Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Assassins Creed 2: Detalii despre DLC

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Assassins Creed 2: Detalii despre DLC

    Ubisoft a anuntat deja ca va lansa 2 DLCuri pentru jocul Assassins Creed II. Pana acum cunosteam numele acestora si perioada in care vor fi lansate. Astazi avem si primele detalii despre cele 2 DLCuri. Primul, numit Battle of Forli, va fi lansat spre sfarsitul lunii Ianuarie pentru 4$. Machiavelli si Catherina Sforza vor lupta de partea lui Ezio impotriva fratilor Orsi. Va contine 6 misiuni noi, pe parcusul acestora fiind nevoiti sa folosim si aparatul de zbor al lui DaVinci. Bonfire of the Vanities, al doilea DLC, va fi lansat la sfarsitul lunii Februarie pentru 5$. Subiectul central al acestui DLC este parintele Savanola, acesta si apropiatii lui fiind tintele lui Ezio. Vor fi incluse 10 misiuni noi, iar Ezio a mai invatat cateva acrobatii de care se va folosi in lupta. Ambele DLCuri vor ocupa aproximativ un GB.
    Attached Images Attached Images assassins_creed_2_profilelarge.jpg

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Umm, scuze ca intreb dar.. nu au mai fost anuntate? Eu imi amintesc o stire de acum ceva timp pe aceasta tema...

  3. #3 SP
    Member mitnic's Avatar
    A mai fost postata doar ca atunci nu se stia ce va contine DLC si cat va costa.
    Thx erik95 pentru stire

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Umm, scuze ca intreb dar.. nu au mai fost anuntate? Eu imi amintesc o stire de acum ceva timp pe aceasta tema...
    Au fost anuntate, dar nu se stia nimic despre ele.

  5. #5 SP
    Member Painkiller's Avatar
    destul de previzibil ce au facut. au taiat memoriile 12 si 13 din joc ca sa le bage ca dlc, iar una dintre ele era clar ca o sa deblocheze si a doua jumatate din firenze. foarte frustrant ca nu poti sa treci de podul ala.

  6. #6 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    ceva de genul asta au facut si cei de la Bioware cu Dragon Age, doar ca respectivele DLC-uri nu se prea leaga de main story ceea ce e bine .... in orice caz daca tot au scos acele memorii , puteau macar sa realizeze ceva mai mare de 1gb ambele totusi pretul de 5 $ este destul de ok ...

  7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    nu e mult 5$, dar in cazul meu, care am consola banata, din pacate, nu ma pot bucura de ele...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Detalii despre Assassins Creed: Brotherhood By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-05-2010, 21:43
  2. Dragon Age: Origins detalii despre DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 09-10-2009, 02:54
  3. Replies: 9 Last Post: 25-05-2009, 22:35
  4. Primele detalii despre Assassins Creed 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 14-04-2009, 12:50
  5. Detalii despre GTA IV DLC By MonkY in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 26-08-2008, 02:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts