Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Diablo 3 prea colorat. Blizzard refuza sa schimbe ceva.

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Diablo 3 prea colorat. Blizzard refuza sa schimbe ceva.

    O petitie cu peste 52,000 de semnaturi nu a fost de ajuns pentru a-i convinge pe cei de la Blizzard sa schimbe directia mult mai colorata spre care se indreapta aspectul general al urmatorului joc din seria Diablo. "Nu ne mai putem intoarce" a declarat Jay Wilson pentru MTV Multiplayer. "Suntem foarte multumiti de cum arata acum. Echipa artistica e fericita. Compania e fericita. Chiar ne place cum a iesit si nu schumbam nimic."

    Diablo 3 a adoptat un stil mult mai colorat fata de paletele mai inchise folosite in celelate jocuri din serie. Fanii sunt ofensati de faptul ca jocul incepe sa se asemene grafic cu World of Warcraft asa ca au lansat o petitie. De asemenea, cei care au semnat au declarat ca Diablo III este "cartoony".

    Wilson recunoaste ca jocurile trecute erua mult mai intunecare, dar de asemenea precizeaza ca acele culori nu s-ar fi potrivit cu un joc 3D cu vedere izometrica.

    "Cand ai 30 de creaturi pe ecran - de 4 sau 5 tipuri diferite - este esential sa alegi o tinta", a spus. "Trebuie sa distinge creaturile una de alta repede, si nu poti face asta cand lumea e gri si creatura e tot gri."
    Attached Images Attached Images ss31-hires.jpg ss29-hires.jpg ss28-hires.jpg ss27-hires.jpg ss26-hires.jpg ss22-hires.jpg ss21-hires.jpg ss50-hires.jpg ss18-hires.jpg ss1-hires.jpg ss13-hires.jpg

  2. #2 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Pana la urma au si ei dreptate. Conteaza in primul rand sa iti placa tie cand scoti un produs pe piata. Altfel nu este decat comert si atat.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si eu care credeam ca e prea putin colorat

  4. #4 SP
    Member N3O2005's Avatar
    incepe sa semene grafic cu plldk ... ca sa zic asa
    aia care au semnat petitia aia nu au inteles ca seria Diablo is all about the story si gameplay ... grafica e sidething
    eu tin cu blizzard ... de obicei se descurca foarte bine sa ne lase cu gura cascata ... si sigur nu vor dezamagi de data asta

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    si eu sunt cu blizzard . sper sa ma lase iar cu gura cascata .

  6. #6 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Studiourile fac jocurile. Ei stiu cum trebuie sa fie si cum sa le faca. Nu utilizatorii. Ce s-ar intampla daca s-ar lua dupa utilizatori? Ce haos ar iesi ?

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Studiourile fac jocurile, dar "utilizatorii" dau baniii. Daca nu le-ar place utilizatorilor si-ar face studiourile jocuri doar pt. angajati.
    Pana una alta, Blizzard stie ce face... si n-am nici cel mai mic dubiu ca va fi un super hit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ceva jocuri wii online... ceva? By MihneaWii in forum Nintendo Wii
    Replies: 2 Last Post: 19-04-2012, 16:12
  2. Blizzard investigheaza Diablo pentru console By Mika in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 12-03-2011, 16:29
  3. PSP Go - vanzarile nu merg prea bine in Japan ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 05-11-2009, 21:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts