Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Inca 12 super joculete pe CG Arcade !

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Thumbs up Inca 12 super joculete pe CG Arcade !

    Pentru cei care nu au ce face in pauzele de CoD4, DMC4, MGS, ETC, tocmai ce-am adaugat inca 12 super joculete, pentru toate gusturile. Stim cu totii ca Arcade-ul face bine la relaxare, in special daca este in timpul programului de lucru, si nu e seful prin zona. In plus, aduce premii (ooops, mi-a scapat). Enjoy !
    Attached Images Attached Images alienhominid.jpg alienhuntereggs.jpg bear.jpg bouncyball.jpg f-83.jpg fireman.jpg million.jpg muaythai.jpg raidenx.jpg seraph.jpg slingo.jpg weezerjam.jpg

  2. #2 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Chiar te delecteaza si te deconectaeza de stresul acumult de peste zi. 10+++++

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pana acum, preferatul meu... RaidenX

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    MonkY, unde pot semnala bug-urile din joculețe? Și prin bug-uri mă refer la faze serioase...nu bug-uri de animație...că dispare din fundal un copac sau un raton.

    pun aici c�teva bug-uri pe care le-am �nt�lnit. Eventual să fie mutate la o altă secțiune...(dacă există).

    Ți-am spus despre acel bug cu gloanțele la Resident Evil.

    Un alt bug este la jocul Mario`s Time Attack. Atunci c�nd mori �n primul nivelu cu spini...Mario răm�ne blocat și nu mai apare meniul de start unde-ți arată c�te vieți mai ai, etc.

    Un alt bug este la jocul Snake. Jocul sacadează...odată la 4-5 secunde timp de aproape o secundă. E oki, nu-i așa pagubă...dar după ce ajungi să ai ecarnul plin de..."coada lungă" e super aiurea...că aproape orice mișcare contează, și nu de puține ori...am murit din cauză că...dădeam spre dreapta...și se oprea animația...și mă dadea direct �n perete. Așa ca să compar acest bug...hmm...e ca și �ntr-un joc cu mașini atunci c�nd sacadează...și te trezești direct intrat �n curbă sau perete.

    �n rest..toate merg oki (pe care le-am jucat eu).

    Te rog să testezi c�nd ai timp. Mulțumesc.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Toate problemele se pot semnala aici: Probleme Website - Console Games Forum

    Resident Evil a fost removed. Pt. Snake voi cauta o versiune mai buna. La Mario... grr, trebuie sa incerc si eu sa vad ce si cum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 27-12-2012, 06:01
  2. Inca 3 noi jocuri Arcade pe XBL By MonkY in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-09-2008, 00:40
  3. Inca 22 super joculete pe CG Arcade ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 26 Last Post: 08-08-2008, 15:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts