Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Fable II Collector's Edition Modificat

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Fable II Collector's Edition Modificat

    Din cauza unor "supply chain issues", se pare ca cei de la Lionhead s-au gandit sa modifice continutului variantei Collector's Edition, a urmatorului lor joc, Fable II. Din aceasta cutie a fost scos exact lucrurile carea faceau aceasta editie de colectie speciala: Fate Cards-urile, o figurina Hobby, si splendida cutie premium. In schimb, pretul a fost redus cu 10$. Pachetul va contine insa DVD-ul cu "making-of" si bonusuri in joc precum o pestera in plus, o arma si o armura.

    Pentru a mai domoli furia fanilor, Lionhead Stuios ofera spre descarcare gratuita soundtrack-ul Fable. Pentru a obtine piesele vizitati sumthingdigital pana pe 6 Octombrie si scrieti "FableCollection" ca pe un cod de promotie

    Attached Images Attached Images 1.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    mersi. tocmai dau cancel la preorder

    ce porcarie. nu stiu cine da niste bani in plus pentru un Making Of cat si niste bonusuri in-game care probabil peste vreo juma' de an apar DLC.

  3. #3 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    - Rectificare pentru Soundtrack - "Go to http://www.sumthingdigital.com, and enter "FableCollection" promotion code. This will be available beginning October 6, 2008 @ 9am PST" - deci nu pana pe 6 octombrie, ci incepand cu data de 6 octombrie (o sa crape siteul lor ) se pot descarca

    - Pacat ca eram un Joc care merita sa fie cumparat...

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    stiu, am observat dupa ce am dat submit.

    eu personal nu cred ca mai imi cumpar aceasta editie, desi intentionam; nu are rost.

  5. #5 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    bataie de joc... ne tin un an cu acest collector in formatul vechi si cu 19 zile inainte de lansare, arunca bomba... ced ca voi anula pre-order-ul la el si il voi lua normal

  6. #6 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Or zice baietzii ca fac o bomba, poate fraieresc si ei 90% din lume, au o reducere de 10$ si scot 50% din pachet

  7. #7 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Si eu aveam pre-order, se pare ca o sa-l anulez. Iau varianta normala.

    Pe shopto e diferenta in momentul de fata de 11E intre ele. Cat mai poate sa scada din pret ?? Cat de aiurea...

  8. #8 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Eu aveam deja preorder la varianta normala

  9. #9 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    mersi. tocmai dau cancel la preorder

    ce porcarie. nu stiu cine da niste bani in plus pentru un Making Of cat si niste bonusuri in-game care probabil peste vreo juma' de an apar DLC.
    Eu cumpar Limited Eition la jocuri DOAR pentru DVD-urile cu Making Of. Figurinele, cutia de metal sau posterele nici nu ma intereseaza la nici un joc, oricum pentru mine e un must-have.

  10. #10 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    pai tocmai pe cei ca tine se si bazeaza ei cind scot editii "limitate"

  11. #11 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Making Of apare pe youtube la cateva zile dupa lansare

    Si e doar un film prost despre cum s-a facut jocul... regizat in asa fel incat toata lumea zambeste si lucreaza si e fericita si viseaza la campii cu floricele noaptea.
    In realitate se doarme cate 3 ore pe noapte si poate chiar mai rau... si chiar as vrea sa vad incrancenarea cu care s-a facut jocul, nu o propaganda penibila. Ma rog, asta e deja alta discutie...

  12. #12 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    pana la urma, jocul sa fie la inaltimea asteptarilor si fanii o sa fie fericiti

  13. #13 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Making Of apare pe youtube la cateva zile dupa lansare

    Si e doar un film prost despre cum s-a facut jocul... regizat in asa fel incat toata lumea zambeste si lucreaza si e fericita si viseaza la campii cu floricele noaptea.
    In realitate se doarme cate 3 ore pe noapte si poate chiar mai rau... si chiar as vrea sa vad incrancenarea cu care s-a facut jocul, nu o propaganda penibila. Ma rog, asta e deja alta discutie...

    Permite-mi sa nu fiu de acord cu tine. Oricum eu am motivele mele pentru care cumpar LE la un joc sau film si pana la urma fiecare face ce vrea cu banii lui...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Licitatie: Fable 3 Collector's Edition By Dj Mo in forum Licitatii
    Replies: 6 Last Post: 08-08-2011, 13:20
  2. Replies: 10 Last Post: 26-06-2009, 12:37
  3. Ghid: Fable II - The Collector Guide By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 14-01-2009, 00:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts