Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Seria Call of Duty este acum o franciza de $3 miliarde

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Seria Call of Duty este acum o franciza de $3 miliarde

    Activision a anuntat in dimineata asta ca estimarile lor conform NPD, ChartTrack, GfK si propriile calcule, franciza Call of Duty a acumulat peste $ 3 miliarde pe parcursul ei. Evident, in trecerea acestei "limite", Modern Warfare 2 a avut un impact colosal, vanzarile din prima zi a jocului fiind estimate la nu mai putin de $550 de milioane. Modern Warfare 2 a devenit instant cel mai rapid vandut joc din istorie.
    Attached Images Attached Images call_of_duty_modern_warfare_2-scr038.jpg

  2. #2 SP
    Member playgame's Avatar
    Fara intenti de jignire, la finalul textului este o comparatie absurda. Ma gandesc ca site-ul de pe care ai luat stirea a "inventat" asa ceva.

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Da. De pe Joystiq . Am pus-o acolo deoarece mi s-a parut distractiva. Si sincer, nu e asa de departe de realitate. Check it up .

  4. #4 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Cred ca ai vrut sa scrii check it out. Si da, comparatia este absurda, daca ai fi vazut vreodata vreo tara africana in care accesul la apa e problematic nu ti s-ar mai parea atat de distractive comentariile de genul asta, tocmai pentru ca nu sunt departe de realitate.

  5. #5 SP
    Banned patriot's Avatar
    foarte tare frate

  6. #6 SP
    Member televizor's Avatar
    Nu stiu care a fost comparatia, vad acum ca este editat textul. O alta chestie mi se pare aiurea: inteleg sa iei informatia din diferite surse ca deh, sunt comunicate de presa si poate console games nu e in mail listu lui activision. Dar sa iei comparatii/ glume/ idei/ articole mi se pare cam plagiat.

  7. #7 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Nu trebuie privite asa lucrurile, cateodata nu exista timp pentru a naviga chiar toate siteurile de pe piata, iar faptul ca cineva exrage doar esentialul din cele mai importante stiri si il pune pe forum e un lucru bun in sine. Glume originale, stiri, previews, etc etc toate sunt binevenite. Atata timp cat nu suntem in sectiunea "Personal Reviews", se accepta asa ceva fara nici o problema.

  8. #8 SP
    Member televizor's Avatar
    Parerea ta, mie mi se pare normal si cand iei informatia de undeva macar sa dai sursa. Cat despre copiat, am zis mai sus.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Inca un FPS in franciza Call of Duty By Zombozo in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 29-05-2010, 22:39
  2. Replies: 20 Last Post: 01-06-2009, 12:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts