si multi-platform ?

  16. #36 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu in august pe PS4 astept Hellblade Senua's Sacrifice si Uncharted Lost Legacy. Pana atunci nu cred ca mai iese ceva din ce-mi doresc.

  17. #37 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nier Automata daca nu l-ai jucat.

  18. #38 SP
    495
    Member 495's Avatar
    bagam battlefield 1 pe paine pana la prima harta pe noapte, pe urma pana la a 2-a si pe urma pana la dlc-ul cu rusoaicele!

    eu voi juca dlcul la little nightmares, in august lost legacy si pe urma destiny!

  19. #39 SP
    Member pufy's Avatar
    In Detroit Become Human parca jucai ca un android, au schimbat cumva personajul ?

    Also where the heck is Wild?

  20. #40 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    In Detroit joci cu 3 personaje diferite. Si Wild asta parca a mai fost pe la un E3, nu? Nici atunci nu am înțeles ce vrea sa fie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Ubisoft Press Conference - E3 2017 By OEE in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-06-2017, 18:23
  2. Microsoft Press Conference - E3 2017 By OEE in forum Console News
    Replies: 47 Last Post: 13-06-2017, 14:28
  3. Bethesda Press Conference - E3 2017 By OEE in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 07:53
  4. Replies: 0 Last Post: 10-06-2017, 23:51
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2017, 23:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts