Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 62

Thread: Little Big Planet BETA KEY's

  1. #1 SP
    Max
    Member Max's Avatar

    Little Big Planet BETA KEY's

    Daca va doreati un Beta Key pentru Little Big Planet si nu ati facut rost inca asta e sansa voastra! GameTrailers.com ofera BETA Key-uri celor ce au conturi si folosesc sistemul lor de Newsletter. Pe data de 2 Octombrie toti membrii ce sunt inscrisi in sistemul lor de newsletter vor primi un Beta Key. Asadar eu va propun sa nu mai stati pe ganduri si sa sariti sa va inscrieti sa primiti key-uri .

    Dummy Guide :
    1. Click pe poza voastra de profil
    2. Mergeti la 'My Account' si selectati 'Preferences'
    3. In josul paginii scrie clar 'Recieve News Letter'
    4. Click pe Yes
    5. Click pe Submit
    6. Maine veti primi un mail cu newsletter in care e si key-ul
    7. Enjoy ?
    Attached Images Attached Images lbpkeys.jpg

  2. #2 SP
    Member collector's Avatar
    iau si eu unu cu toate ca n-am ps3

  3. #3 SP
    Junior Member Mahoutsukai's Avatar
    Am facut deja asta... Sa speram ca chiar toti primesc

  4. #4 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Thank you thank you

  5. #5 SP
    Member felixxx's Avatar
    din ce am citit eu pe forum am inteles ca tb sa ai level mai mare de 0. si daca ai cont facut acum nu prea ai cum sa ai alt level. vedem noi maine dc e asa sau nu.

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    level 1 faci usor. poti sa cistigi XP prin vizionarea de filme. ti se da XP pentru max 50 de filme vizionate pe zi, iar 50x12=600XP. level 1 il faci daca treci de 499XP asa ca...get to work and watch some movies.

    collector - nu vad ce ai putea face cu cheia. poate ca sa o dai cuiva cu PS3, pentru ca altfel, daca nu ai PS3, chiar nu ai ce face cu ea.

  7. #7 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    nu am probleme am level 5 . chiar daca nu am ps3 il fac eu cadou cuiva .

  8. #8 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    da, asa o sa fac si eu daca prind mai multe. eu urmaresc in continuare 1UP si gamepro (si inca mai sper).

    btw, la ora 20:00 azi (ora noastra) gamepro reincepe o noua sesiune de inscrieri pentru beta keys (inscrierea ptr beta se face pe pagina anuntului, insa trebuie sa aveti deja un cont inregistrat)

  9. #9 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Ce porcarie. Eu ma uit destul de mult la filme pe GT, dar nu sunt logat. Trebuie sa ma uit la tot filmul sau trebuie doar sa fac clic pe link?

  10. #10 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    cred ca tre sa treci de jumatate...am incercat eu si daca stai numai citeva secunde nu iti contorizeaza XP-ul.

  11. #11 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Atunci ma uit la teasers de 30 de secunde.

    Cand se trimit codurile? Am facut si eu level 1.

  12. #12 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Ati primit ceva pana acum? ca eu nu am primit inca nici un semn pe mail
    M-am inscris si pe gamepro aseara, dar nimic pana acum...

  13. #13 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nici eu nu am primit

  14. #14 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu am Level 8 si 1728 GTD dar nu imi aduc aminte ce adresa de mail am pus nici sa ma impusti...!!! Ce fac??

    PS: gata am rezolvat! Sunt curios daca primesc mail.

  15. #15 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Aveti rabdare. Si cei de pe GT forum nu mai au rabdare, dar nici ei nu au primit nimic. Inca nu e ora pentru mail-uri.

  16. #16 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Dar totusi...cate key-uri pot sa aibe astia de dau la toti userii? Mi-e sa nu fie teapa cum s-a mai intamplat si pe alte site-uri(asa se zvonea), sa faca rost de useri si trafic. Dar din cate stiu sunt destul de seriosi cei de la GT si sper sa nu ne dezamageasca

  17. #17 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    GT-ul are peste 100k de useri. Key-uri sunt 25k pe toate site-urile. Pe GT sunt foarte multi useri cu level mare. Mi-e teama ca cei cu level mai mic de 10 au sanse reduse, printre care ma numar evident si eu. In momentul asta am level 1 si 50 GTD.

  18. #18 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Da, ma gandesc cu stupoare...cati useri sunt pe site care nici macar nu au PS3 si posibil vor primii un key(useless pentru ei), iar cei care intr-adevar ar avea nevoie de unul, vor ramane "cu buza umflata"...

  19. #19 SP
    Junior Member Mahoutsukai's Avatar
    Mda eu am user de lvl 10. Problema e daca mai reusesc sa trimit PM-ul ca situl nu se mai incarca

  20. #20 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mie mi se incarca fara nicio problema.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Little Big Planet 1 By j0cher90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 15-12-2012, 01:04
  2. Little Big Planet By AndRewqp in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 10 Last Post: 08-11-2010, 23:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts