Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: 25.000 key-uri pentru LittleBigPlanet saptamana viitoare

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    25.000 key-uri pentru LittleBigPlanet saptamana viitoare

    Nu e asa ca multi dintre voi nu ati prins un key pentru varianta beta la LittleBigPlanet? Stiti, jocul cu adorabilul Sackboy? Am o surpriza pentru voi. Sony ofera saptamana viitoare peste 25.000 key-uri pentru diferite site-uri mari de afara. Nu au dat publicatii inca numele site-urilor inca dar de luni acestea se vor gasi aici, LittleBigPlanet News Site - Online Beta access, ori daca pun stire separata pe homepage-ul lor. Singurul site de care am aflat este de la 1UP.com care ofera incepand cu ziua de Luni 29 Sept o serie de 2000 de key-uri pentru beta-ul pentru deja faimosul LittleBigPlanet. Pentru cele 2000 de key-uri va fi postat un regulament sau un mod de impartire maine pe aceasta pagina :Little Big Planet University. Asadar, mult noroc tuturor ce isi doresc un key de beta pentru LBP si nu au prins niciunul pana acum.
    Attached Images Attached Images beta_keys.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Daca cineva prinde liber la key-uri rog sa imi opreasca si mie o bucata ca vreau neaparat sa incerc beta-ul sa vad cum e . E posibil sa fiu la ore cand se desfasoara "actiunea"

  3. #3 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Ready to Help Publicitate

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Robert, era vorba de key-uri pentru versiunea beta... nu de o "bucata" din final version, pe care le vom comanda mai tarziu

  5. #5 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    sper ca v-ati facut cont pe 1UP, nu? sa nu va treziti ca nu aveti cont (cum au patit multi cind s-au dat chei pe eurogamer si pina si-au facut contul s-au terminat cheile). in plus, va sfatuiesc sa va logati aici cu contul de PSN US si, eventual, sa dati subscribe in stinga sus. momentan cam asta ar fi de facut pentru a te pregati de o cheie. eu de vineri numai la asta ma gindesc...am ajuns sa visez ca primesc cheia pe email....nu mai am rabdare....trebuie sa obtin una.

  6. #6 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    s-au dat?

  7. #7 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    nope....i'm still 'like a hawk'. ei in state nici nu au venit la munca. e abia 6:30 AM la ei, deci cel mai probabil incepind cu ora 8AM (in jur de 18 la noi) o sa inceapa nebunia.

    si gamepro da 1250 de chei insa momentan nici un semn pe siteul lor - LittleBigPlanet for PS3 - LittleBigPlanet PlayStation 3 - LittleBigPlanet PS3 Game

    ...doar ca eu nu reusesc sa ma inregistrez la ei

  8. #8 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Mi se pare mie sau site-ul celor de la 1UP nu se mai incarca bine ?
    LE : Acu vad ca merge normal

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    GamePro a cazut.

    daca nu aveti cont pe GamePro, faceti-va repede ca site-ul merge greu.

  10. #10 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Site-urile astea nenorocite cedeaza prea usor.

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu nici nu vreau sa ma gandesc cum am tine noi 25.000 de useri. Si toti sa dea play la un film in acelasi timp

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Site-ul Sony pentru LBP de abia se misca. Si dupa ce m-am logat unde dau un subscribe ca nu vad nicaieri?

  13. #13 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    in stinga sus ai email updates. te anunta cind e updatat siteul.

  14. #14 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Da. Acum mi-am dat seama si eu.

  15. #15 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Lol acum am ajuns la un PC si citeam despre nebunia LBP . Nu ma chinui deoarece probabil nu as avea nici o sansa reala in a primi vreun key. Astept versiunea finala.

  16. #16 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    asteptam, asteptam, so in the meantime, let's all..................sing

  17. #17 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Just Cause 2 Demo saptamana viitoare By Razvan in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 27-02-2010, 22:24
  2. DLC pentru Batman saptamana viitoare By Mika in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 12-09-2009, 17:21
  3. Fable 2 DLC apare saptamana viitoare By SpitFire in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 14-01-2009, 15:47
  4. IGN ofera key-uri pentru beta-ul Resistance 2 By Bobby in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 21-10-2008, 23:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts