Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 24 of 24

Thread: Va creste subscriptia pentru Xbox Live Gold ?

  1. #21 SP
    Junior Member BigG's Avatar
    Am Xbox 360, pot sa zic sa sunt multumit si nemultumit totodata depinde cum privesti lucrurile. Ma gandesc sa-mi cumpar PS3 si cred ca la el voi ramane. Microsoft sunt scarbe si asa vor fi mereu. Prosti suntem noi care cumparam produsele lor, ca daca nu s-ar fi vandut deloc, ajungeau si eu la "gandirea" celor de la Sony si atunci era alta treaba.

  2. #22 SP
    Member Atrium's Avatar
    Eu unul oricum am inceput sa migrez incet incet pe PS3. Desigur, nu voi lasa balta nici xbox-ul, dar sa ajunga subscriptia de 100$ trebuie sa fie tampiti. Singura exceptie ar fi sa adauge ceva in plus care ulterior sa ma convinga sa cumpar in continuare.

    Adica dai bani si pe jocuri, platesti sa ai multiplayer, ca sa iei demo-uri de-asemenea trebuie sa ai gold, pentru add-on-uri la fel, si in plus mai te si ard pe la spate, ca doar esti client M$.

    Eu unul nu cred ca vor face asa ceva... Si daca vor face, am multiplayer pe PS3 gratuit.

    Ar fi o miscare proasta din partea lor, ar creste migrarea catre competitori. Nu ca le-ar pasa lor cu ceva, chiar si asa ar gasi ei ceva sa atraga clienti noi.

  3. #23 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Denied

    Microsoft Denies Xbox Live Price Hike
    Microsoft's group manager of corporate PR ('PR man') David Dennis has played down Michael Pachter's recent statement that the company is looking to double Xbox Live membership fees.
    Says Mr Dennis to Matt Peckham at PC World, "I don't foresee a scenario where we're going to double the price of LIVE any time in the next couple (of) months".

  4. #24 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by BigG View Post
    Am Xbox 360, pot sa zic sa sunt multumit si nemultumit totodata depinde cum privesti lucrurile. Ma gandesc sa-mi cumpar PS3 si cred ca la el voi ramane. Microsoft sunt scarbe si asa vor fi mereu. Prosti suntem noi care cumparam produsele lor, ca daca nu s-ar fi vandut deloc, ajungeau si eu la "gandirea" celor de la Sony si atunci era alta treaba.

    Mestere la cat de mult dai tu banii pe jocuri, nu cred ca e frumos din partea ta sa zici de astia ca-s scarbe. Ia sa te vad pe PS3 cate jocuri iti iei

    GoW2 jucai cu vreo 2-3 saptamani inainte de lansare (se vedea in gamertag). Ma indoiesc ca ti l-ai mai cumparat dupa...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Restrictii Xbox Live / Live Gold ( si Xbox Kinect) By ImakeDragonStew in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 26-08-2015, 08:49
  2. Zvon: Xbox Live - creste limita de friends ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-10-2010, 19:20
  3. Creste pretul la Xbox Live Gold ! By Mika in forum Console News
    Replies: 68 Last Post: 03-09-2010, 11:06
  4. Xbox live gold By Xtm in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 10-08-2008, 03:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts