Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Darksiders fara demo si DLC

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Darksiders fara demo si DLC

    Darksiders va deschide anul viitor, fiind unul dintre cele mai importante jocuri lansate in primele luni ale anului. Din pacate lansarea de pe 5 Ianuarie nu va fi precedata si de lansarea unei versiuni demo. Producatorii nu au avut timp sa-l creeze acest demo, deci nu vom avea unul. O veste destul de proasta pentru cei care nu sunt convinsi ca jocul merita banii la lansare. In acelasi interviu s-a vorbit si de DLC. Momentan nu exista planuri, dar nu este nimic stabilit.
    Attached Images Attached Images 02080504-photo-darksiders-wrath-war.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    N-am nevoie de demo. Il voi cumpara oricum. Desi, de obicei lipsa demo-ului = less sales (multi nici n-au auzit de el) sau denota ceva problems pe care nu vor sa le vada cumparatorii... But, who cares ? Nu va fi jocul perfect, asta e sigur... dar cred ca merita.

  3. #3 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Daca este adevarat ce au spus cei de la Vigil, si anume ca story-ul principal va dura undeva intre 15-20 de ore, atunci nici nu cred ca este nevoie de DLC. Eu unul il astept cu nerabdare si sper sa nu dezamageasca.

  4. #4 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Eu cred ca va fi super! Un prim review:
    Play Magazine Online:: Review - Darksiders :: playmagazine.com

  5. #5 SP
    Member maweryck's Avatar
    Deci nu mai pot ....nu mai am deloc rabdare cu jocul asta . De ce nu l-au scos si ei innainte de sarbatori sa-l joace lumea in concediu , vacanta .?? ...pt ca sunt niste oameni rai ....f rai

  6. #6 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Si eu il astept cu nerabdare, l-am comandat deja. Ar fi fost OK si un demo dar sunt sigur ca nu voi fi dezamagit fara

    Bafta!

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...subscriu la ce au zis MonkY și ReNeGaDe124. N-am nevoie de DEMO, iar dacă e solid...nici de DLC.

  8. #8 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    categoric unul dintre primele jocuri pt mine in Q1 .... nici eu nu am nevoie de DEMO , ei au .....cum a zis si Monky majoritatea nici nu au auzit de el , daca tot nu scot unul ar fi cazul sa investeasca un pic mai mult in promovarea lui , de DLC nu-mi fac probleme , ce fermier nu vrea sa-si mulga vaca ? ...

  9. #9 SP
    Senior Member siNcE's Avatar



  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cum am mai zis... Darksiders - Dante's Inferno - God of War III va fi un trio superb pt. 2010. Nu trebuie sa fie chiar perfecte... dar vor umple golul din ultimii ani

  11. #11 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Jocurile bune nu au nevoie de reclama excesiva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Primul DLC pentru Darksiders II By Madutzzu14 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 16-09-2012, 23:07
  2. Fara demo pentru Marvel VS Capcom 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-11-2010, 21:41
  3. Blur va primi DLC, fara DLC la lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 08-03-2010, 12:45
  4. Darksiders primeste demo By erik95 in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 19-02-2010, 05:46
  5. Fara demo pentru Borderlands By erik95 in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 27-08-2009, 21:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts